• Reklama

Teraz jest 12 maja 2024, o 09:43

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Windows N97 mini-1

W internecie znalazłem ciekawą podróbkę nokii n97 mini. Telefon posiada dość dobry procesor 624 mhz, czyli więcej niż HTC Hero (528 mhz). Pracuje na systemie operacyjnym Windows Mobile 6,5, czyli tak jak omnie itp.. Oczywiście jak oryginał jest sliderem i posiada pełną klawiaturę qwerty. Wyświetlacz dotykowy o wielkości 3 cali o rozdzielczości 240x320, bardzo ciekawe jest to, że najprawdopodobniej telefon był robiony z myślą o tym, aby wchodziły do niego oryginalne baterie nokii BL-4D. Posiada ...
Czytaj więcej : Windows N97 mini-1 | Wyświetlone : 4063 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


gry

jeśli ktoś posiada albo wie coś na temat modelu STAR x10 to prosze o podanie linku strony z darmowymi grami do pobrania
Czytaj więcej : gry | Wyświetlone : 2377 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Wybór telefonu

Witajcie. Mam takie pytanie. Przymierzam się do kupna telefonu. Mam mały budżet, jakieś <400 zł. Zastanawiam się czy nie kupić chińczyka. Widziałem opinie o Tigerze WG3 i chyba mi się podoba. Czy moglibyście mi doradzić itp. Byłbym wdzięczny gdybyście podesłali jakieś linki do fona, bo te na allegro mają mase negatywów. Z góry dzięki
Czytaj więcej : Wybór telefonu | Wyświetlone : 4202 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[Poradnik] Jak wgrać nowy rom do HTC/SPV E650

1. Ściągamy potrzebne pliki w tym przypadku rom NeoRose v1.0 WM 6.1 PL, wyjmujemy z telefonu kartę pamięci oraz kartę sim, podłączamy włączony telefon do komputera przy pomocy programu ActiveSync.

http://www.mediafire.com/?mgmmothgmnt

http://hotfile.com/dl/81247022/32f929b/ ... T.rar.html

http://s1077.chomikuj.pl/File.aspx?id=3 ... 0_CPST.rar

2. Rozpakowywujemy plik, wchodzimy w folder VOX_USPL później w SDA_ApplicationUnlock oraz włączamy program SDA_ApplicationUnlock.

3. Przyciskamy w oknie przycisk "Remove Lock", ma to na celu usunięcie ...
Czytaj więcej : [Poradnik] Jak wgrać nowy rom do HTC/SPV E650 | Wyświetlone : 3284 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Jak nie kupić podróbki markowego telefonu?

Jak nie kupić podróbki markowego telefonu?


Obrazek

Jedną z podstawowych rzeczy, przez którą można rozróżnić oryginalny telefon od telefonu chińskiego chodź nie w wszystkich przypadkach jest dual sim, czyli telefon obsługujący dwie karty sim jednocześnie. Chyba nie ma telefonu chińskiego który nie posiada dual sim lub jest ich na prawdę kilka, za to kilka telefonów oryginalnych posiada dual sim.

Tak więc jeżeli telefon który chcemy kupić posiada dual sim jest już duże prawdopodobieństwo, że kupujemy ...
Czytaj więcej : Jak nie kupić podróbki markowego telefonu? | Wyświetlone : 4202 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nowości


Program e-mail JAVA (bezpłatny, dobry i bezpieczny)

Witam, jako nowy uzytkownik chinskiego telefonu z JAVA (poprzenio JC777 przez prawie 2 lata) brakuje mi w nim dobrej aplikacji do e-maili.
Niestety ten co jest w moim F035 seryjnie jest barrrrdzo kiepski.
Aktualnie testuje mMail3 oraz mujMail-dev (sciągam pocztę z tlenu, wp i interii).

Czy znacie jakieś dobre, bezpieczne i bezpłatne programy pocztowe w javie które używacie i możecie polecić?

Swego czasu używałem równolegle z JC777 SonyEricssona Vivaz i szukam czegoś podobnego do tamtego ...
Czytaj więcej : Program e-mail JAVA (bezpłatny, dobry i bezpieczny) | Wyświetlone : 2935 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[bateria] Żywotność baterii

Witam.
Posiadam obecnie Samsunga Avila bez GPS i chciałbym go zamienić na jakiegoś chińczyka, gdyż nie bawi mnie ta Avilka.
Zastanawiam się jednak nad tym, jak długo trzymają baterie w tych telefonach.
Proszę podawać model telefonu, pojemność baterii i jak długo wytrzymuje bateria od ładowania do ładowania przy normalnym użytkowaniu (kilka rozmów dziennie po kilka minut, kilka SMSów).
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
qs300.
Czytaj więcej : [bateria] Żywotność baterii | Wyświetlone : 3353 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


jaki telefon wybrac?

witam
mam pytanie planuje kupic jakis telefon interesuje mnie przede wszystkim wifi w miare duzy wyswietlacz zeby jakos tego neta przegladac duzo pamieci tzn wiadomo ze w dzisiejszych czasach sa sloty na karty pamieci wiec tak zeby obslugiwal min do 8gb najlepiej z klawiatura qwerty i tv dlatego zainteresowaly mnie chinskie podrobki szukam troche informacji na ich temat ale malo tego na necie tak na prawde to chyba jedyna strona na ktorej przyczatalem cos sensownego ...
Czytaj więcej : jaki telefon wybrac? | Wyświetlone : 2880 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Prośba o opinię...

Drodzy użytkownicy tego forum. Chce dokonać zakupu chińczyka, ale niestety nie mogę sie zdecydować na konkretny model. Zastanawiam się nad STAR c5000 JAVA pl menu 2xsim WiFi tuner TV FM, Tiger WG3 G3 JAVA pl menu 2xsim WiFi tuner TV FM oraz SciPhone i68 4G JAVA 4 generacja WiFi.Czytalem to forum odnosnie kazdego z w/w telefonow, ale niestety jestem przez to jeszcze bardziej niezdecydowany. PIszecie o jakis "bajerach" typu wlaczanie odglosow podczas rozmowy, czy jest ...
Czytaj więcej : Prośba o opinię... | Wyświetlone : 3748 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Mapy do chińskich telefonów z GPS

czy ktoś testował te mapy do chińczyków z GPSem Mapy można pobrać z tej strony - dużo państw!

http://dl.clones-chinois.com/GPS/
Czytaj więcej : Mapy do chińskich telefonów z GPS | Wyświetlone : 5648 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron