• Reklama

Radio 2 DIN

Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe,

Re: Radio 2 DIN

Postprzez benzuka » 19 sie 2017, o 15:44

Chce kupic te radio, może ktoś podpowiedzieć, czy warto i czy można zaktualizować do 7.1? Wysyłka jest z Niemiec więc cła mi nie nalicza, zgadza się?
http://s.aliexpress.com/UrYjauQR

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
benzuka
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 23:22
Telefon:: LG

Reklama

Re: Radio 2 DIN

Postprzez akir » 19 sie 2017, o 20:31

benzuka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie cła, a vatu. Nie nalicza bo to kraj EU

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Radio 2 DIN

Postprzez mar-z » 5 wrz 2017, o 14:16

Witam!
Mam pytanie (a zarazem problem) dotyczące działania nawigacji na chińczyku z androidem: fabrycznie wgrany Sygic wyciszał i wyłączał działające w tle radio , z kolei AutoMapa ma strasznie ciche komunikaty , Igo i Navitel działają średnio , jedynie Navigon działa ok.
Co ewentualnie ustawić w ww programach , żeby działały ok? Najbardziej chodzi o AutoMapę.
mar-z
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 13:53
Lokalizacja: STS
Pochwały: 5

Re: Radio 2 DIN

Postprzez Danio99 » 7 wrz 2017, o 16:59

Jesli chodzi o Navitel to odradzam , wiele osób twierdzi że są świetne natomiast jak dla mnie to szajs. Nie działa tak jak należy. Kupiłem MIO i jestem zadowolony wszystko działa jak należy. Wracając do Navitela to firma oszukuje klientów twierdząc ze jest to czeska firma a w rezultacie jest firmą w pełni rosyjską.
Danio99
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 16:53
Telefon:: SONY

Re: Radio 2 DIN

Postprzez jack78 » 7 wrz 2017, o 19:33

W Automapie można pogłośnić komunikaty zależnie od prekości jazdy. Domyślnie jest chyba ustawione na 40%, podnieś tę wartość np. do 60-80% i sprawdź. U mnie wystarczyło podnieść chyba do 60% i teraz słyszę idealnie.
jack78
 
Posty: 136
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 14:30
Pochwały: 2

Re: Radio 2 DIN

Postprzez Dudi777 » 7 wrz 2017, o 21:49

Ja mam radio JOYING i oprócz zwykłych ustawień, mam też ustawienia dostępne za podaniem hasła (hasło w instrukcji). Po wejściu w te ustawienia mam dostęp do ustawień głośności dla: radia, AUX, programu dla nawigacji, połączenia BT, itd. Może też masz coś takiego. A jeśli chodzi o wyciszanie radia czy mp3 przez navi lub Ryska/Yanosika, to chyba kwestia dopracowania przez producenta navi/Ryska/Yanosika. U mnie np. jak na pierwszym planie mam radio lub mp3, a w tle Ryska, to nie wycisza mi radia tylko równolegle z radiem jest komunikat Ryska. Jak radio/mp3 w tle, to wycisza całkiem i muszę wejść w radio i załącza się ponownie.

Zamiast tracić czas "dziwne" nawigacje :-) zainstaluj sobie Waze, to aplikacja zrobiona przez Google i działa online - nie pobiera dużo danch. Ma aktualny traffic, sytuacje na drodze, a także powiadomienia o radarach, remontach i korkach (z info skąd się wzięły). Prowadziła mnie pięknie z PL na Chorwację i cały czas używam jej także w DE. Jak wykryje korek, to sama proponuje objazd lub od razu wyznacza nowa trasę. Ma tylko jedną wadę, póki co nie potrafi wyznaczyć trasy przez kilka państw. Do państwa sąsiedniego prowadzi bez problemu. I jeśli trasa jest długa, np. 800-1000 km, to lubi się czasami wieszać lub działać z opóźnieniem pokazując napis, że brak sygnału GPS lub brak sieci. :-( Oprócz tego jest super. Dodatkowo alternatywnie korzystam z navi Sygic, kupiłem w promocji licencję na całą EU za 19.99 € z dożywotnią aktualizacją map i aplikacji. Używa map TomTom. Dodatkowo trafiłem na promocję za 10 € na dożywotni traffic. Wejdź na stronę Sygic.com i śledź ich promocje. Można naprawdę fajne trafić, np. na święta, wakacje i inne okazje. Też b. dobrze prowadzi i poprawili wyszukiwanie adresu, wystarczy wprowadzić część adresu i często wyszukuje. Waze ma tak samo i dodatkowo Waze korzysta z bazy danych Google i jak chcesz jechać do jakiejś firmy, a nie znasz jej adresu, to wpisujesz jej nazwę i miasto, i wystarczy kliknąć "prowadź" i w drogę.
Dudi777
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 sie 2015, o 21:21
Pochwały: 1
Telefon:: Krüger & Matz
ROM: 4.2

Re: Radio 2 DIN

Postprzez mar-z » 8 wrz 2017, o 11:10

Mam kod serwisowy , ale nie ma tam zbyt wielu ustawień. Jeśli chodzi o wyciszanie - całkowicie wycisza radio Sygic i też muszę ponownie wchodzić w radio , żeby działało. Jest to męczące - każdy komunikat = ponowne uruchomienie radia więc to odpada. Pozostałe nawigacje przyciszają radio i po komunikacie radio wraca do normalnej głośności , ale np. AutoMapa ma ciche komunikaty w stosunku do głośności radia (wiem , że można ustawić poziom na różny % , ale muszę to przetestować przy jeździe pow. 100 km/h , bo jeśli ustawię przy 50 km/h 75% głośności , to przy 120 km/h 100% głośności może być za mało).
Jedynie , tak jak pisałem , Navigon działa b. dobrze.
Nie jest to dla mnie jakiś straszny problem (niewiele jeżdżę po nieznanych trasach) , ale lubię jak wszystko działa tak , jak powinno ;-) .
Zresztą sprzęt też nie jest wysokiej klasy ( Hoxiao - niecałe 117$ ).
Jak znajdę chwilę to zrobię jakąś recenzję.

W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc.
mar-z
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 13:53
Lokalizacja: STS
Pochwały: 5

Re: Radio 2 DIN

Postprzez Dudi777 » 9 wrz 2017, o 00:04

Musimy się pogodzić z tym, że taki jest urok chińskich produktów. Brakuje im do ideałów, mimo iż nie są wcale złe. Moim zdaniem są dość dobre, ale nie idealne jak wszystko. Mnie jeszcze wkurza w moim JOYING'u JY-UL135N2 zestaw głośnomówiący, tzn. o ile ja słyszę rozmówcę w radiu bardzo dobrze i wystarczająco głośno, o tyle ja jestem słyszany z trzaskami, a dokładniej mówiąc z przerwami i wg. opinii rozmówców prawie połowy muszą się domyślać z rozmowy. Nie ma znaczenia szybkość z jaką jadę autem. Nie wiem w czym rzecz. Fakt faktem, że nie sprawdzałem parując przez BT inny telefon. Obstawiam na mikrofon. Tak czy inaczej mam w aucie słuchawkę BT, przez którą jestem słyszany bardzo dobrze, ale to nie to co chciałem. Gdyby nie to, to radio jest bardzo dobre. Dużo ustawień i działa bardzo szybko. Za każdym razem uruchamia się w 3 sek. Fakt, że kosztowało prawie 270$. Mimo wszystko warto było. Mam wszystko w jednym urządzeniu i nie muszę katować telefonu. :-)
Dudi777
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 sie 2015, o 21:21
Pochwały: 1
Telefon:: Krüger & Matz
ROM: 4.2

Re: Radio 2 DIN

Postprzez mar-z » 12 wrz 2017, o 21:18

W recenzjach opisałem moje radio - kto chce niech czyta :mrgreen:
AutoMapa zaczęła działać normalnie , co mnie b. ucieszyło :lol:
mar-z
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 13:53
Lokalizacja: STS
Pochwały: 5

Re: Radio 2 DIN

Postprzez bigszu222 » 13 lis 2017, o 19:38

Witam i pozdrawiam
Przeglądają to forum widzę, że jest kilka osób które posiadają radio BOSION 2-din i w związku z tym mam pytanie czy ktoś z was forumowicze może mi powiedzieć cóż to za opcja Rating Rating level >>>> mam radio bosion i tu nic nie mogę zmienić, potrzeba kodu cztery cyfry, a niestety w instrukcji tego nie zapodali. Może ktoś z was posiada???
Ps. czy jasność wyświetlacza was nie denerwuje jadąc w nocy, czy można to jakoś zmienić nawet z poziomu win CE??
bigszu222
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 19:19
Telefon:: Huawei P9

Re: Radio 2 DIN

Postprzez madmax86 » 5 gru 2017, o 12:36

Witam co powiecie na temat tego radia i sprzedawcy?

https://pl.aliexpress.com/item/2GB-doub ... sstype=600

Wysyłka z niemiec
madmax86
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 18:40
Telefon:: asus zenfon 5

Re: Radio 2 DIN

Postprzez Marcinesik » 29 sie 2020, o 13:35

Witam
Jak zainstalować w radiu Chińskim z Android-em modem GSM (z kartą SIM)na USB?
Wpinam do USB modem =, modem świeci diodką na niebiesko, że coś czuje, na LCD radia pojawiają się u góry LCD: kreseczki zasięgu i napis 4G. Niestety radio nie łączy z internetem. Skąd pobrać sterowniki, jak zainstalować, co i gdzie wklepać (karta GSM - Play)
Firmwer radia: 8227l
Pozdrawiam
M.
Marcinesik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2020, o 13:25
Telefon:: H-way

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron