• Reklama

Oukitel K3 4 kamery, 6000mAh , 4GB RAM i android 7 za 140$

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Oukitel K3 4 kamery, 6000mAh , 4GB RAM i android 7 za 14

Postprzez Ad@mus » 20 wrz 2017, o 12:29

Nie często zmieniam telefony więc zależy mi na tym, żeby ze 2 lata korzystać. I najczęściej 2lata wytrzymują a potem włącza się fabryczna śmierć i muł jest taki okropny, że tylko śmietnik.

Fakt jest taki, że do tej pory nie miałem telefonu z jakimś mocniejszym prockiem czy ramem powyżej 1gb. Dlatego szukam coś 6/64gb mając nadzieję, że pośmiga to to i nie będę się irytował, że się coś zacina przy pisaniu głupich smsów ;)
Ad@mus
 
Posty: 34
Dołączył(a): 11 wrz 2017, o 15:06
Telefon:: hłałej
ROM: OMG

Reklama

Re: Oukitel K3 4 kamery, 6000mAh , 4GB RAM i android 7 za 14

Postprzez peter7712 » 17 paź 2017, o 08:37

Po kilku godzinach użytkowania. Pierwsze wrażenia z telefonu mieszane, tym bardziej że pierwsza rzecz którą dopadł urząd celny.. Telefon gruby , dość ciężki ( Po zdjęciu tylne obudowy można go postawić pionowo na płaskiej powierzchni). Z drugiej strony wygląda solidnie i mimo tej grubości ładnie. Telefon dział bardzo płynnie, choć tak jakby mial zaprogramowane ułamek sekundy opóźnienia. Czytnik odcisku palca czyta ładnie, ale też nie na dotknięcie, a trzeba palca sekunde przytrzymać. Zdjęcia nie odbiegają od normy dla 13 megapikseli w innych chińskich telefonach. Jakość dzwięku podczas rozmowy mi się podoba. Zasięg wifi bardzo dobry. GPS nie testowany.
peter7712
 
Posty: 27
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 20:28
Telefon:: lg e900

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron