Smartfon do 1000-1200zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez Maltis » 7 sty 2016, o 10:02

njuman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Weź z ta gwarancją się nie ośmieszaj. To jest forum o chinczykach a ty gwary w PL wymagasz.

Sent from my NX506J using Tapatalk
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez doman12 » 7 sty 2016, o 10:06

Arek84 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tutaj jeszcze masz parę fotek z mi4c. Na ile jest to wiarygodne żródło? Nie mam pojęcia :P
http://www.phonearena.com/news/First-Xiaomi-Mi-4c-camera-samples-show-what-its-Sony-IMX258-sensor-is-capable-of_id73970
doman12
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 02:27
Telefon:: sony

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez njuman » 7 sty 2016, o 10:37

doman12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Akutat na slocie SD mi nie zależy, tak samo nie zależy mi na super aparacie fotograficznym:)
ZTE NUBIA Z9 MAX wygląda interesująco!
njuman
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 21:22
Telefon:: n4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez njuman » 7 sty 2016, o 11:04

Maltis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sent from my NX506J using Tapatalk[/quote]

Może będzie to dla Ciebie dużym szokiem, ale uwierz mi że świadomie a nie z przypadku trafiłem na to forum. Gwarancja realizowana w Polsce to nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach. Pozwolę sobie przytoczyć recenzję Mi4 "Warto jednak wspomnieć o gwarancji. Gwarancja w przypadku zakupu od wspomnianego iBuyGou realizowana jest u jednego z Europejskich partnerów serwisowych, a dokładniej w Czechach bądź w Polsce (Wrocław). Jest to świetna wiadomość, gdyż w przypadku jakichkolwiek problemów nie trzeba wysyłać sprzętu do Chin."
Można? Można! Więc następnym razem proszę nie ośmieszaj się i nie wypowiadaj się w tematach, na które masz znikomą wiedzę. No chyba, że dla Ciebie liczy się tylko liczba nabitych postów.
njuman
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 21:22
Telefon:: n4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez Maltis » 7 sty 2016, o 13:46

Przepraszam, naprawdę mało wiem o specyfice zakupów w PRC.
Dziękuję za uświadomienie.



Sent from my NX506J using Tapatalk
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez Flyagaric » 7 sty 2016, o 14:37

njuman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Papier wszystko zniesie.
A próbowałeś kiedyś zrealizować taką gwarancję? Jakbyś próbował, to byś spuścił z tonu. Przytaczałem tu już cytat z innego forum, o tym ile warta jest ta gwarancja. Koleś musiał jej uzyć i niestety, wyślizgali go. Te gwarancje są tyle samo warte, co gwarancje w Chinach. Powiedziałbym nawet, ze niektóre chińskie sklepy traktują klientów lepiej niż ci europejscy partnerzy. Trwa to pewnie tak samo długo, bo (uwaga!) ci partnerzy zazwyczaj też odsyłają do ChRL i czekają na powrót.
Poza tym piszesz o gwarancji PL, a na przykład, że się da podajesz realizowaną w CR. Coś tu nie halo, albo się nie zorientowałeś, że Czechy to nie częśc Polski.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez njuman » 7 sty 2016, o 17:44

Z tego co się orientuje to Wrocław nadal pozostaje w granicach Polski :)
@Maltis Nie ma za co!
njuman
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 21:22
Telefon:: n4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez Flyagaric » 7 sty 2016, o 18:00

Już ci napisałem co Wrocław robi. Do reszty się nie odnosisz...
To twoja kasa, robisz z nią co chcesz. Ja staram się tylko sprowadzić cię trochę na ziemię, bo widzę, że mało realistycznie patrzysz na ten rynek.
Ibuygoou faktycznie jest niezłym sklepem, ale do prawdziwej gwary, w typowym tego słowa w Polsce rozumieniu, to jeszcze trochę brakuje.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez baku1991 » 7 sty 2016, o 20:07

Panowie, Wrocław to jest admin MiuiPolska i bym się tak nie podniecał bo najpierw piszesz do IBG i jak oni co pozwolą do Wrocławia wysłać to dopiero możesz, naprawy gwarancyjne w większości są realizowane w chinach, czasem w Czechach. Owszem we Wrocławiu naprawisz bez problemu bez kontaktu przez IBG, ale normalnie płacisz! Serwis jest profeska, ale nie ma nic za darmo.
baku1991
AKTYWNY
 
Posty: 356
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 22:21
Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez njuman » 7 sty 2016, o 20:31

baku1991 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli nie jest tak pięknie jak to opisują.
Gwarancja jest dla mnie najważniejsza, w wakacje chińska ładowarka (2xUSB) uwaliła mi moduł ładowania w Galaxy Aplha. Zdaje sobie sprawę, że kupując bezpośrednio w Chinach uzyskam bardzo korzystną cenę, w którą wliczona jest premia za ryzyko.
njuman
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 21:22
Telefon:: n4

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez ra-vau » 8 sty 2016, o 01:11

Chłopie, chyba fora pomyliles, bo to nie forum andro czy alpha, a ty chcesz ludzi z doswiadczeniem uswiadamiac co i jak xD

Tak jak przedmowcy napisali, praktycznie kazdy "sprzedawca-firma" z Polski, odesle telefon do chin i go jest optymistyczna wersja, zwykle sami podadza dane i ty odeslesz ten telefon do "ich serwisu" zbiegiem okoliczności "znajdujacego sie w chinach" :-) Dlatego lepiej sprowadzic samemu od pewnego sprzedawcy z chin, albo kupic od prywatnej osoby, tu na miejscu (np polrzez forum), bo zaplacimy znacznie mniej niz od pseudo firmy, a mamy sprzet w dwa dni w domu, z "taka sama gwarancja jak wszedzie" ;]

Zreszta, wracajac do tematu, nie dostaniesz z prawdziwa gwarancja w cenie jak tytuł watku w Polsce, wiec doplac i udaj sie do marketow z agd rtv w nazwie, albo z tgm sie pogodzić musisz.
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez tooomeeczek » 16 sty 2016, o 14:50

Dorzuce sie tutaj:

Cena (bez VAT): 300-350 eur (1350-1600 pln)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.2"-5.5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4gb Ram/64gb+/8-mio rdzeniowiec
Dual/Single sim: dual (ewentualnie dual wymienny z sd czyt. Sim/sim lub sim/sd
Preferowane marki: letv/meizu/xiaomi i tez widzialem oneplus2(glownie o tych czytalem)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): siedze w Niemczech wiec tu przesylka vedzie szla
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat i video przedewszystkim i brak(najmniej problemow) z gps bo sporo korzydtam. Bajer jak czytnik odciskow palcow jest mi nieco zbedny
Opis: chce sie wreszcie przesuasc na chinczyka. Moje s5 jest juz troche wysluzone i przydaloby sie je zmienic
tooomeeczek
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 10:54
Lokalizacja: polski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron