• Reklama

[android] Orient N9500 czy jest nowsza wersja romm?

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

[android] Orient N9500 czy jest nowsza wersja romm?

Postprzez orientn9500 » 19 cze 2013, o 10:58

Witam wszystkich.Jestem tu nowy Mieszkam w Niemczech i pare dni temu sprowadziłem z chin
tel.Orient N9500.Numer kompikacji rommu to N9500_20130510.Czy jest już może nowsza i lepsza?Pytam bo mam problem z odbiorem sygnału na operatorze O2 w pierwszym slocie sim.W drugim slocie sim jest karta operatora Lebara i działa ok.Oraz nie mogę złapać sygnału GPS.Oraz telefon cicho dzwoni,a głośność jest na maximum.
Nadmienie iż telefon jest bardzo dobrze wykonany.Bardzo mi się podoba.Jestem zaskoczony chińską jakościa.Prosze o porady czy jest sens zmieniać oprogramowanie.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-06-30, 17:04 ]
niestety sam musiałem sobie odpowiedzieć.Telefon jest w 100% ok.musiałem go potestować parę dni.Zmieniłem operatora na vodafone.Teraz dual sim działa bez zarzutu.Gps łapie sygnał po około 5 minutach.Cichy jest tylko dżwięk z głośniczka.Ale idzie się przyzwyczaić.Jestem bardzo zadowolony.Telefon jest bardzo dobrze wyposażony i szybki.Jakość super.Nadmienie iż przesiadłem się z Iphona 3GS.I nie żałuje.Polecam ten model Orient N9500(Star N9500)
Pozdrawiam
Jacek
orientn9500
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 10:05
Lokalizacja: Niemcy

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron