• Reklama

Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez brt0555 » 3 sty 2014, o 23:56

Cześć! Jako, że dotarł mój telefonik, a to mój pierwszy poważniejszy model z androidem, chciałem się dopytać jakie aplikacje polecacie do różnych zadań. Używam telefonu do wszystkiego: gps, muzyka, internet, studia itd. Do każdej czynności wgrywacie swoje odpowiedniki czy oferowane przez producentów Wam wystarczają?
brt0555
 
Posty: 164
Dołączył(a): 1 gru 2013, o 17:26
Pochwały: 2
Telefon:: ZTE V965
ROM: stock

Reklama

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez mrergie » 6 sty 2014, o 18:14

Ja swój telefon czyszczę z prawie każdego producenckiego smiecia i wgrywam swoje zamienniki.

Moja lista tego, czym warto się zainteresować:
Spoiler:


Kilka się tego zebrało :-D
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez kalejr » 12 sty 2014, o 12:44

witam panie i panowje proponuje program do zarządzania telefonem program Mobogenie pobieranie app , rootowanie itd
kalejr
 
Posty: 93
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 11:52
Telefon:: tronsmart ts7

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez fullrespect » 20 lut 2014, o 11:03

A zna ktos dobry program do backapowania ustawien zainstalowanych aplikacji.
Ja uzywam programu Lama (zarzadzanie i automatyzowanie profili) - troche trzeba nad nim popracowac zanim sie wszystko ustawi ale jest wrecz cudowny.
Czym wiec backup ustawien zrobic ??
Pozdrawiam - Tomek,
http://www.delanengineering.com - sensor ruchu głową :)
fullrespect
AKTYWNY
 
Posty: 217
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 13:39
Lokalizacja: Nuneaton
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2
ROM: 5.9.2

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez bartazzz » 20 lut 2014, o 12:14

kalejr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

z tym mobogenie to sam nie wiem , bo znalazłem opinię że podjerzana trochę ta aplikacja
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez Hardknox » 20 lut 2014, o 17:07

Mobogenie ma trojana każdy antywir go wykrywa i wkurza mnie to ze większość rapidshare i innych wypycha go popupem na telefon wciskając każdemu bez pytania
Hardknox
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 23:42
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 5
Telefon:: Zopo,HTC,Moto

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez kajek » 28 lut 2014, o 16:49

Aplikacje od których powinniśmy zacząć to antywiursy. O tym, że wirusy kochają Androida (w mniejszym stopniu iOS) - wiemy chyba wszyscy. Niektórzy mówią, że antywirusy na urządzenia mobilne to bezsens - ale ja twierdzę inaczej. Na specjalistycznych portalach co kilka dni możemy przeczytać o kolejnych dziurach jakie pojawiają się w tych systemach. Wydaje mi się, że wirusy na smartfonach są groźniejsze od wirusów na PC-tach czy laptopach. Wyobraźmy sobie taką sytuację, że łączy się bez naszej wiedzy z jakimś drogim nr, albo wysyła bez naszej wiedzy smsy premiu. Może też namierzyć nas przy pomocy GPS. Wirusy są także w stanie wykraść poufne dane - z karty pamięci: zdjęcia, pliki, filmy itd. Zainstalowanie antywirusa - który gwarantuje ochronę - to niestety obowiązek każdego z nas. Na tej witrynie yourapps.info/aplikacje-na-telefon znajdziecie recenzje kilku z nich.
kajek
 
Posty: 56
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 19:43
Telefon:: HTC One

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez Wujek » 28 lut 2014, o 18:13

Wystarczy nie instalować śmieci i po sprawie. Ewentualnie zarządzać uprawnieniami aplikacji.
Antywirus niepotrzebny, zajmuje tylko pamięć - takie moje zdanie. 8-)
Wujek
 
Posty: 174
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 21:32
Pochwały: 7
Telefon:: ZTE v967s
ROM: LeWa OS v5 PL

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez mrergie » 28 lut 2014, o 18:30

Dokładnie, Wujek. Wystarczy nie wgrywać byle śmiecia które ma ładną ikonkę i powinniśmy być zadowoleni. Szczerze mówiąc - antywirus w komputerze również jest zbędny o ile człowiek zna i stosuje się do pewnych prostych zasad oraz ma zdrowy rozsądek ;-) Różnica jest taka, że w przypadku komputera wirus może czekać na nas nawet wszędzie, choćbyśmy się bronili to i tak włożymy do USB pendrive od kolegi. Z telefonem - zagrożeń jest dużo, dużo mniej. A i możliwości są dużo bardziej ograniczone.
Zresztą... ktoś się boi o swoje dane? SMSy? Kontakty? O co ten strach? Pewny jestem że i tak duża część z zainstalowanych aplikacji ma do nich dostęp.
Masz Szajsbuka? To proszę bardzo -
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
A to przykład jeden z wielu.
Antywirus to zbędny śmieć na telefonie. Tak samo jak wszystkie te Task Killery które zamiast pomagać to tylko pogarszają sprawę i zjadają baterię przez to że procesor wciąż jest obładowany systemem który wciąż restartuje aplikacje które killer ubija.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez Dablju » 28 lut 2014, o 18:38

Ja z kolei proponuje świetną apkę Disable Service, trzeba tylko uważać co się wyłącza ;)
Dablju
VIP
 
Posty: 853
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 13:52
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez gebhard » 7 maja 2014, o 21:24

Odświeżę trochę temat i przedstawie swoje apki:
Spoiler:

To byłoby mniej więcej tyle które używam, parę jeszcze mam ale są to mniej popularne i mniej ogólnie użyteczne.
Avatar użytkownika
gebhard
AKTYWNY
 
Posty: 348
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 14:16
Pochwały: 1
Telefon:: RN4X
ROM: MIUI POLSKA

Re: Przydatne aplikacje-Wasze propozycję

Postprzez Adax » 7 cze 2014, o 10:38

Witam, a jaką proponujecie aplikację na komputer do sparwniejszegoi i pełnego zarządzania "chińczykami" (Lenovo, Jiayu, itp.). Chodzi o pełne backupy, itp.
Adax
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lis 2013, o 12:32
Telefon:: LG

Następna strona

Powrót do Przydatne Programy i Aplikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron