• Reklama

Sportowa kamera

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Re: Sportowa kamera

Postprzez Zuzik » 24 kwi 2015, o 12:33

A macie sprawdzonego sprzedawce, zeby nie bylo problemow z dostawa i z kontrola??

Chcialabym kupic kamerke do 100EUR. Mozecie mi jakos poradzic czym sie rozna te kamerki od siebie?
Jak mowie, kamerka do uzytku raczej do zabawy, na koncerty, wyjazdy wakacyjne.

Kolejne pytanie czy najlepiej kupic juz zestaw caly z kamerka tzn z raczka, czy bateria dodatkowa. Czy oddzielnie, bo sa lepsze ceny?

Kazda porada warta zlota, bo wogole sie nie znam na tym :)

Pliis help ;)
Zuzik
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2015, o 15:30
Telefon:: sony

Reklama

Re: Sportowa kamera

Postprzez Zuzik » 24 kwi 2015, o 12:56

Poczytalam troche o tych kamerkach i jak widze ta Xiaomi raczej nie ma akcesorii odrazu w zestawie. Pozatym jakos instalowanie dodatkowych aplikacji itp. chyba jednak odpada. Ktos na forum pisal ze roznica miedzy obrazem w sj4000 a sj 5000 jest widoczna, wiec moze bym wybrala ta sj5000?

Tylko mam pytanie czy lepiej wybrac odrazu w zestawie z rzeczami do plywania pod woda, itp? Czy oplaca sie oddzielnie kupic. I jak bym mogla prosi, jak napisalam wczesniej, o sprawdzonego sprzedawce.


Pozdrawiam
Zuzik
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2015, o 15:30
Telefon:: sony

Re: Sportowa kamera

Postprzez haber01 » 24 kwi 2015, o 13:46

Zuzik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Trochę dziwne pytanie. Wejdź na yt, zobacz obraz z jednej drugiej, porównaj, wybierz, jest tam masa filmików, , różnych kamerek.
Czy w zestawie czy osobno?
Zobacz cenę kamery z całym kompletem, samej kamery i zobacz cenę akcesorii, dodaj, i wyjdzie co się bardziej opłaca.
Odnośnie skąd kupić sj, gdzieś było na forum link do zaufanego sklepu. Trzeba uważać, bo są tez podroby tych kamerek.
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Sportowa kamera

Postprzez Zuzik » 24 kwi 2015, o 15:57

Prosilam o pomoc a nie o komentarz czy dziwne pytanie czy nie . Prosze o pomoc bo wogole sie na tym nie znam i nawet ogladajac na yt raczej patrze kobiecym okiem czy ladniejszy obraz, a chodzi mi raczej by technicznie tez byl dobry.

Dlatego pytam sie osob na forum i w tej grupie o polecana osobe/dostawce.
Zuzik
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2015, o 15:30
Telefon:: sony

Re: Sportowa kamera

Postprzez shayk » 24 kwi 2015, o 16:01

Zuzik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


My mamy Ci doradzać czy lepiej z akcesoriami, czy bez? Jak potrzebujesz, to bierzesz akcesoria, proste. Poza tym, porównaj sobie cenę i sama oceń pod względem cena/jakość, moim zdaniem wygrywa Yi, sj'ów tanich pełno podróbek na aliexpress, a oryginalne trochę więcej kosztują.

Tu masz dobrą cenę http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-X ... 42272.html jak i akcesoria http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=yi
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Odp: Sportowa kamera

Postprzez TiTuS » 25 kwi 2015, o 13:55

marcus1212 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zaraz, chwila - ty chyba nie wiesz do czego służy kamerka sportowa? ;)

Zadam pytanie - co chcesz kadrować przy kamerce której kąt widzenia jest 170 stopni i która nie ma zooma ;)
Jak chesz kadrować jesli masz ją zamontowaną na ramie roweru, albo na kasku na głowie? ;) Oczywiście że sie da ale kadrowanie tutaj na zupełnie innej zasadzie, wymaga zerwania z tradycyjnymi nawykam fotografów który "musi widzieć". Tu nie widzisz, tu "czujesz" co będzie w obiektywnie.

A w temacie "co wybrać" - moja SJ5000 już WER Warszawa, niestety "Held by customs" wiec trzymajcie kciuki aby zwolnili, wtedy napisze coś więcej. A po długim weekendzie będę miał nawet jakiś materiał dla was :)
TiTuS
 
Posty: 85
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 16:42
Pochwały: 8
Telefon:: Mi 5s

Re: Sportowa kamera

Postprzez fake4r » 25 kwi 2015, o 16:34

Wyświetlacz jest bardzo przydatny. Miałem Gopro 2 bez lcd (później jako opcja) i bez wyświetlacza jest trochę uciążliwie dobrze ustawić kamerkę jeśli ma być gdzieś przymocowana na stałe. Co z tego że kąt jest bardzo szeroki ale gdy źle zamocujesz to dopiero w domu widzisz że cały filmik jest do dupy. Mówię tu np gdy mocowałem kamerkę na zbiorniku motocykla, albo na lagach. No chyba że jest opcja po wifi np i można live oglądać na telefonie co jest w kadrze. LCD jak dla mnie niezbędna rzecz i chyba lepiej wziąć sj4000, mamy lcd a i masę akcesoriów w zestawie.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Sportowa kamera

Postprzez marx » 20 maja 2015, o 23:48

SJ4000 można obecnie kupić za niespełna 200zł https://www.youtube.com/watch?v=KDoExlgSp18
Akcesoria do kamery xiaomi też już się pojawiły.
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Sportowa kamera

Postprzez survivour » 21 maja 2015, o 08:22

marxxx to jest pewniak??? Sprawdzłeś tę kamerkę jak ten chińczyk z antelife ? http://m.youtube.com/watch?v=ICpGpF9-a4M Na dniach zamierzam kupić SJ4000.
survivour
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 11:19
Pochwały: 4
Telefon:: Samsung

Re: Sportowa kamera

Postprzez Jacke55 » 21 maja 2015, o 09:00

Ciekawą propozycją jest Blackview Hero, w rankingu gizchina chińskich kamer miała 1 miejsce , jest teraz dostępna na gearbest.
Avatar użytkownika
Jacke55
AKTYWNY
 
Posty: 436
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 13:26
Pochwały: 21
Telefon:: opo

Re: Sportowa kamera

Postprzez R4z3l » 21 maja 2015, o 12:31

tutaj masz jeszcze fajny test Xiaomi YI Cam
Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
Avatar użytkownika
R4z3l
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:38
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Sportowa kamera

Postprzez marx » 21 maja 2015, o 16:59

survivour napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak będę w domu to sprawdzę, reki sobie za oryginalność uciąć nie da.m
marx
Administrator
 
Posty: 12529
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama