• Reklama

Sportowa kamera

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Re: Sportowa kamera

Postprzez existe » 17 paź 2014, o 10:46

75tur napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


tego bym raczej omijal z daleka
na 300 sprzedanych, ocene widac tylko od 6
co to znaczy ? moze znaczyc ? np ze prawie 100% wyslanych to podrobki zakonczone przez dispute (po dispute nie mozna wystawic oceny) w kazdym razie nie polecam :-)

a te 2 aukcje bym sie zastanowil, moze?
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 39493.html
http://s.click.aliexpress.com/klk/MrFMfYb6M
tyle, ze ja obecnie kamerek juz nie sledze, a widzac, ze srednia cena jest od 80-100
sam nie wiem, roznie bywa -
ja ostatnio wytargowalem 20$ znizki (z 85) i teraz czekam na przesylke elektroniki, zobaczymy co z tego wyjdzie :-) odbior czy kolejne dispute :-)
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Reklama

Re: Sportowa kamera

Postprzez faraon20 » 17 paź 2014, o 11:05

Zamawiał ktoś może SJ4000 z wifi?
Możecie polecić sprzedawcę? Nie chciałbym kupić podróby.
faraon20
 
Posty: 136
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Re: Sportowa kamera

Postprzez snajp » 17 paź 2014, o 12:36

Ja mam wersję z wifi, i moim zdaniem warto dopłacić.
Kupowałem tutaj, pewny sprzedawca
http://www.aliexpress.com/snapshot/6196569656.html
snajp
AKTYWNY
 
Posty: 549
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 08:40
Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Re: Sportowa kamera

Postprzez kapao0 » 17 paź 2014, o 15:06

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


tego bym raczej omijal z daleka
na 300 sprzedanych, ocene widac tylko od 6
co to znaczy ? moze znaczyc ? np ze prawie 100% wyslanych to podrobki zakonczone przez dispute (po dispute nie mozna wystawic oceny) w kazdym razie nie polecam :-)

existe nie wprowadzaj innych w błąd, proszę. Specjalnie sprawdziłem przed chwilą, bo dispute skończyłem jakiś tydzień temu i dalej mam możliwość wystawienia oceny i komentarza(i na pewno to zrobię :>).
Avatar użytkownika
kapao0
AKTYWNY
 
Posty: 399
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:08
Pochwały: 10
Telefon:: OnePlus 5
ROM: OxygenOS

Re: Sportowa kamera

Postprzez existe » 17 paź 2014, o 19:08

kapao0 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wiesz, nie wszystkie przypadki sa takie same - kazdy pisze na podstawie wlasnego doswiadczenia
w ostatnich 2 mieiacach, mialem 4 dispute - wszystkie "wygrane"
- 3 z powodu fake wyslania - zaakceptowane przez sprzedajacych
- 1 trwajacy ponad miesiac - z powodu otrzymania towaru odbiegajacego od opisu aukcji
za kazdym razem mialem w sobie chec zlosliwosci :-) i wystawienia negatywa - w zadnym z powyzszych - byc moze - nie potrafilem tego zrobic
standardowo - aby wystawic komentarz - wchodzi sie w my orders i w przypadku wygranych sporow jw - mialem jedynie opcje re-add to cart,
byc moze czas twania sporu - oraz - typ/tryb jego zalatwienia - powoduje wlasnie brak mozliwosci / mozliwosc - wystawiania komentarza

wracajac do sensu wypowiedzi - czy uwazasz wskazana aukcje za wiarygodna ?
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Sportowa kamera

Postprzez kapao0 » 17 paź 2014, o 22:00

Żeby wystawić komentarz trzeba szukać głębiej :D Też się zdziwiłem, że w My Orders mam tylko opcję dodania przedmiotu ponownie do koszyka. Ja wszedłem na My Aliexpress i na środku w ramce Reminders jest u mnie m.in. "Feedback Required (1)". Na dodanie oceny zostało mi jeszcze 27 dni, więc w Twoim przypadku mogło być tak, że ten czas minął lub po prostu nie zaglądałeś na swoje konto ali w odpowiednim miejscu i dalej masz możliwość "nagrodzenia" nieuczciwego sprzedawcy :>

Gdybym szukał kamery dla siebie - brałbym tę aukcję pod uwagę. Dużo sprzedanych rzeczy, komentarze pozytywne w ponad 95% przypadków... Czasami zastanawiało mnie dlaczego na aukcjach takich jak ta jest tak mało ocen pomimo tylu zamówień, ale nigdy nie powiązałem tego ze zwrotami. Może coś w tym jest, ale taka opcja do mnie nie przemawia (zwłaszcza kiedy wiem, że nawet po escalated dispute mogę wystawić sprzedawcy ocenę) :)
Avatar użytkownika
kapao0
AKTYWNY
 
Posty: 399
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:08
Pochwały: 10
Telefon:: OnePlus 5
ROM: OxygenOS

Re: Sportowa kamera

Postprzez kajek » 24 lut 2015, o 08:19

Potrzebuję kamery sportowej, wybieramy się na snowboard i chciałabym nagrać zjazdy, ewolucje itd. Przeglądałam kamerki GoPro ale one jakieś drogie są. Czy ta tutaj http://www.kamery.pl/produkty/kamery-sp ... wl-300.htm będzie dobrą alternatywą? Niektóre funkcjonalności są nawet lepsze od tych z gopro. Jak myślicie?
kajek
 
Posty: 56
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 19:43
Telefon:: HTC One

Re: Sportowa kamera

Postprzez itit » 24 lut 2015, o 08:25

Polecam SJ4000, kupiłem niedawno synowi. Tani i naprawdę sensowny sprzęt. Znajomy ma go pro i porównując zabawki SJ ma mniejsze szumy i lepszą ostrość.
itit
 
Posty: 54
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:34

Re: Sportowa kamera

Postprzez DavePL » 24 lut 2015, o 09:53

A jak z jakością w porównaniu do gopro ? Której wersji gopro odpowiada sjcam ? Na YouTube niby można porównać ale sam serwis pogarsza jakosc
DavePL
 
Posty: 51
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 18:31
Pochwały: 2
Telefon:: Sony

Re: Sportowa kamera

Postprzez karuzel » 24 lut 2015, o 10:37

ja z sj4000 jestem zadowolony. Najczęściej kręcone na basenie i jako kamerka samochodowa. Jedyne co ostatnio zauważyłem to przy mocnym zbliżeniu kiepska jakość filmu kręconego przy słabym świetle (bynajmniej na telewizorze). Bez zoomu obraz super.
karuzel
 
Posty: 93
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 13:04
Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Re: Sportowa kamera

Postprzez existe » 24 lut 2015, o 12:24

kajek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


w opisach to wszystkie kamery sa naj...
tylko ze warto brac tylko te z ktorych inni sa zadowoleni
jesli cena gopro jest za wysoka, to masz tylko sj5000 lub sj4000
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Sportowa kamera

Postprzez faraon20 » 25 lut 2015, o 11:36

Trochę z innej strony podszedłem do tematu i sprawdziłem SJ4000 wifi na allegro i o dziwo ludzie sprzedają ją od 295 złotych do 450 złotych.
Także wydaje mi się że jeżeli chodzi o SJ4000 wifi lepiej ją zamówić u nas na miejscu.

Tylko tutaj się rodzi pytanie czy to faktycznie jest SJ4000 czy jakiś dużo gorszy jakościowo klon?
Może znajdzie się ktoś kto już kupił taką kamerkę u nas w kraju na alledrogo?
faraon20
 
Posty: 136
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości