Obecne opinie dhgate.com, warto?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Obecne opinie dhgate.com, warto?

Postprzez dziubson » 18 kwi 2020, o 13:23

Cześć,
chce kupić dwa telefony za pośrednictwem dhgate.com, dokładnie od Seller: mi_flagship_store. Na pytania obsługi platformy DG poprzez chat otrzymałem informacje, ale nie na wszystkie moje pytania odpowiedzi były zgodne z prawdą dotyczącą płatności co zweryfikowałem sam, ale opinia ogólna ok. Odesłano mnie do szczegółowych pytań do sprzedawcy a ten nie odpisuje na moje pytanie i również otrzymuje komunikat, że wyłączył on powiadomienia o otrzymaniu maili ale może je czytać. Chce kupić dwa identyczne telefony Xiaomi (Note 9S lub Note Pro) według moich poszukiwań mają najtaniej i przesyłka SF eParcel pomija opłaty celne- tak twierdzi sklep DHgate.

Jednak zastanawiam czy nie utopie lub zblokuje sobie przez pewien czas kwoty ponad 1600 zł lub wpadną dodatkowe opłaty celne. Jakie są wasze doświadczenia zakupowe z tą platformą /sklepem lub sprzedawcą?
dziubson

Pochwały: 6

Reklama

Re: Obecne opinie dhgate.com, warto?

Postprzez SpeedoFST » 19 kwi 2020, o 14:02

nie warto, utopic nie utopisz ale zablokujesz na jakies do 2 miesiecy, sf eparcel = swiat przesylek = piotr zlodziej kocon = oplat dodatkowych nie bedzie bo nigdy nie zobaczysz swojej paczki, jak ja na przyklad ;) https://swiatprzesylek.pl/tt/SF6042111036554

Autor postu otrzymał pochwałę
SpeedoFST
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: SGS8

Re: Obecne opinie dhgate.com, warto?

Postprzez keizel » 25 kwi 2020, o 11:07

Ktos ma jeszcze jakieś doświadczenie zamawiając z tej strony
keizel

Telefon:: alcatel Idol

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI