• Reklama

Szukam 3-4 telefonów (zaopatrzenie rodziny :)

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Szukam 3-4 telefonów (zaopatrzenie rodziny :)

Postprzez charliesheen » 25 lut 2014, o 13:54

Witam, chciałem się was poradzić w sprawie wyboru paru telefonów (mam zaopatrzyć rodzinę w Chińczyki), będą to 2-4 modele, dostosowane dla zapotrzebowań oraz wieku posiadaczy :)
- Dopytuje tutaj gdyż na ali jest okropnie wielki wybór, od marek, przez klony, po podróby... I tutaj jest haczyk - potrzebuję koniecznie aby parametry były prawdziwe, nie podrobione... Dlatego myślałem o markach jak Star, iNew, ZTE itd... (tylko te prawdziwe, nie "niby star")

1. Szukam czegoś maksymalnie taniego, ale żeby nie rozsypywał się w rękach
1GB RAM + 5MP aparat + Dual core / Quad core + Ekran 4,5" do 5"

2. To samo tylko:
512 RAM + 5MP aparat + Dual core + Ekran 4,5" do 5"

3. Coś już solidniejszego, ale dalej najtańszego (fajnie by było gdyby był żyroskop)
2 GB RAM + 8/13MP aparat + quad core + 4,7" do 5,5"

4. Coś z dobrym aparatem, minimum tak dobrym jak galaxy S III (ktory teraz posiadam), coś z Androidem 4.3
2/3 GB RAM + 13MP aparat + szybko quad core lub octa core + 5,7", najlepiej 6" ++
- Główny pretendent Star/iNew i6000+
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To faktycznie Stra i6000+ ? Bo też bardzo tanio... ?
- brałem też pod uwagę: Star U650 Pro
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ale cena jest chyba podejrzanie niska ? Nie wiem tez jaki tam jest aparat, kiedy w i6000 (recenzjach na yt) bardzo go chwalili.

CO do aparatu, to widzę że pomiędzy 8MPx w SGS III a 13MPx w NOTE 3 nie ma zbyt dużej różnicy, więc czy opłaca się brać chińczyka z 13Mpx ? Porównanie:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
charliesheen
 
Posty: 87
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 21:43
Lokalizacja: Krk

Reklama

Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron