• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 04:58

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Rom do s6 clone

https://mega.co.nz/#!r50yHQyL!pf40a7A9Q ... o0ZMeE9Zfk


OctaCore 8 x 1,9Ghz
HD IPS 1280x720
MediaTek MTK6592
Android 5.0.1 Lollipop


w paczce znajduje sie dokladna kopia systemu wraz z programem SPMultiPortFlashDownloadProject

oraz opis po angielsku krok po kroku
Czytaj więcej : Rom do s6 clone | Wyświetlone : 1667 | Odpowiedzi : 0


Landvo L500 s potrzebuje backup.

Witam
Potrzebuję backup do Landvo L 500 s . Telefon został uceglony poprzez wgranie złego romu , następnie wgrałem orginalny rom który jeszcze bardziej spieprzył sprawe :roll:
Jeśli ktoś posiada taki telefon , proszę żeby zrobił backup i wrzucił pliki .
Czytaj więcej : Landvo L500 s potrzebuje backup. | Wyświetlone : 1512 | Odpowiedzi : 0


Lenovo Vibe x2 aktualizacja Romu na 5.0

Witam. Posiadam od 3 dni telefon Lenovo Vibe x2 na ktorym obecnie posiadam system 4.4.2 mysle nad zmiana na nowszy 5.0 lub 5.1 z urządzenia po wejsciu w Ustawienia > informacje o telefonie > aktualizacja systemu nie moge wejsc w ta opcje. Powiedzcie czy warto instalowac nowsze oprogramowanie niz 4.4.2 na tym telefonie ? Jesli tak to gdzie je pobrac ? I czy pomoze to w problemie zwiazanym z chinskimi krzaczkami w niektorych miejscach jak ...
Czytaj więcej : Lenovo Vibe x2 aktualizacja Romu na 5.0 | Wyświetlone : 1564 | Odpowiedzi : 0


MT6735P/5.1 - nie mogę podłączyć po ADB... (Y100pro)

Próbuję zrobić backup oryginalnego ROMu w Valencii Y100 pro zanim ją zrootuję. Niestety nie jestem w stanie połączyć jej z PC. Ani MTK Droid Tools, ani Helium/Carbon nie widzą telefonu. W menedżerze urządzeń mam "ADB Android Interface". Zresztą sterowniki ADB raczej są OK, bo jak przypnę moje Landvo L200 wszystko śmiga.

Ponieważ to pierwszy Lollipop którego używam, nie wiem czy problem tkwi w 5.1, w MT6735(p), czy też w samym telefonie.

Ktoś coś wie?
Czytaj więcej : MT6735P/5.1 - nie mogę podłączyć po ADB... (Y100pro) | Wyświetlone : 1585 | Odpowiedzi : 0


Problem z wgraniem jakiegokolwiek ROMu, recovery działa

Cześć,

Leciałem na ROMie AOSP iNew V3 Plus, do momentu, kiedy zaczęły wyskakiwać błędy 'niestety aplikacji x została zatrzymana' i takich okienek było dziesiątki i nie dało się używać telefonu.
Przywróciłem telefon do ustawień farbycznych i dałem WIPE, następnie chciałem wgrać od nowy system, jednak teraz już nic nie działa. Recovery się uruchamia prawidłowo. Instaluje system z karty SD, proces instalacji przebiega niby prawidłowo, jednak jak daję REBOOT SYSTEM to wyskakuje informacja, 'No OS installed, ...
Czytaj więcej : Problem z wgraniem jakiegokolwiek ROMu, recovery działa | Wyświetlone : 1551 | Odpowiedzi : 0


Flash Lenovo S90C

Proszę o pomoc...

Niedawno kupiłem telefon Lenovo S90C. Zorientowałem się dopiero po fakcie, iż jest to fake, co wiąże się z tym, że w sobie nie do końca ma to, co podane jest w specyfikacji. Zacząłem grzebać w internecie w poszukiwaniu instrukcji instalacji stock romu do tego smartfona. Znalazłem to: http://www.needrom.com/download/alps-k500/
Flashowałem według instrukcji, ale nie przyniosło to wymiernego rezultatu. Telefon (chyba) zbrickowałem i nie pojawia się na nim ...
Czytaj więcej : Flash Lenovo S90C | Wyświetlone : 3247 | Odpowiedzi : 14


Potrzebny ROM do clona S4 GT-I9500L

Jak w temacie. Telefon po leżakowaniu w szufladzie około 5miesięcy przestał oddychać. Nigdzie nie mogę trafić na ROM do niego.Clon S4
GT-i9500L QUAD CORE 1.2GHZ 2GB JB 4.2 3G GPS dual sim. Procesor prawdopodobnie MTK 6589. Ekran 5" Z tyłu na obudowie napis ANDROID
Z góry dziękuje za pomoc lub wskazówki
Czytaj więcej : Potrzebny ROM do clona S4 GT-I9500L | Wyświetlone : 1393 | Odpowiedzi : 0


AOSP szybkie pytanie o pa_gapps-modular-nano

Hej, wgrywam właśnie AOSP iNew V3 Plus ze strony needrom.com ( http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/ ) i mam pytanie. Do czego służy plik pa_gapps-modular-nano-4.4.4-20141103-signed ? Jak i kiedy go zainstalować?

Będę wdzięczny za pomoc, bo na needrom nigdzie tego nie opisali, a w internecie ciężko szukać informacji na ten temat, bo nie wiem co to jest :D
Czytaj więcej : AOSP szybkie pytanie o pa_gapps-modular-nano | Wyświetlone : 1526 | Odpowiedzi : 2


ROM do Jiake N9100 MTK 6582.

Szukam ROM'u do Jiake N9100 MTK 6582.
Czytaj więcej : ROM do Jiake N9100 MTK 6582. | Wyświetlone : 1422 | Odpowiedzi : 1


Cerberus - wgranie jako recovery flash [pomoc]

Witam serdecznie,

Testuje aplikacje antykradzieżową Cerberus. Póki co działa świetnie. Zainstalowałem ją przez sklep google play, dodałem ją do aplikacji systemowych za pomocą Titanium.
Jednak ta metoda ma jedną wadę. Nie da się zdalnie włączyć Lokalizacji w telefonie. Z tego co się orientuje problem ten rozwiązuje wgranie aplikacji poprzez flash.
Na stronie cerberusa możemy znaleźć:
- Uninstall Cerberus from the device
- Download cerberus.zip (choose the right file for your Android version)
- Reboot the ...
Czytaj więcej : Cerberus - wgranie jako recovery flash [pomoc] | Wyświetlone : 1293 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron