• Reklama

Software do Microwear L15 potrzebne.

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Software do Microwear L15 potrzebne.

Postprzez valdimar » 19 cze 2021, o 12:01

Potrzebne oprogramowanie do smartwatcha Microwear L15 (model z latarką) :mrgreen: , prawdopodobnie może pasować od bliźniaczego L16 który nie posiada latarki.
Próbowałem chyba wszystkiego:
Pisałem do producenta - parę razy i cisza
Na stronie znanego portalu społecznościowego producenta i fanów - cisza
Poprzez feedback w aplikacjach dedykowanych dla tego modelu to jest FitCloudPro i Orunnig - i oczywiście brak odpowiedzi a same aplikacje pokazują że mam najnowszą wersję ( moja wersja to V01.01 a wiem że są V01.25 i V01.35)
Do aktualizacji mogę też wykorzystać aplikację nRF Toolbox (dostępna w Sklepie) ale aby to zrobić potrzebny jest firmware w pliku .zip czyli L15 firmware.zip niestety udało mi się wykopać gdzieś w necie plik do L5 - to nie to.
Smartwatch kupiony na Al....press , kontakt ze sprzedawcą na 5 coś tam stara się załatwić zaproponował przyjęcie na "serwis :-D ale dałem sobie spokój i dogadałem się że na bardzo dobrych warunkach zamówiłem L19.
L15 w sumie działa tylko zacząłem bawić się ze zmianami tarcz i mimo że ani nie upadł ani nie zamoczył się przestał liczyć kroki i nie wybudza się ruchem nadgarstka a poza tym fajny, na jednym ładowaniu 3-4 tygodnie :shock: co jak dla mnie jest spoko. Pomoże ktoś ?
valdimar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 18:44
Telefon:: Xiaomi Mi6 6/128 C

Reklama

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama