• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:51

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon na dłużej - ok 2000zł

Witam.
Po kilkuletniej przygodzie z ONEPLUS X (z którego byłem bardzo zadowolony) przyszła pora na zmianę.
Przeszukuję już internet od kilku miesięcy i mam coraz większy mętlik w głowie.
Poszukiwania początkowo skierowałem na MI 9/ MI 9T/ MI 9T PRO (niestety słabe aparaty), później był Oneplus 7t (ale nie podoba mi się tył tego telefonu), następnie OP 6t, Huawei p20 pro, Honor 20 pro i już sam nie wiem co wybrać. Nie odrzucam żadnego z ...
Czytaj więcej : Telefon na dłużej - ok 2000zł | Wyświetlone : 1594 | Odpowiedzi : 7


Fotograficzny i bateriożywotny następca Cool1

Da się za dobre pieniądze kupić coś czym zastąpie Cool1 i nie będę żałować?
Chodzi mi po głowie Redmi Note 8 Pro ale nie wiem czy zdjęcia nie będą gorsze, na ktoś jakieś porównania?
Must have: dobry aparat, dobra bateria, dobra cena, minijack

Wysłane z mojego aosp_c106 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Fotograficzny i bateriożywotny następca Cool1 | Wyświetlone : 1755 | Odpowiedzi : 9


Następca Redmi 4 Pro do 2000 zł

Cena (bez VAT): 2000 zł max
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: najlepiej zbliżony rozmiarami do Redmi 4
Ilość RAM/ROM/Procesor: ROM minimum 64 GB, najlepiej 128 GB+
Dual/Single sim: preferowany dual SIM, ale nie jest to must-have
Preferowane marki: Xiaomi zdecydowanie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): dowolne
Wymagania (parametry, funkcje): bdb przednia kamera
Opis: poszukuję telefonu dla dziewczyny. Głównym wymaganiem jest bardzo dobra przednia kamera i kręcenie filmów w dobrej jakości (przy słabym/sztucznym oświetleniu) również tą przednią kamerą. Fajnie by było jakby ...
Czytaj więcej : Następca Redmi 4 Pro do 2000 zł | Wyświetlone : 1740 | Odpowiedzi : 3


Następca Nubii Z7 Max, duża dioda powiadomień

Witam. Po użytkowaniu 2szt. ZTE Nubii Z7 Max, z których byłem bardzo zadowolony, aczkolwiek nieco kruche, szukam kolejnego smartfonu. Wielce wybredny nie będę, najważniejsze 3 cechy (dla mnie):
1) duża, dobrze widoczna z pewnej odległości dioda powiadomień
2) poprawne działanie GPS
3) żeby nie musieć zmieniać romów co chwilę, odblokowywać itp. Bo w tym temacie jestem zielony. A jeśli będzie trzeba takie coś zrobić, to żebym sobie z tym poradził jako laik w temacie z ...
Czytaj więcej : Następca Nubii Z7 Max, duża dioda powiadomień | Wyświetlone : 1498 | Odpowiedzi : 1


Czy warto kupić Global ROM Xiaomi Mi Max 3 4GB 64GB/6GB 128G

Czy warto kupić:

Global ROM Xiaomi Mi Max 3 4GB 64GB/6GB 128GB Smartphone Snapdragon 636 Octa Core 6.9" 2160x1080 Full Screen Dual Camera 5500mAh

Mam Xiaomi Mi Max 2,ale chciałbym jednak większy telewizor, człowiek młody nie jest i wzrok coraz słabszy.
Nie za bardzo wiem jak LTE tu działa, czy są wszystkie/wystarczające pasma?
Jaka jest jakość zdjęć?
Czy warto zmienić rom na lepszy i jaką metodą. Dawno się w to nie bawiłem...
Czytaj więcej : Czy warto kupić Global ROM Xiaomi Mi Max 3 4GB 64GB/6GB 128G | Wyświetlone : 1569 | Odpowiedzi : 3


seria mi 9 czy p20 pro

Cześc co bedzie lepszym zakupem gdzie głównym kryterium jest aparat i jakość wykonywanych przez niego zdjęć?
Huawei P20 Pro czy jakieś xiaomi z serii mi9?
Budżetowo podobnie w miarę wychodzi z tym że xiaomi z 2019 a P20 jakby nie patrzeć premierę miał już rok temu
Jeżeli Xiaomi to która wersja?
Czytaj więcej : seria mi 9 czy p20 pro | Wyświetlone : 1653 | Odpowiedzi : 3


Czy warto kupic taki telefon

Hej.
Znalazlem taki telefon i sie zastanawiam czy to nie jest jakas sciema i czy telefon rzeczywiscie bedzie mial takie parametry jak w opisie
https://www.alibaba.com/product-detail/ ... bf41CQ810m
Czytaj więcej : Czy warto kupic taki telefon | Wyświetlone : 1621 | Odpowiedzi : 4


Fotograficzny z NFC do 1500pln

Cena (bez VAT):1500pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: minimum 5.5
Ilość RAM/ROM/Procesor:6/64 snapdragon
Dual/Single sim:bez znaczenia
Preferowane marki:Wszystko oprócz xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje):Przyzwoity aparat, NFC, B20, USB-C, szybkie ładowanie
Opis: Jak w opisie powyżej. Obecnie posiadam xiaomi Mi9t i chciałbym aby aparat nie był gorszy. Zeby miał NFC, pasmo B20, USB-C i szybkie ładowanie. Procesor bez znaczenia, nie gram w gry, RAM 6gb. Pamięc wewnętrzna przy braku slotu na kartę pamięci 64gb. jak jest slot ...
Czytaj więcej : Fotograficzny z NFC do 1500pln | Wyświetlone : 1727 | Odpowiedzi : 3


Telefon dla żony do 700 zł

Hej poszukuje zgrabnego i kompaktowego telefonu o zmniejszonych gabarytach (kafelki 6 cali odpadają) dla żony. Do tej pory używała redmi 4x i chciałaby coś w tym stylu tylko nowszego i w podobnych rozmiarach. Nie ma za dużych wymagan, najlepiej jakby miał klawisze kierunkowe pod ekranem i w miarę dobra baterie.
Czytaj więcej : Telefon dla żony do 700 zł | Wyświetlone : 2678 | Odpowiedzi : 12


Jaki Xiaomi po Note 5 Pro ?

Hej. Przymierzam się do przesiadki z mojego Note 5 Pro na coś nowszego. Może ktoś niedawno też miał taki dylemat który model wybrać?
Chciałbym żeby nowy telefon nie był za drogi, nie zależy mi na najnowszych flagowcach. Szukam raczej czegoś w promocji w kwocie 700-800 zł z Chin. No wiadomo trochę już lepszy procek, aparat, itp.

Cena (bez VAT): 700-800 zł (Chiny, wysyłka bezvatowa)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ~6"
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 4/64
Dual/Single sim: dual
Preferowane ...
Czytaj więcej : Jaki Xiaomi po Note 5 Pro ? | Wyświetlone : 2939 | Odpowiedzi : 23


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama