• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez LaBt3c » 24 maja 2017, o 21:59

Ehh też mam od 19 Maja ten sam status w NL POST. A ogólnie wysłana 09.05
Spodziewałem się, że w ciągu kilku dni dotrze do Polski, a to co piszecie to dramat. .. szybciej dociera z Chin do Holandii. Szok tym bardziej, że na aukcji w BG jest napisane NL POST 7-12 dni roboczych.
LaBt3c
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 12:51
Telefon:: a820

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez slavo22 » 24 maja 2017, o 22:23

Też się dołączę do narzekania, a specjalnie wziąłem baterię tą pocztą żeby w miarę szybko przyszła.
@LaBT3c, ja bym pisał do BG o jakiś refund, może oni wtedy nacisną na tą pocztę żeby trawę odłożyli i za robotę się wzięli.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 25 maja 2017, o 07:46

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zrobiłeś ogromny błąd. Jeśli chcesz coś szybko, należy wybrać DHL czy innego międzynarodowego kuriera. Oczywiście szybko lub w miarę szybko musi kosztować i z reguły kosztuje.

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zupełnie jakby przywalić rolnikowi za to, że kura zniosła przed wielkanocą jajka w żółtej skorupce zamiast białej.
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zuku » 25 maja 2017, o 09:14

czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest przewoźnik tej paczki RT002129773AT ?
zuku
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 paź 2016, o 19:24
Telefon:: HTC
ROM: Insertcoin

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez slavo22 » 25 maja 2017, o 09:15

Nie jeśli dopłacał do przesyłki. Miałem taki przypadek że specjalnie dopłaciłem żeby wysłali inną pocztą niż darmowa, czekałem jeszcze dwa tygodnie po terminie który podawał sprzedawca. Po uzgodnieniu że sprzedawcą dostałem częściowy refund kosztów wysyłki. Także nie do końca jest tak jak piszesz.
Jeśli chodzi o moją przesyłkę pocztą NL to właśnie zameldowała się w Warszawie.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez LaBt3c » 25 maja 2017, o 10:54

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zwykła była darmowa, PDM do której dopłaciłem to około 12$ więc nie aż tak dużo, ale jednak z Vatem jest mniejsza szansa na otrzymanie.
Co do sprzedawcy to dzisiaj mija ten czas z aukcji na dostarczenie. Napiszę do nich, żeby zmienili opis bo to nijak się ma do rzeczywistości.
LaBt3c
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 12:51
Telefon:: a820

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wpxos » 25 maja 2017, o 17:34

Orientuje się ktoś ile muszę czekać na kolejny status śledzenia po przesłaniu dokumentów na mail UC. Wysłałem o 12 maila, koło 15 dostałem potwierdzenie przeczytania.
wpxos
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2017, o 15:50
Telefon:: xiaomi
ROM: 6.0

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez boroch » 25 maja 2017, o 17:40

wpxos napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ok. 3 dni roboczych. Mniej więcej :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wpxos » 25 maja 2017, o 17:47

Trochę długo, wychodzi na to że paczka z XR4A idzie przez Chiny, Singapur 8 dni, a przez Polskę już 21 :)
wpxos
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2017, o 15:50
Telefon:: xiaomi
ROM: 6.0

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez norbi522 » 25 maja 2017, o 20:34

Witam dostałem od sprzedawcy wiadomość że paczka została wysłana i podał mi numer do śledzenia, paczka została wysłana poczta Singpost minęło już 3 dni a mi dalej pisze po wpisaniu numeru że stan pozycji nie został znaleziony wsystemie . Mam się zacząć martwić czy to normalne ??
norbi522
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 sie 2016, o 11:52
Telefon:: iphone 4s

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez cesc » 25 maja 2017, o 20:36

3 dni temu wysłałem do UC maila z dowodem zkaupu, kwotą itp.. Po jakim czasie powinien zmienić się status ?
cesc
 
Posty: 28
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 22:32
Telefon:: Lenovo

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez skazi » 25 maja 2017, o 20:46

norbi522 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz przeczytać faq, a nie się martwić.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama