• Reklama

Teraz jest 12 maja 2024, o 10:39

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Nowy model x10 z ANDROIDEM 2.1

Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli będą jakieś błędy a wracając do tematu
Chodzi o nowy Stars x10 który jest z nowym procesorem MTK 6516 416MHZ dzięki temu było możliwe wgrania do niego Androida w wersji 2.1. A wiec czym się różni od starego oczywiście tym że posiada androida oprócz tego odrobine zmienili mu wygląd i chyba tv nie posiada ale pewny nie jestem a cena tego telefonu wynosi 460zł bez kosztów ...
Czytaj więcej : Nowy model x10 z ANDROIDEM 2.1 | Wyświetlone : 4130 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


NOKLA N8

Na allegro zawitała nowa nokla-n8. W dużym stopniu przypomina oryginał. Posiada przedewszystkim dual-sim (chiński standard), wi-fi, gps oraz tv. Można ją nabyć za 300zł!. Telefon jak na swoje funkcje dość tani, ale nie wiadomo jak się będzie spisywał... Co o nim myślicie?
Czytaj więcej : NOKLA N8 | Wyświetlone : 3574 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


brak folderu

w dziale download brakuje folderu dzwonki
proszę to rozpatrzyć:) oczywiście pozytywnie :)
Czytaj więcej : brak folderu | Wyświetlone : 8492 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


brak folderu

w dziale download brakuje folderu dzwonki
proszę to rozpatrzyć:) oczywiście pozytywnie :)
Czytaj więcej : brak folderu | Wyświetlone : 8303 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


[konfiguracja] Serwis

jake urządzenia i aplikacje to chińskich telefonów
żeby można było go z fleszować i zmienić softa lub poprostu przerobić troche softa:)
Czytaj więcej : [konfiguracja] Serwis | Wyświetlone : 2652 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Nokla N97 vs Sciphone i9 +++

Tak jak w temacie. Ktory wedlug Was najlepiej wybrac ?? Prosze o uzasadnienie swojej wypowiedzi. Licze na pomoc w wyborze.
Nokla N97: Click

Sciphone Click
Czytaj więcej : Nokla N97 vs Sciphone i9 +++ | Wyświetlone : 2016 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Samsung obiecuje Gingerbread'a dla Galaxy S

Obrazek

Po niedawnym ogłoszeniu nowego supertelefonu od Samsunga, Nexusa S, wielu posiadaczy Galaxy S zastanawiało się czy koreańska korporacja nie zapomni o swoim poprzednim flagowym modelu. Dzięki Twitterowi dowiadujemy się, że jednak nie. Na swoim oficjalnym profilu, Samsung Mobile India odpowiada twierdząco na pytania o update do 2.3. Jest to na pewno wspaniała wiadomość dla wszystkich użytkowników Samsunga Galaxy S, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim smartfonem.

Źródło: android.com.pl
Czytaj więcej : Samsung obiecuje Gingerbread'a dla Galaxy S | Wyświetlone : 3026 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nowości


WYSZUKIWARKA !

Aby przeszukac zawartość forum korzystamy z wyszukiwarki google i wpisujemy następującą fraze :
site:telchina.pl
po spacji interesujące nas zagadnienie np:
site:telchina.bij.pl sciphone bateria


Wyszukiwarka z forum została wyłączona ze względu na duże obciążenie serwera.
Czytaj więcej : WYSZUKIWARKA ! | Wyświetlone : 2728 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Nieznany model[?]

Witam,
dostałem telefon od znajomego, który przywiózł go z Anglii. Telefon częściowo jest po angielsku a częściowo po Chińsku. Nie łudzę się, że wgram do niego polskie menu, bo pewnie się nie da, ale chociaż w całości angielskie.
Teraz przejdę do tego dlaczego piszę ten post. Telefon wygląda jak Iphone mini i powiem szczerze nie wiem jaki to model? Przekopałem trochę googli, ale sa podobne lecz nie takie same ;/. Zrobiłem parę fotek, może ktoś ...
Czytaj więcej : Nieznany model[?] | Wyświetlone : 2910 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Pinphone 3GS

Telefon wydaje być się dobrą podróbką iPhona 3GS, posiada procesor 400 mhz co powinno czynić telefon bardzo szybkim, tym bardziej iż telefon nie posiada systemu operacyjnego. Jest telefonem nie rozbieralnym, posiada szufladkę na kartę pamięci niczym iphone, duży 3,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x320, wbudowane 4 lub 8 gb pamięci, multi touch screen, kompas, aparat 1,9mpix, klawiatura w układzie poziomym co jest bardzo dużym plusem tego telefonu. Nie stety jak widać, lepsze chińskie telefony nie ...
Czytaj więcej : Pinphone 3GS | Wyświetlone : 2673 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron