• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 16:48

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Gry sensor ruchu pomocy

Witam mam pytanie gdy gra już się pięknie zainstaluje to za każdym razem wyskakuje "unsuport midlet" pomocy o co chodzi?? Z góry dodam że gry Java chodzą wszystkie oprócz tych na sensor ruchu . A na pewno mam sensor ponieważ mam oryginalnie dwie gierki z sterowaniem na sensor .
Czytaj więcej : Gry sensor ruchu pomocy | Wyświetlone : 2656 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[podróbka] Nokia N8 + Android 2.1 = iZiNN CJ-3

Jeżeli podoba Wam się Nokia N8, ale wolelibyście mieć w niej Androida 2.1 (zamiast niezbyt lubianego Symbiana), pora udać się do Chin. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia klona N ósemki, działającego pod kontrolą OS-a Google w wersji 2.1.

nokia-n8-clone-android-21
Obrazek
„Podróbka” nosi nazwę iZiNN CJ-3 i została wyprodukowana w Chinach. Na jej pokładzie znalazł się 3,5-calowy ekran WVGA, aparat 5Mpix (trochę mniej niż w przypadku oryginału) oraz port HDMI. Ten ostatni znajdziecie w obu wersjach ...
Czytaj więcej : [podróbka] Nokia N8 + Android 2.1 = iZiNN CJ-3 | Wyświetlone : 3914 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[GSM] myPhone z Androidem i dual SIM już w przyszłym miesiąc

Grupa kapitałowa TelForceOne przedstawiła wczoraj raport roczny dotyczący działalności firmy. Oprócz danych finansowych oraz strategii rozwoju firmy na najbliższe lata, TelForceOne zapowiedziało także, że już w przyszłym miesiącu oferta telefonów myPhone powiększy się o model z Androidem i dual SIM.

Na rynku mają się pojawić dwa modele telefonów z systemem Android, w tym jeden z nich będzie miał możliwość obsługi dwóch kart SIM (dual SIM). Smartfony wyposażone mają być w procesor Qualcomm o taktowaniu 600MHz ...
Czytaj więcej : [GSM] myPhone z Androidem i dual SIM już w przyszłym miesiąc | Wyświetlone : 3114 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[podróbka] CHIP - recenzja chińskich telefonów

Wyglądają identycznie, oferują znacznie więcej, a kosztują ułamek tego, co oryginały – podróbki znanych smartfonów. Ale to tylko teoria. W praktyce okazuje się, że podobieństwa kończą się na obudowach, a to „więcej” to tylko pic nie wart funta kłaków. A jednak… jeden z modeli spisuje się całkiem nieźle, tyle że w zupełnie innej roli niż smartfon.
Na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Ale z podróbkami telefonów jest jak z kobietami - liczy się wnętrze.
Na ...
Czytaj więcej : [podróbka] CHIP - recenzja chińskich telefonów | Wyświetlone : 4789 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[dualsim] Sciphone i68 4G kontra STAR X10

Mam dylemat, nie wiem co kupić :Sciphone i68 4G czy STAR X10, oba mają ciekawy design i podobne możliwości, zależy mi na DUAL SIM.
Co polecacie?
Czytaj więcej : [dualsim] Sciphone i68 4G kontra STAR X10 | Wyświetlone : 3309 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Telefony TRAK

Może zamiast kupować te chińskie produkty ktoś zechce sobie kupić polski /chyba/ dual-sim. Zapodaje link do polskiej firmy TRAK, która produkuje same dual-simy

http://www.trakals.com/produkty,2,gsm,28.html

Może ktoś to już ma i napisze coś o tym fonie, bo Ciekawi mnie opinia o tych telefonach tj. ceny, a szczególnie awaryjność oraz funkcjonalność, naprawy gwarancyjne itp.
Czytaj więcej : Telefony TRAK | Wyświetlone : 2867 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Całkowicie bezpłatne rozmowy na numery w PL i zagranicą !

Sprawdzony sposób na bezpłatne rozmowy


Jeśli chcesz się wygadać za darmo - nie ma nic prostszego. Nie trzeba się logować Wystarczy, że podasz nam swój wiek oraz płeć i wpiszesz dwa numery telefonów stacjonarnych w Polsce: swój oraz ten, na który chcesz zadzwonić. Resztę za Ciebie załatwi nasz system. Natychmiast oddzwoni na podany przez Ciebie numer i połączy z kim tylko chcesz. Przez minutę będziesz mógł rozmawiać kompletnie za darmo! Wystarczy, że na ekranie swojego ...
Czytaj więcej : Całkowicie bezpłatne rozmowy na numery w PL i zagranicą ! | Wyświetlone : 3017 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HydePark


DARMOWY Starter GaduAir - gg w telefonie za darmo!

Startery nowe, oryginalnie zapakowane!



Rozmawiaj bez ograniczeń w sieci GaduAIR, a do innych dzwoń nawet za 19 gr/min
To nie jest jednorazowa promocja! W GaduAIR zawsze dostajesz nawet 100 minut rozmów za doładowanie!

Wysyłaj zwykłe SMS-y za 6 groszy do wszystkich sieci.
Wysyłaj SMS-y za 1 grosz w promocji Wybrane Numery.

GG W TELEFONIE ZA DARMO !



Odbierasz - Zarabiasz

Teraz, żeby mieć kasę na koncie, wystarczy po prostu odbierać telefony!

Odbierasz połączenie przychodzące, ...
Czytaj więcej : DARMOWY Starter GaduAir - gg w telefonie za darmo! | Wyświetlone : 3155 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[chin] telefony z chin

Czy znacie może importera z chin, który ma przyzwoite ceny telefonów?
Czytaj więcej : [chin] telefony z chin | Wyświetlone : 5976 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Cześć wszystkim :)

Witam :)
Nie widzę witajnki więc zakładam temat.
Jestem Michał , lat 19 z Osieka. Interesuję się elektroniką i akustyką.
Od dziś jestem posiadaczem telefonu c1000.

pozdrawiam :)
Czytaj więcej : Cześć wszystkim :) | Wyświetlone : 2248 | Odpowiedzi : 2 | Dział : HydePark


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron