• Reklama

Teraz jest 10 maja 2024, o 02:09

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Czyszczenie build. prop z fake wpisów?

Witam czy ktoś robił taka operacje i czy to ma sens jak mi wszystko działa w fake S4.
Podam dane telefonu za godzinkę.

Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Czyszczenie build. prop z fake wpisów? | Wyświetlone : 1348 | Odpowiedzi : 1


Jak wgrać ROM do GT-i9300?

Witam. Niedawno kupiłem ten telefon: http://www.sunsky-online.com/view/31521 ... 900MHZ.htm

Chciałbym do niego wgrać nowy ROM. Zauważyłem że jest tam plik do pobrania. Jak mam na niego wgrać ten ROM? Co potrzebuję? Nic przy nim nie grzebałem, nie rootowałem. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuje :)
Czytaj więcej : Jak wgrać ROM do GT-i9300? | Wyświetlone : 1763 | Odpowiedzi : 4


Rom JD

Code: Zaznacz cały
http://www.romjd.com/


Znalazłem taką stronkę. Korzystał ktoś z tego kiedyś? Znaczki wprawdzie zupełnie nic mi nie mówią i nic nie rozumiem, ale ważne jest to że zdaje się że mają tam całkiem pokaźną kolekcję ROMów. I to nawet do telefonów do których praktycznie nic poza tą stroną nie ma (a przynajmniej na "naszej", tej wyszukiwalnej stronie internetu, a nie tej azjatyckiej).
Czytaj więcej : Rom JD | Wyświetlone : 874 | Odpowiedzi : 0


Apka do zmiany wielkosci partycji MTK 65xx

Hej, na razie jedno przydatne znalezisko z okazji mojej przygody z chinskim klonem. Znalazlem aplikacje zmieniajaca wielkosc partycji na aplikacje w telefonach z chipsetem MTK 65xx . Dziala sprawdzilem na swoim chinczyku ktory mial 500 mb na aplikacje teraz ma 2.5gb .Apke zalacze dzis wieczorem.

Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Apka do zmiany wielkosci partycji MTK 65xx | Wyświetlone : 3955 | Odpowiedzi : 5


Wgrywanie ROM emmc

Witam z msc temu kupilem od kumpla co byl w Chinach klon Samsunga S4 niby wszytsko chodzilo ok ale nie dzialal mi GPS i czesc aplikacji z google services, wiec zapragnalem wgrac nowy soft, ogolnie z tego co czytam ludzie wgrywaja i cegłuja sie telefony osobiscie sie z tym nie spotkalem bo za kazdym razem co wgrywam pre sp tools rom to jesli cos nie pasuje pluje blad, czasem nie chcce sie podlaczysc/wlaczyc wystarczy po ...
Czytaj więcej : Wgrywanie ROM emmc | Wyświetlone : 3021 | Odpowiedzi : 10


Klon Galaxy S4 i9500 MT6577/512MB RAM/5"

Witam wszystkich forumowiczów,

zachciało mi się aktualizować moją chińską słuchawkę i chyba ją uwaliłem... Nie mogę znaleźć nigdzie (ani na google, ani na zagranicznych forach) ROMu pasującego do mojego telefonu. Gdy znajduje ROM do podobnego telefonu o praktycznie identycznej specyfikacji, telefon się włącza, słychać dźwięki systemowe, reaguje na przyciski, na dotyk - jednym słowem chodzi, ale ekran albo jest czarny, albo ma jakieś artefakty (kreski, paski). Wyświetlacz do samego końca był sprawny, więc myślę, ze ...
Czytaj więcej : Klon Galaxy S4 i9500 MT6577/512MB RAM/5" | Wyświetlone : 1877 | Odpowiedzi : 1


Jaki ROM do tego telefonu

Mam nadzieję że piszę w dobrym dziale.

Jaki wgrać ROM do tego telefonu. Producent nazwał go Cocci F6 ale nic takiego nie mogę znaleźć. Może ktoś bardziej doświadczony we fashowaniu podpowie jak wyszukać ROM.
Telefon jest zrootowany ale przez MobileUncleTool nie można wgrać CWM Recovery :(
Czytaj więcej : Jaki ROM do tego telefonu | Wyświetlone : 1214 | Odpowiedzi : 2


brak camera.apk po root

Witam. Wgrałem programem ZhuaDashi wersja 3.1 i root udany, tzn mam su i rootexplorer. Wszysko działa oprócz aplikacji aparatu fotograficznego, tzn na jakimkolwiek programie pokazuje mi obraz z kamerki, czyli z tej nad ekranem, nie ma natomiast możliwosci przełączenia z kamery na aparat, tzn po przełączeniu zawsze mam ten nad ekranem. W katalogu root/system/apk są wszystkie oprócz camera.apk i camera.odex. Niestety nie mam skąd pobrać tych plików. Mam android 4.1.1, wersja jądra 3.4.0 numer kompilacji ...
Czytaj więcej : brak camera.apk po root | Wyświetlone : 1080 | Odpowiedzi : 0


[UMI CROSS] Jak wydłużyć czas pracy baterii.

Potrzebne są nam 2 aplikacje z Google Play.
DS battery Saver ( Free lub Pro )
https://play.google.com/store/apps/deta ... r&hl=en_GB
Fast Reboot ( Free lub Pro )
https://play.google.com/store/apps/deta ... t&hl=en_GB

DS - Ustawiamy na profil senny. W opcjach aplikacji mozemy ustawic białą listę aplikacji ktore musza działać w tle np. budzik.
FR - Ustawiamy aby reboot sie odbywał przy włączeniu ekranu i jego wyłączeniu ...
Czytaj więcej : [UMI CROSS] Jak wydłużyć czas pracy baterii. | Wyświetlone : 1217 | Odpowiedzi : 4


Hummer H1 uphone - polski rom poszukiwany

Witam
Czy ktoś z Was posiada polski rom do tego chińczyka? Przetestowałem już wszystkie romy z neta bez rezultatu. Wiem że można kupić już z polskim językiem android 2.3.6 tylko skąd go wziąść ewentualnie jaki rom podejdzie i jak to zrobić. Siedzę już nad nim kilka dni i klapa. Proszę o pomoc. Podaję odczyt z MTKDroid...
Hardware : MT6575 (MT6517 is Fake!)
Model : uphone
Build number : ALPS.GB2.MP.V2.24
Build date UTC : 20130902-124222
Android ...
Czytaj więcej : Hummer H1 uphone - polski rom poszukiwany | Wyświetlone : 4829 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron