• Reklama

POCO x3

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

POCO x3

Postprzez sonic » 5 paź 2020, o 15:09

Czy ktoś już ma, jestem ciekaw jak się ma rzeczywistość do całego zachwytu przedpremierowego :)
Na papierze kusi, jestem ciekaw na ile realnie to odświeżanie poprawia komfort użytkowania?

Ps. nie da się zakładać nowych wątków w nowościach :/
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: POCO x3

Postprzez Flyagaric » 6 paź 2020, o 13:43

Chyba tylko Marek i wyznaczona osoba mogą otwierać nowe.
Nie mam tego fona i nie będę miał, bo jest dla mnie za wielki. Moja córa go rozważała, ale to drobna kobietka jest i stwierdziła, że mowy nie ma z tymi rozmiarami.
Niemniej fon rysuje się bardzo atrakcyjnie. Producenci oszaleli i ceny poszły prze-okrutnie w górę. Takie X3, to powiew świeżości. Interesuje mnie na ile dobrze będzie się spisywał aparat, bo odnoszę w rażenie, że po udanych Mi 8 i Mix 2s, zaczęli odpuszczać na tym polu. Dobre aparaty zaczęli montować tylko w najdroższych modelach. Spodziewam się, że fon nie będzie robił efektu 'wow' w pierwszym kontakcie, bo materiały i wykończenie mogą odbiegać od flagowców. Za to powinien nadrabiać w użyciu.
Co mi przeszkadza w MIUI - słabo działająca auto-regulacja podświetlenia ekranu. Coś mi mówi, że tu wciąż nie będzie poprawy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: POCO x3

Postprzez mruczek66 » 6 paź 2020, o 13:51

mam ale dopiero zaczynam go używać. jak coś chcecie wiedzieć to odpowiem. wgrałem EU.
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: POCO x3

Postprzez sonic » 6 paź 2020, o 14:01

i jak pierwsze wrażenia ? jak już poużywasz to ciekaw jestem właśnie jak oceniasz aparat, i baterię. spora różnica z tym odświerzaniem?
dlaczego wgrałeś EU ?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: POCO x3

Postprzez mruczek66 » 7 paź 2020, o 09:48

zawsze używam xiaomi.eu. miałem mi 9 light i większych różnic w użytkowaniu nie widzę. na plus w x3 bateria i aparat. twrp i magisk zainstalowane. twrp się coś posypały i mam litery bez ładu i składu. nie mogę nic wgrać w recovery przez usb. płatności nfc działają.
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: POCO x3

Postprzez algerie42 » 20 paź 2020, o 09:40

Telefon kupiłem w wersji mocniejszej dla syna. Jest ciężki, przez co wydaje się solidny. Wszystko chodzi płynnie. W tej cenie głośniki stereo i NFC to duży plus. Płatności zbliżeniowe działają ok. Tel na razie na globalu. Mamy w domu ogólnie Xiaomi i ich pochodne ale w poco ekran ips jest lepszy i widać to gołym okiem. Chociaż nie odczuwam szybszego na nim odświeżania.
Ogólnie warty tej ceny.
Aha: no i ta beateria, dwa dni spokojnie wytrzymuje:)

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
algerie42
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 paź 2016, o 21:36
Telefon:: xiaomi
ROM: eu

Re: POCO x3

Postprzez tpawel » 22 paź 2020, o 18:56

Miałem dwa dni i oddałem.
120Hz kompletnie nie widać, widziałem pozniej po recenzjach że ludzie narzekali własnie na to.
Z minusów wybrakowany modem LTE. Niby LTE+ na pasku a agregacji brak. Taki trik dawno temu Xiaomi już praktykowalo. Oszczędności na licencjach do CA.
Generalnie do tysiaka bardzo fajny sprzęt.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: POCO x3

Postprzez smietana » 22 paź 2020, o 19:34

algerie42 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Bzdura z tym ekranem. Wydaje sie lepszy bo ma 120 a nie 50/60 tyle w temacie, akurat ipsy dostarcza 2 firmy i pogorszyli i to znacznie swoje ekrany, kiedys nie mozliwe aby byly powidoki w ipsach w xiaomi, obecnie to czesty przypadek. Jedna z firm to huaxing i ona troszke lepsze ekrany dostarcza w stosunku do drugiego producenta.
Do tysiaka ten sprzet ok, ale szalu nie robi, taki srediak jak nie sredni budzetowiec i tyle. Ja w zyciu bym tego nie kupil bo za 1050 mamy Mi 10 Lite w promkach.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: POCO x3

Postprzez smietana » 22 paź 2020, o 19:36

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zgadza się.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: POCO x3

Postprzez tpawel » 22 paź 2020, o 20:25

smietana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zgadza się.
Ja mam daily od kilku miesięcy note 10lite, to jest sporo lepszy telefon-dalem za 3 tygodniowego 1050 z polską gwarancją. Aparat robi lepsze foty pomimo chyba tej samej matrycy głównej
Audio na słuchawkach przepaść.
Audio na głośnikach w drugą strone-poco x3 gra rewelacyjnie na głośnikach a słabo po kablu.
Baterii nie udało mi się sprawdzić jakoś mocno,ale na pierwszy rzut oka jednak lepiej było na poco.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: POCO x3

Postprzez Puma2012 » 28 paź 2020, o 13:00

Zamówiłem wczoraj na Mi-Home, jak dla mnie to wygląda dobrze. Nie zależy mi na zdjęciach. Każdy telefon ma jakieś "wady", zależy to od tego kto czego oczekuje po nim.

Ps. wersja 6/64GB Cobalt Blue.
Puma2012
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 08:59
Pochwały: 8
Telefon:: Huawei

Re: POCO x3

Postprzez sonic » 19 lis 2020, o 13:08

Postawiłem na POCO x3 i nie do końca jestem zadowolony, tzn. bateria i wydajność super. Naprawdę 2 dni spokojnie wytrzymuje i ładuje się błyskawicznie, ale dwa główne mankamenty to: rozmieszczenie głośnika do rozmów (zero prywatności jakbym ciągle rozmawiał na głośno mówiącym, wszyscy w biurze słyszą każde słowo mojego rozmówcy) oraz problemy z zasięgiem LTE zachowuje się jak mój MEIZU bez B20 i w pomieszczeniach ma 1-2 kreski zasięgu, kuriozalnym rozwiązaniem jest odwrócenie telefonu do góry nogimi, łapie wtedy zasięg i zaczyna śmigać)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron