• Reklama

Telefon do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 250$

Postprzez VitGryfny » 6 gru 2017, o 00:49

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Obserwuj Banggood i kupony, ja 11.11 kupiłem go już z wysyłką bezVATową za 251$, kolor złoty, wersja 6/64


Jeszcze ośmielę się zapytać. Gdzie mogę obserwować kupony?

Dziekuje serdecznie za odpowiedź.

Witek
VitGryfny
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 07:38
Telefon:: Nexus 5
ROM: 6.0

Reklama

Re: Telefon do 250$

Postprzez Flyagaric » 6 gru 2017, o 00:50

Np. w naszym wątku o promocjach, lub na kimovil.com - jak wpiszesz do ich wyszukiwarki, to po prawej bedą wypisanie sprzedawcy i ich promo/kupony.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Telefon do 250$

Postprzez Ironclad » 6 gru 2017, o 08:22

VitGryfny napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Obserwuj Banggood i kupony, ja 11.11 kupiłem go już z wysyłką bezVATową za 251$, kolor złoty, wersja 6/64


Jeszcze ośmielę się zapytać. Gdzie mogę obserwować kupony?

Dziekuje serdecznie za odpowiedź.

Witek
Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Lub na YouTube u recenzentów.
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS
Góra

Re: Telefon do 250$

Postprzez lunatyk » 6 gru 2017, o 16:30

Le Pro 3 X720 czy polować na Xiaomi Mi Note 2?
lunatyk
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 18:41
Telefon:: Nokia

Re: Telefon do 250$

Postprzez rutino » 6 gru 2017, o 17:03

lunatyk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zupełnie inne telefony. To już od Ciebie zależy czy wolisz bajerancki wygląd xiaomi, czytnik palca z przodu, mini Jack, ekran oled (niestety słaby) i do tego super wsparcie oficjalne czy telefon z b20, głośnikami stereo, niezłym IPSem, czytnikiem z tyłu, więcej ramu i super wsparciem nieoficjalnym.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Telefon do 250$

Postprzez jeedek » 6 gru 2017, o 17:29

Zaciekawiła mnie ta propozycja sklepu Banggood https://www.banggood.com/HUAWEI-HONOR-8 ... rehouse=CN
Czy kupując tego Honora jedyne co "tracę" to brak pasma B20 800mhz a reszta ok i będzie działał mi elegancko? Gdzieś jest zaznaczone kiedy będzie dostępny ten preorder?
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Telefon do 250$

Postprzez rutino » 6 gru 2017, o 17:52

jeedek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Tak. Możesz nawet wgrać europejski soft, ale oczywiście b20 to nie doda. Wypasiony telefonik jak za 270$.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Telefon do 250$

Postprzez Ironclad » 6 gru 2017, o 18:39

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Tak. Możesz nawet wgrać europejski soft, ale oczywiście b20 to nie doda. Wypasiony telefonik jak za 270$.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Telefon fajny, jednak mnie niepodobają się te lotniska na górze i dole, poza tym szkoda, że czytnik i klawisze funkcyjne nie są pod ekranem.
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS
Góra

Re: Telefon do 250$

Postprzez lunatyk » 6 gru 2017, o 21:52

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zupełnie inne telefony. To już od Ciebie zależy czy wolisz bajerancki wygląd xiaomi, czytnik palca z przodu, mini Jack, ekran oled (niestety słaby) i do tego super wsparcie oficjalne czy telefon z b20, głośnikami stereo, niezłym IPSem, czytnikiem z tyłu, więcej ramu i super wsparciem nieoficjalnym.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka


No i tu jest problem, bo idealne byłoby połączenie ich obu :D
Czytnik z przodu, wygląd Note'a 2, wsparcie zarówno oficjalne, jak i mnogość custom ROM'ów, więcej RAMU :D

Wgrywając ROM'y na Le Pro 3 tracę gwarancję, prawda?
lunatyk
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 18:41
Telefon:: Nokia
Góra

Re: Telefon do 250$

Postprzez rutino » 6 gru 2017, o 22:00

lunatyk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak widzisz nie można mieć wszystkiego za 250$ :P Wg mnie lepszym telefonem od tej dwójki jest Axon 7, ale już niedostępny jest na GB, można spróbować polowania na Axona w dobrej cenie w Polsce bo z tego co widzę jest sporo ogłoszeń. Zaś jeśli chodzi o gwarancję w Chinach to jej realizacja jest tylko odważnych i cierpliwych. Jeśli da się na x720 zablokować bootloader na nowo, a zapewne się da to gwarancja dalej będzie. Problem w tym, że jak telefon się zepsuje na amen to nie będzie możliwości ingerencji w bootloader wtedy należy liczyć, że sklep/serwis się nie kapnie :)

Jakbym ja miał wybierać między Mi Note 2 4/64 a Le Pro 3 6/64 to jednak bym wziął Xiaomi, bo złoty telefon mnie strasznie odrzuca :p



Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Telefon do 250$

Postprzez lunatyk » 6 gru 2017, o 22:09

Planowałem dokupić czarne szkło na przód + case :D
Axon też fajny, ale mniej mi się podoba wizualnie trochę, no i ma Snapdragona 820, a nie 821 - to duża różnica?

Ale po instalacji LineageOS / MIUI mógłbym bez problemu zablokować bootloadera i ewentualnie odsyłać? Bo Mi Note jest jednak powyżej budżetu, bo szukam czegoś do 800zł, chyba że trafi się okazja i będzie za 600zł jak kiedyś :D
lunatyk
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 18:41
Telefon:: Nokia

Re: Telefon do 250$

Postprzez rutino » 6 gru 2017, o 22:20

lunatyk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czarne szkło + case to jakieś rozwiązanie jest :) Nie opowiem Ci o odblokowywaniu i ew. relocku bootloadera w x720 bo tego nie robiłem i nawet się nie interesowałem tematem. Pomiędzy Snapem 820 a 821 jest minimalna różnica. Co było kiedyś za 600zł ? :)
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości