Teraz jest 17 maja 2024, o 15:13

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

Geekbuying 2nd Birthday, We Need Your Blessing

Hi,

June 12 is the 2nd birthday of Geekbuying. :mrgreen:

In the past year, Anders and Me have experienced nice days with you guys.

Thanks for your trust, Geekbuying and Telchina build a strong and stable partnership.

Now, we hope to receive some blessing words from you.

You can choose to post it in the reply or :arrow: our ...
Czytaj więcej : Geekbuying 2nd Birthday, We Need Your Blessing | Wyświetlone : 2215 | Odpowiedzi : 1


Forum Coolpad juz działa

Zapraszam do nowego forum COOLPAD, wszystkich zainteresowanych rozwojem tego działu, poradniki, instrukcje, romy itp zapraszam do wspólpracy.
coolpad-f143.html
Czytaj więcej : Forum Coolpad juz działa | Wyświetlone : 2032 | Odpowiedzi : 2


nowe działały, ASUS , coolpad

co sądzicie o nowych działach telefonów, ASUS , coolpad
zakładać?
czy ktoś chętny do pomocy w ogarnięciu tych działów
Czytaj więcej : nowe działały, ASUS , coolpad | Wyświetlone : 2284 | Odpowiedzi : 8


Recenzje telefonów pisane przez użytkowników

Co sadzicie na temat działu z recenzjami telefonów pisanymi przez użytkowników forum?
Czytaj więcej : Recenzje telefonów pisane przez użytkowników | Wyświetlone : 5182 | Odpowiedzi : 10


Wiki ?

Co myślicie na temat wprowadzenia telchinowej wiki ?

Można by tam zmieścić w przejrzystej formie specyfikacje różnych modeli (czyli to co jest np tutaj tabela-porownawcza-telefonow-t4687.html oraz telefony-dual-sim-z-obsluga-darmowego-internetu-aero2-t1842.html ), zamieszczać tutoriale i poradniki, przydatne linki (np do recenzji), itd.
Wg mnie fajna sprawa

Jeśli temat by przeszedł to oferuję pomoc, mam jakieś tam luźne doświadczenia z mediawiki i zdarzało mi się tworzyć artykuły na ...
Czytaj więcej : Wiki ? | Wyświetlone : 2344 | Odpowiedzi : 0


Inna organizacja działów forum.

Chciałem zaproponować i dać pod rozwagę inną organizację działów forum. Chodzi mi o działy Android i Dyskusje ogólne , według mnie powinny one być u samej góry pod działem Zakup Chińskiego telefonu.

Jak wszyscy wiemy i zapewne każdy się zgodzi to forum o chińskich telefonach i działy o danych markach są jak najbardziej potrzebne ale KAŻDY do nich trafi bo wie co ma szukać i gdzie napisać odnośnie swojej marki czy modelu, niezależnie od tego ...
Czytaj więcej : Inna organizacja działów forum. | Wyświetlone : 8122 | Odpowiedzi : 0


dział Lenovo z podziałem na modele telefonów LENOVO

zmianie organizacyjnej uległ dział lenovo, dla popularnych modeli zostały utworzone specjalne subfora, jak taki układ sie wam spodoba to zostanie wprowadzony też dla innych marek telefonów jak np ZTE.
Liczę że pomożecie zapełnić nowe fora odpowiednimi poradnikami dla tych telefonów.


Czekam na wasze opinie
Czytaj więcej : dział Lenovo z podziałem na modele telefonów LENOVO | Wyświetlone : 2364 | Odpowiedzi : 1


Dział "heavy duty" opakowania do naszych telefonów

Czy znalazłoby się wielu zainteresowanych działem o mocnych opakowaniach na telefony?
Jast w śród nas kilka osób posiadających telefony cat (np cat B15) a i z pewnością są też zainteresowani jak maksymalnie zabezpieczyć telefony.
Czy to ze względu na rodzaj pracy zawodowej czy dla aktywnych sportowo może to być dobre miejsce na znalezienie czygoś dla siebie.
Czytaj więcej : Dział "heavy duty" opakowania do naszych telefonów | Wyświetlone : 2438 | Odpowiedzi : 0


działy Pentagram Overmax Goclever K&M ?

Czy na forum sa potrzebne nowe działy dla telefonów z logo Pentagram , Overmax, Goclever v, K&M ?
co o tym sądzicie?
Czytaj więcej : działy Pentagram Overmax Goclever K&M ? | Wyświetlone : 2420 | Odpowiedzi : 3


KONKURS Do wygrania kupony na telefony 8-rdzeniowe z MTK6592

Geekbuying.com i telchina.pl zapraszają do wzięcia udziału w drugim konkursie w którym do wygrania są kupony geekbuying.com na zakupy telefonów z 8-rdzeniowym procesorem MTK6592 np. zopo zp998, ZOPO ZP980+, THL T100S, THL T200, JIAKE V8, Ulefone U692 itp.
Jak widać lista dostępnych telefonów w sklepie sponsora jest dość spora.
http://promotion.geekbuying.com/promoti ... tacore0114
Jest to idealna okazja do zakupu ośmiordzeniowego telefonu w dobrej cenie.
Zachęcam też do dyskusji na temat ...
Czytaj więcej : KONKURS Do wygrania kupony na telefony 8-rdzeniowe z MTK6592 | Wyświetlone : 7119 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528