• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez clorox » 21 lis 2017, o 16:13

Warson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To nie 17track ma problem, tylko sprzedawcy się nie wyrabiają. Nie myl nadania z wygenerowaniem etykiety z numerem. W śledzeniu paczka pojawia się po jej zeskanowaniu u przewoźnika.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tmk10 » 22 lis 2017, o 13:52

Kolejna ciekawostka. Zamówiłem telefon z GB 30.10, szkło i cover do telefonu z ali 31.10. Szkło i cover przyszło dziś, a telefon nawet nie dojechał do UK. GB odpisuje mi, że mają 10-25 dni, a w informacjach wysyłki info o 10-21. Kazali mi napisać dziś, więc napisałem. Nic się nie zmienia w statusie. To są jakieś jaja :-D

U mnie każda paczka z ali, banggooda przychodzi w max, ale to max 3 tygodnie, tak jak właśnie te szkła, a z gb kupiłem 1 i ostatni raz.
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mseifer » 22 lis 2017, o 14:18

Masz po prostu szczęście. Mnie przeważnie koło miesiąca idą. Nawet do 1,5. Rzadko kiedy jest to 3 tygodnie. A na GB czekałem równy miesiąc i paczka była. Nie zapominaj że na GB to dni robocze więc w terminach się trzymają.
mseifer
 
Posty: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 17:53
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung S3 LTE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tmk10 » 22 lis 2017, o 15:43

Nie mam żadnego szczęścia, bo u mnie to standard. Wszyscy w mojej okolicy dostają właśnie w takim czasie paczki i nie jest to średnia z ostatniego miesiąca tylko z ostatnich 4 lat.
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez akir » 22 lis 2017, o 16:42

To masz szczęście zwyczajne. Po dobrej passie 14 dni. Moje idą 1.5miesiaca, za to z bangood 2+

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Warson » 22 lis 2017, o 20:33

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To nie 17track ma problem, tylko sprzedawcy się nie wyrabiają. Nie myl nadania z wygenerowaniem etykiety z numerem. W śledzeniu paczka pojawia się po jej zeskanowaniu u przewoźnika.


To bardzo dziwne gdyż sprzedawca wysłał mi zdjęcie z paczką i numerem nadania i czekam już 8 dzień i paczki nadal w 17 track nie ma... zaczynam się niepokoić...
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 22 lis 2017, o 21:12

Zapewne najpierw wysłał a potem zrobił zdjęcie :) A tak serio - nadał numer i przygotował paczkę, a niektórzy odbierają paczki (przewoźnicy) nawet raz na dwa-trzy tygodnie. Jak wyśle to się pojawi.
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Warson » 23 lis 2017, o 15:09

super, płatność poszła 8 Listopada.... Nonsens...
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez clorox » 23 lis 2017, o 18:36

Nonsensem jest zakładanie, że wszystko pójdzie szybko, sprawnie i w 2 tygodnie paczuszka bez VAT będzie doręczona.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marko_g » 23 lis 2017, o 21:06

Koledzy poradźcie,
Przesyłka to SF eParcel, wysłane 25.10.2017, chińczyk podał numer 460610071821. Tracking mówi:

Obrazek
Obrazek

A ja nie dostałem żadnej przesyłki ! :) Czy ktoś wie kto po polskiej stronie dostarcza ten SF eParcel ? Tracking poczty nic wie o takim numerze.
marko_g
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 14:35
Telefon:: Moto X Style

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 23 lis 2017, o 22:25

Wygląda, że ktoś tę przesyłkę w agencji pocztowej odebrał. Zapytaj rodziny, może ktoś ci nie przekazał jeszcze przesyłki. Choć... dziwny ten tracking pocztowy... Mozę zajrzyj jutro do tej agencji pocztowej, jeśli ją kojarzysz i zapytaj, o co chodzi? Może listonosz zostawił awizo, a wprowadzając dane do systemu się pomylił, odznaczył doręczono, a potem się poprawił i zaznaczył znowu awizo?
Obrazek
Obrazek

_____EDIT___________

Z danych światowych...
Obrazek
...wynika, ze przesyłkę odebrała pani Studzińska. Kojarzysz?
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez clorox » 23 lis 2017, o 22:39

Według mnie paczka jest do odebrania na poczcie. Była próba doręczenia. Zostawione awizo, a potem przy wprowadzaniu do systemu ktoś się walnął i kliknął "odebrane" zapewne nie na tej przesyłce co trzeba (wpisując inne nazwisko). Pewnie tego cofnąć już w systemie nie można, stąd ponowny status o awizo.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości