• Reklama

Pomysł na konkurs

Propozycje zmian na forum?

Pomysł na konkurs

Postprzez Libero » 28 lip 2014, o 21:01

Witam.
Mam pewien pomysł na konkurs ale tylko dla "wybranych".
Czemu "wybranych" a to dla tego że każdy kto by chciał wziąć udział w konkursie musiał by uiścić niewielką opłatę w wysokości np. 5 czy 10 zł(do ustalenia).
Oczywiście wykonawcą konkursu był by marxxx i to jemu wpłacali byśmy wpisowe.
Po wybraniu telefonu i zakupie jego marxxx zrobił by jego recenzje a później jakiś konkurs w którym był by ów telefon do wygrania.

Co do samego konkursu to czekam na sugestie, czy to miały by być pytania czy jakiś system losujący.

Oczywiście jest to tylko zamysł i propozycja więc proszę nie wyśmiewać i wypowiadać się w temacie.
Posty nic nie wnoszące do tematu będą zgłaszane i usuwane.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


Libero
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Reklama

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Jacuss » 28 lip 2014, o 21:15

Wiesz co? Wolałbym żeby każdy dał darowizne 5,10 zł i Admin zianwestował w IP Board albo w vBulletin i żeby to forum lepiej wyglądało :)
Avatar użytkownika
Jacuss
AKTYWNY
 
Posty: 387
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 00:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 15
Telefon:: One Plus 5

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Libero » 28 lip 2014, o 21:24

Po pierwsze post nie wnoszący nic do tematu czyli off top który powinien zostać usunięty. A po drugie jeśli Ci przeszkadza wygląd forum to napisz odpowiedni temat.
Do moderatora: proszę o usunięcie mojego postu i tego wyżej.
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez filozof71 » 29 lip 2014, o 04:46

Jak akcja będzie sensownie zorganizowana to ja bym się zabawił. Losowanie za pomocą zewnętrznego systemu byłoby dla mnie jedynym dobrym pomysłem. Problem byłby też w wyborze owego telefonu bo np. jak by mnie on z założenia nie interesował to mniej by mi pasowało. Trzeba by było poszukać jakiegoś zewnętrznego serwisu do głosowanie lub ankiet i zaadoptować go do potrzeb bo inaczej się zrobi bajzel. Forum się chyba do tego nie nadaje.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Grech » 29 lip 2014, o 07:00

Takie telefony do testów to powinny dostarczać sklepy które promują się na forum. Jeśli nie całkiem za darmo to po jakiejś mocno promocyjnej cenie.
Avatar użytkownika
Grech
AKTYWNY
 
Posty: 582
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 22:35
Lokalizacja: Miasto
Pochwały: 10

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Dablju » 29 lip 2014, o 07:32

Dokładnie o tym samym pomyślałem co kolega wyżej, tych sklepów jest już całkiem sporo i każdy by chciał jak najwięcej nam wcisnąć, niechby chociaż podrzucali co jakiś czas telefon do testów, który później mógłby być do wygrania. Skorzystalibyśmy my jako użytkownicy forum jak i sklep dla którego byłaby to dodatkowa reklama.
Dablju
VIP
 
Posty: 853
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 13:52
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Libero » 29 lip 2014, o 15:30

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jedyny sensowny post.
Co do wyboru telefonu to wybierali byśmy metodą głosowania ale tylko osoby które się zgłosiły do konkursu(tj. uiściły opłatę konkursową).
Losowanie oczywiście że odbyło by się w jakimś zewnętrznym programie czy coś.
Forum jak najbardziej się nadaje tylko trzeba zrobić to z głową. Jak wiadomo ludzie piszą nie na temat itp. więc trzeba by było "sprzątać".
Dałem tylko luźny pomysł i chciałem zobaczyć odzew, ale widzę że mało ludzi by się zgłosiło więc konkurs był by nieopłacalny.
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez ra-vau » 29 lip 2014, o 17:01

etam, swietny pomysl. Jestem natak.
Ja to widze tak:

Wpisowe 10zl. W zależności od ilosci osob zapisanych od 1-10dnia nowego miesiaca, wybieramy telefony z przedzialu cenowego jaki zostal zebrany....

Podanych jest kilka propozycji, ankieta - glosuja tylko Ci którzy dali $ wpisowe.

Zamawiany jest tel, przejdzie bez oplat, kasa idzie do puli na nastepny...

Paczka dochodzi, robi sie recenzja, a nastepnie jest np losowanie LIVE jak lotto :p numery przypisane do nickow z forum xD ... albo zewnetrznaaplikacja, żeby nie bylo przekrętów ;)


ps. ciekawe czy znajdzie się 40-60 osob chetnych xD :roll:
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Zupa1 » 29 lip 2014, o 18:11

Pomysł dobry, wpłata po 10zł - nie jest to majątek. Ja się na to piszę
Zupa1
 
Posty: 123
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 23:41
Pochwały: 6
Telefon:: IOcean x7HD

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Grech » 29 lip 2014, o 18:25

Na ile takich konkursów się piszesz? 10? 20? 30? Każdy po 10 zł to prawie pół telefonu. A po 10 zł to przy kilkudziesięciu osobach. Im mniej tym więcej trzeba by wpłacać.
Avatar użytkownika
Grech
AKTYWNY
 
Posty: 582
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 22:35
Lokalizacja: Miasto
Pochwały: 10

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez SpiderSSJ2 » 29 lip 2014, o 18:35

Myśle że pomysł jest bardzo ciekawy, chętnie wziąłbym udział w tym konkursie. :)
Forma loterii jest wg mnie lepsza bo zgłosi się więcej chętnych. Nie wiem tylko czy każdego miesiąca znalazło by się tylu zainteresowanych żeby nagroda była kusząca. Może lepsze było by losowanie np. co 3 miesiące. Przez ten czas znalazło by się sporo chętnych. Można byłoby rozważyć też opcje dodatkowych nagród. Powiedzmy że nagrodą główną byłby jakis fajny fonik, drugą jakaś budżetówka a trzecią jakiś gadżet typy opaska FIT albo słuchawki. Dodatkowo gdyby jakiś sklep chciał wziąć patronat nad takim konkursem(zyskując na rozgłosie) dając zniżki na zakup nagród i jakieś małe rabaty dla uczestników konkursu to wg byłoby super. :)
SpiderSSJ2
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 lip 2014, o 18:22
Telefon:: Galaxy Ace

Re: Pomysł na konkurs

Postprzez Libero » 29 lip 2014, o 19:04

No właśnie tak myślałem żeby było tych osób sporo i powiedzmy raz na kwartał czy nawet co pół roku. Wszystko zależy od ilości chętnych.
Dajmy na to że zgłosi się 60 osób i wpłaci po 10zł to już 600 więc coś można zakupić. Co do losowania to są jakieś programy do tego więc kłopotu nie będzie a cyferki przypisze się porządkowo w odpowiednim temacie.
Jak na razie jest już kilku chętnych na taki konkurs choć na forum jest 17055 zarejestrowanych kont :)

Podejrzewam że jak by temat umieścić wyżej aby każdy widział to znalazło by się więcej chętnych.
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron