• Reklama

Serwis telefonów Chińskich marek

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Re: Serwis telefonów Chińskich marek

Postprzez maciek9991 » 18 maja 2016, o 00:26

Wiem tyle, że ubezpieczyciel to UNIQA. Sprawa rozwalenia tego telefonu była dość delikatna, ponieważ zrobił to mój znajomy (dałem mu telefon żeby coś obejrzał; jemu wypadł z rąk). Mieliśmy się solidarnie poskładać na kolejną szybkę (poprzednio sam sobie ją zbiłem i zapłaciłem 350 zł) ale okazało się że nadzieja leży w jego ubezpieczeniu. Podobno jest ubezpieczony od tego typu wypadków. W związku z tym zadzwoniłem gdzie trzeba (support UNIQA, nic nielegalnego), opisałem całą sytuację i kolejnego dnia odezwał się do mnie likwidator szkód.

Wycenę dostałem w Krakowskim serwisie przy Basztowej LOT (jeżeli ktoś kiedyś by szukał) za 30 zł. W przypadku ew. niezgodności (coś dopisać, skreślić) zmiany na tym dokumencie są nieodpłatne. Więc chyba dobry deal ;-)
Ciężko było mi znaleźć serwis który byłby skłonny mi wydać taki dokument, bo wszyscy którzy zobaczyli logo LeTV od razu odmawiali :-D Dlatego też umieszczam "reklamę szeptaną" bo na prawdę nie tak łatwo było znaleźć serwis w centrum Krakowa który by mógł wydać taką wycenę wraz z diagnozą dla telefonu importowanego z Chin ;-)
maciek9991
 
Posty: 43
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 20:15
Telefon:: LG G2 mini

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron