• Reklama

Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez lildiva » 21 paź 2013, o 16:10

Witam
Jakiś czas temu kupiłam Chińską podróbkę Samsunga galaxy s 3, z czystej ciekawośći, z początku prezentował się ładnie, jednak od momentu kiedy zaczęłam się interesować nim w celu użytkowania zmagam sie z jednym problemem, przeszukałam juz forum pod jego kontem jak i również sporo na ten temat googlowałam jednak nie mogę doszukać się odpowiedzi, stąd moje pytanie:
-Czy da rade zmodyfikować go w jakiś sposób?
-Wgrać nowy soft? oprogramowanie?
-W jakiś sposób go ulepszyć?
-Naprawić? POPRAWIĆ?
-Jeśli tak to co powinnam w tym celu zrobić?
Telefon generalnie nie jest zły jednak ma kilka małych albo i dużych mankamentów.
Ogólnie można z niego normalnie dzwonić, i pisać smsy jednak sporo przy tym męki. Telefon nie czyta karty micro sd. jak i również ma bardzo mało wolnej pamięci, większość programów na nim zainstalowanych w ogoóle nie odpowiada, przykładowo przy 'kliknięciu' na 'przycisk' wifi nie reaguje albo wyłącza ikonki u szczytu telefony (znikają) po ponownym 'kliknieciu' pojawiają się. Telefon nie łączy się z wifi, jak i również jest mało opcji w ustawieniach, bym mogła go normalnie poustawiać do własnych wymagań. (oczywiście licze sie z tym że to bubel- zabawka i nie mam zbyt dużych oczekiwań w stosunku do niego)
Czy mogłabym liczyć na czyjąś pomoc oraz odpowiedz co zrobić z tym fantem?
Proszę również o nie komentowanie postu w celu podbicia sobie odpowiedzi czy niepotrzebnych komentarzy typu 'na co ci cos takiego' 'wyrzuć' zakup owego telefonu był celowy oraz świadomy.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Obrazek
Avatar użytkownika
lildiva
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:56
Telefon:: sga

Reklama

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez fake4r » 21 paź 2013, o 17:04

Nie wiem czy coś z nim zrobisz, bo takie klony no name to są to wielkie niewiadome.
Z softem będzie ciężko.
A zacina się pewnie dlatego że ma 256mb ramu i tym samym nic nie da się na nim odpalić
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez dawido488 » 21 paź 2013, o 18:50

Podaj model telefonu lub linka do aukcji na której go kupiłaś to może coś znajdziemy ;)
Jest: DOOGEE DG750,DOOGEE DG800,NIBIRU H1
Było: LENOVO A820,THL W1OO,STAR W450,FAEA F1,IOCEAN X7 HD,JIAYU G4S,IUNI U2,LENOVO VIBE X2
Będzie: ...
dawido488
 
Posty: 160
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 11:27
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 7

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez toskania » 21 paź 2013, o 19:57

Witam

Sama zakupiłam tego klona, jednak narazie czekam. Czy możesz podać parametry telefonu ?
toskania
 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 16:40
Telefon:: asha 300

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez lildiva » 21 paź 2013, o 20:43

http://allegro.pl/smartfon-android-2-sim-9300-1-ghz-4-wifi-i3610710013.html
Oto osoba od której telefon zakupiłam, tak on miał wyglądać natomiast w rzeczywistości sie dużo różni od tego na podanej licytacji
a to wszystko co o nim wiem.
http://allegro.pl/now-smarfon-i9300-4-wifi-tv-pl-2xsim-gw-i3612003231.html
NIestety w ustawieniach telefonu nie ma podanych danych jak w oryginalnych telefonach można znaleźć :(
Obrazek
Avatar użytkownika
lildiva
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:56
Telefon:: sga

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez raragnar » 21 paź 2013, o 20:55

Ciekaw jestem kiedy ludzie oduczą się kupować takie badziewia i napędzać ten rynek szajsfonów... Ludzie zbyt pochopnie dokonują wyboru a lekcje dostają po czasie. Nie wiem czy da się w ogóle w jakiś sposób zidentyfikować jakiego to klona posiadasz, chyba trzeba by obejrzeć płytkę główną, bo system to mogli zmanipulować jak chcieli. Wątpię czy da się cokolwiek poprawić w nim, nie wiesz co to za model więc nawet nie dobierzesz odpowiedniego romu a wgrywając jakieś losowe poprawki na ślepo prędzej coś popsujesz niż poprawisz niestety.
raragnar
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 09:41
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 9

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez lildiva » 21 paź 2013, o 21:04

Jeśli nawet coś w nim uszkodzę, nie będę z tego powodu płakała. Natomiast do odważnych świat należy, jak wspomniałam wyżej, zakup tego 'telefonu' był celowy :) I jest to jedynie strata moich pieniędzy. Nawet jeśli ktoś podpowie co mam z tym zrobić, a nie wyjdzie i telefon jak w chwili obecnej będzie nadawał się do kosza, nic mi to nie zaszkodzi.
Prosiłam również o nie hejtowanie.
Dziękuję
Obrazek
Avatar użytkownika
lildiva
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:56
Telefon:: sga

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez zriel » 22 paź 2013, o 09:13

Jeśli to ten z pierwszego linku to szajs na 1 rdzeniowym procesorze z 256 RAM i tyleż samo ROM - i on będzie się mulił i zacinał, nic z nim nie zrobisz a softu do niego też nie ma. Jeśli to telefon z drugiego linka(z tv) to jest jeszcze gorzej - to tak zwany java phone ,czyli "pseudo" telefon z oprogramowaniem bazującym na javie. tu to już wogóle porażka. Którykolwiek z tych dwóch zakupiłaś nadają się jedynie jako zabawki dla dzieci.
zriel
AKTYWNY
 
Posty: 609
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 13:37
Pochwały: 31

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez dmisieekk » 22 paź 2013, o 09:34

Cześć, nic z tym nie zrobisz, to jednorazówka do zabawy. Niestety za dobry Chiński telefon musisz wydać około 200$ a będziesz w pełni zadowolona ;-)
dmisieekk
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 17:12
Lokalizacja: POLSKA
Telefon:: 3310

Re: Samsung galaxy s3 podróbka/soft

Postprzez lildiva » 22 paź 2013, o 17:07

Okey, dziękuję Panowie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
lildiva
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:56
Telefon:: sga


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron