• Reklama

Teraz jest 30 kwi 2024, o 21:26

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Xgody X6 Pro ROM

Witam.Może ktoś jest w stanie pomóc w znalezieniu romu do telefonu Xgody X6 Pro.Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Czytaj więcej : Xgody X6 Pro ROM | Wyświetlone : 2160 | Odpowiedzi : 3


wstrętne malware, czy ktoś miał doczynienia ?

Od jakiegoś czasu mam problem z takimi śmieciami reklamowymi i może ktoś się z tym już zetknął i wie która aplikacja wywala taki bąbelek raz na parę dni, chciałbym usunąć to badziewie bez resetu telefonu bo nie mam zdrowia do reinstalowania wszystkiego :)

Obrazek

po kliknięciu bąbelka wyskakuje taki ekran, dalej się nie odważyłem klikać, zawsze zamykam to okno :p

Obrazek
Czytaj więcej : wstrętne malware, czy ktoś miał doczynienia ? | Wyświetlone : 4386 | Odpowiedzi : 18


Płatna aplikacja na innym koncie google

Cześć, posiadam konto google, na którym zakupiłem grę w sklepie play. Aplikacja jest teraz przypisana do mojego konta google. Mam ją zainstalowaną na urządzeniu, z którego obecnie korzystam, lecz chcę to urządzenie podarować innej osobie. Oczywiście wtedy usunę z urządzenia swoje konto google i ta osoba doda swoje własne. Co w takim wypadku stanie się z aplikacją? Zostanie na urządzeniu? Zostanie usunięta przy usuwaniu konta google? Pozostanie na urządzeniu bez możliwości aktualizacji?
Czytaj więcej : Płatna aplikacja na innym koncie google | Wyświetlone : 3331 | Odpowiedzi : 24


Sterownik USB do telefonów z MEDIATEK - Windows 10

Siema,

wiem, że jest dział poświecony telefonowi który wpadł mi w łapy, ale pisze w ogólnym, bo problem dotyczy wszystkich na mtk...

Mianowicie, wysypały mi się sterowniki i nie wykrywa telefonu laptop gdy go podłącze pod usb.
Telefon: Meizu M2 Note
System: Windows 10


U dziewczyny system widzi telefon, odrazu pojawia się w zakładce MÓJ KOMPUTER, także problem z telefonem - nie istnieje na 99,9% w innym przypadku u niej też nie powinnien działać. Namieszałem ...
Czytaj więcej : Sterownik USB do telefonów z MEDIATEK - Windows 10 | Wyświetlone : 2017 | Odpowiedzi : 4


Alternatywny program do wykonywania połączeń

Poszukuję aplikacji która wykona połączenie telefoniczne, zamiennika "phone", aplikacje które przejrzałem, to tylko dialery, po wybraniu kontaktu i tak łączy przez systemową aplikację
Czytaj więcej : Alternatywny program do wykonywania połączeń | Wyświetlone : 1791 | Odpowiedzi : 2


Blackview BV2000 nie ładuje się

Witam
Zakupiłem na Alliexpress Blackview BV2000.Nam go prawie od 3 miesięcy.Wczoraj wieczorem podłączyłem go do ładowania i rano nie dał się włączyć .Po podłączeniu do różnych ładowarek telefon nie ładuje się ,jest martwy.Co może być tego powodem?I czy mam szanse ze sprzedawcą na naprawę jeśli nie minęło pół roku od zakupu?
Zakupiłem u tego sprzedawcy
https://www.aliexpress.com/item/Origina ... -6mia6uvne
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Blackview BV2000 nie ładuje się | Wyświetlone : 1873 | Odpowiedzi : 2


Oukitel k6000 pro rozładowany???

Witam. Znacie jakieś sposoby by wzbudzić telefon do zycia? Odsprzedałem kilku dniowy oukitel k6000 pro. Wszystko było ok. Reset ustw. przed wysyłka, bateria na 28% Telefon 3 dni w drodze, kupujący odbiera i ku mojemu zdziwieniu piszę że telefon nie chce się ładować, mało tego twierdzi że nie wykrywa go ładowarka. Co tu poradzić? W ostateczności odeśle telefon ale jak go próbować uruchomić? Są jakieś sposoby ? Pomóżcie,proszę.
Czytaj więcej : Oukitel k6000 pro rozładowany??? | Wyświetlone : 1795 | Odpowiedzi : 3


SNAPCHAT na chiśkich telefonach.

Witam. Jestem posiadaczem dwóch chinskich telefonów miaowicie UMI i DOOGEE, na obydwóch wystepuje ten sam problem aparat przy uzyciu aplikacji jest po prostu tragiczny jeśli w aplikacji "aparat" nawet daje rade to przy uzyciu snapa jest dramat. Problem wystapuje w przednim jak i tylnim aparacie. Moge też dodać ze aplikacja wymiarowo nie pasuje do ekranu na dole jest czarny pasek. Macie jakis pomysł na rozwiazanie problemu? bo zastanwiam sie przez tą jedna wade nad zmianą ...
Czytaj więcej : SNAPCHAT na chiśkich telefonach. | Wyświetlone : 1580 | Odpowiedzi : 2


Aktualizacje androida na chińskich telefonach

Hej
Chciałbym spytać jak wyglądają aktualizacje androidów na smartfonach popularnych chińskich marek, jak leeco, zuk, xiaomi, huawei, czy też umi, homtom itp
Jak w przeszłości wyglądały te aktualizacje? Np z tego co kojarze to niektóre xiaomi trochę się naczekały na aktualizacje do marshmallow
ogólnie mnie interesuje którzy producenci chińczyków raczej dbają o to żeby w miare szybko wydawać aktualizacje androida dla swoich smartfonów a którzy na to zlewają kompletnie.
U kogo możemy się spodziewać nugata ...
Czytaj więcej : Aktualizacje androida na chińskich telefonach | Wyświetlone : 1547 | Odpowiedzi : 0


TV BOX Beelink mini MXIII II

Cześć ja mam pytanie trochę z innej beczki, bo dotyczące Android Boxa. Kupiłem takie coś jak Beelink mini MXIII II http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_443335.html?wid=21 Z urządzenia jestem bardzo zadowolony, wszystko działa, nie zacina się itd. po za dwiema funkcjami a mianowicie Miracast i klawiatura zewnętrzna.
1. Pierwszy problem dotyczy klawiatury. Mam klawiaturę Bluetooth Omega OKB003, urządzenie łączy się i paruje z boxem bez problemu jest nawet widoczne w ustawieniach jako "Pilot i akcesoria"
Obrazek
Ale nie da się ...
Czytaj więcej : TV BOX Beelink mini MXIII II | Wyświetlone : 2121 | Odpowiedzi : 6


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165143 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama