• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:53

Nowości Nowości dla Xiaomi

Mapa strony Xiaomi » Dział : Xiaomi

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Promocja na Xiaomi z oficjalnej dystrybucji

Tydzień smartfonów wczoraj były Xiaomi w fajnych cenach na Polską dystrybucje
https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-sma ... _source=KN
Czytaj więcej : Promocja na Xiaomi z oficjalnej dystrybucji | Wyświetlone : 3113 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny

Aż się dziwię, że jeszcze nikt takiego nie założył :-). Co sądzicie o tym pomyśle Xiaomi? Do mnie przemówił on ze względu na fakt, że oprócz bazowych funkcji (dzwonienie, sms, mail) sporo gram na telefonie, a takiej wydajności i baterii w tej cenie nie znajdę nigdzie indziej. Długo walczyłem z wyborem między OP 6 a Pocoloco, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że prawie tysiąc zł drożej (przy ...
Czytaj więcej : Xiaomi Pocophone F1- temat ogólny | Wyświetlone : 10380 | Odpowiedzi : 33


Czy jest sens kupić używany MI5 3/64GB

witajcie,

Co sądzicie za 550zł?

Czy jest to awaryjny model?
Czytaj więcej : Czy jest sens kupić używany MI5 3/64GB | Wyświetlone : 1970 | Odpowiedzi : 7


Xiaomi Mi A2 lite (redmi 6pro) - godny następca Redmi 4 pro?

Wrzucamy tu wszystkie informacje nt tego telefonu. Z braku laku pewnie będzie dość chodliwy o ile cena spadnie do normalnego poziomu.

Póki co w Polsce jak i chinach chodzi niemalże w identycznej cenie co wyraźnie lepszy choć i większy Redmi Note 5. Podatek od nowości, miejmy nadzieje.

Procesor : snapdragon 625 + adreno 506
Ram: 3-32 i 4-64 oraz możliwe, że w chinach 4-32
Bateria : 4000mah
Złącze: micro usb
Aparat: z sensorem Sony IMX486 ...
Czytaj więcej : Xiaomi Mi A2 lite (redmi 6pro) - godny następca Redmi 4 pro? | Wyświetlone : 21455 | Odpowiedzi : 54


Xiaomi mi5 problem z głównym przyciskiem i wybudzaniem ekran

Witam mam problem z xiaomi mi5 https://youtu.be/QK3vD5QnoBg znalazłem identyczny problem na wskazanym filmiku. Co kilka sekund, kilka minut zapala się ekran. Przypuszczam że jest to problem z głównym przyciskiem. Nie działa czytnik linii papilarnych i po wciśnięciu raz się wybudza telefon raz nie. Najbardziej drażni co chwilę odpalanie ekranu. Czy miał ktoś podobny przypadek? Czy jesli jest to wina głównego przycisku, to można rozkręcić telefon i wymienić sam przycisk ...
Czytaj więcej : Xiaomi mi5 problem z głównym przyciskiem i wybudzaniem ekran | Wyświetlone : 3192 | Odpowiedzi : 3


Xiaomi Redmi Note 4 -ciągle jak z podłączonymi słuchawkami

Kilka dni temu, po wypięciu słuchawek z gniazda telefon pozostał w stanie jakby były podpięte cały czas, na ekranie wciąż się świeci ikonka słuchawek. Przez to jak rozmawiam to nic nie słychać, jedynie w trybie głośnomówiącym słychać, ale nie chcę używać telefonu tylko w trybie głośnomówiącym. Próbowałem już podłączać i odłączać słuchawki, restartować telefon, zrobiłem factory reset i nic nie pomogło :(. Znalazłem gdzieś też poradę, że można spróbować odgiąć jakąś igłą taką blaszkę w gnieździe ...
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi Note 4 -ciągle jak z podłączonymi słuchawkami | Wyświetlone : 3198 | Odpowiedzi : 2


Xiaomi Mi8

Xiaomi Mi 8 oficjalnie zaprezentowany, a to oznacza, że poznaliśmy jego wygląd, specyfikację i cenę.

Zgodnie z oczekiwaniami, wyświetlacz został wykonany w technologii Super AMOLED i wspiera Always On Display. Ma on 6,21 cala, proporcje 18,7:9, rozdzielczość Full HD+ (2248×1080) i ma świecić z maksymalną jasnością na poziomie 600 nitów. Producent deklaruje kontrast 60000:1, jednak przy panelu OLED jest on raczej nieskończony.

Jeśli chodzi o wersje pamięci, to Xiaomi Mi 8 dostanie 6 GB pamięci ...
Czytaj więcej : Xiaomi Mi8 | Wyświetlone : 6457 | Odpowiedzi : 6


Telefony Xiaomi Najtaniej

Telefony Xiaomi i inne chińskie w najlepszych cenach.
<< Okazje, promocje i kupony na chińskie telefony<<

Czytaj od ostatniego wpisu, aktualne kupony zniżkowe


>>codzienna porcja kuponów nie tylko na telefony<<
Czytaj więcej : Telefony Xiaomi Najtaniej | Wyświetlone : 11750 | Odpowiedzi : 0


Redmi 4X 3/32

Przeglądam wątek Xiaomi już czas jakiś i po zakupie MI5 pół roku temu doszedłem do wniosku, że potrzebuje czegoś co będzie mieć system zbliżony (najlepiej taki sam) oraz co jest priorytetem mega mocną baterię.
Wybór padł na Redmi 4X również z powodu wymiarów (Note 4X jest zbyt duży)
Największe jednak moje zdziwienie pojawiło się gdy zacząłem szukać info, testów oraz porównań na YouTube.
W naszym ojczystym języku nic nie ma - mnogo po rosyjsku, sporo ...
Czytaj więcej : Redmi 4X 3/32 | Wyświetlone : 24805 | Odpowiedzi : 104


BRAK RÓŻNIC pomiędzy wersją TD (chiny), a FDD - REDMI NOTE 2

UWAGA

XIAOMI REDMI NOTE 2 w wersji TD i FDD

Jako, że na forum pada wielokrotnie pytanie o jedną z najciekawszych (z powodu arcy przystępnej ceny, mając na uwadze świetne parametry) produkcji XIAOMI, mianowicie model Xiaomi Redmi Note 2 w związku z chęcią nabycia telefonu i wątpliwościami co do działania w Polsce modelu przeznaczonego na Azję (TD), informuje się oficjalnie, że wersja CHIŃSKA REDMI NOTE 2 TD

OBSŁUGUJE POLSKIE PASMA GSM/WCDMA 3G/ LTE 4G

można ...
Czytaj więcej : BRAK RÓŻNIC pomiędzy wersją TD (chiny), a FDD - REDMI NOTE 2 | Wyświetlone : 19271 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron