Teraz jest 18 maja 2024, o 08:35

Nowości Nowości dla HydePark

Mapa strony HydePark » Dział : HydePark

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu

W końcu jakiś powiew świeżości na forum ;-)
Czytaj więcej : Re: Jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu | Wyświetlone : 2390 | Odpowiedzi : 14


SELPIC P1 - JUŻ WKRÓTCE NAJMNIEJSZA NA ŚWIECIE DRUKARKA RĘCZ

Obrazek

Ultra przenośna drukarka, która umożliwia łatwe i wydajne drukowanie pomysłów w dowolnym miejscu i czasie, tak jak przy użyciu pióra.


Obrazek

Niektóre najważniejsze funkcje:

1. Ultra-przenośny i lekki
2. wydrukuj wszystko i gdziekolwiek
3. Wysoka rozdzielczość 600 DPI
4. Duża pojemność 90 stron
5. Do 6 kolorów nabojów
6. 3 godziny pracy


Obrazek

Code:
Mały i przenośny charakter Selpic P1 sprawia, że idealnie nadaje się do podróży służbowych, wydarzeń, zajęć lub aplikacji biurowych.


Źródło: Selpic
Czytaj więcej : SELPIC P1 - JUŻ WKRÓTCE NAJMNIEJSZA NA ŚWIECIE DRUKARKA RĘCZ | Wyświetlone : 2201 | Odpowiedzi : 3


Gearbest nie chce zwrócić kasy.

Cześć, Co zrobić żeby odzyskać pieniądze z Gearbest? Oferują śmieszne 115$ zamiast 206. Przygotować przelew z banku, regulamin z geabestu i rozmowę z supportem GB? Że zostałem oszukany?
Czytaj więcej : Gearbest nie chce zwrócić kasy. | Wyświetlone : 1955 | Odpowiedzi : 3


Dla mojego kolegi Krzyśka

Mój dobry kolega i sąsiad zza płota. Super człowiek, pomocny życzliwy a takie choróbstwo los mu zgotował.
Bardzo proszę o pomoc.
https://www.siepomaga.pl/krzysztof-olejniczak
Czytaj więcej : Dla mojego kolegi Krzyśka | Wyświetlone : 1960 | Odpowiedzi : 1


Orange Free 50 GB 21 dni jako internet "domowy"?

Ktoś korzysta z tej oferty w ten sposób? Karty sim używane przez 21 dni, potem odkładane "na półkę". Plusy/minusy?
Czytaj więcej : Orange Free 50 GB 21 dni jako internet "domowy"? | Wyświetlone : 1591 | Odpowiedzi : 1


smartfony z bateria 5000mah

Witam,czy są dobre smartfony z bateria 5000mah z szybkim procesorem do 1000-1500zl??
Czytaj więcej : smartfony z bateria 5000mah | Wyświetlone : 1594 | Odpowiedzi : 1


Orange flex - tethering USB, limity itp.

Czy Orange flex sprawdzi się jako internet "domowy"? Można go podpiąć pod USB kompa i zostaną zachowane darmowe transfery z fejsa i Netflixa itp. (social media/video pass)?
Inne ciekawe rozwiązanie na niedrogi net mobilny? Teraz korzystam z Orange Free 50 GB na 21 dni.
Czytaj więcej : Orange flex - tethering USB, limity itp. | Wyświetlone : 1575 | Odpowiedzi : 0


Zakupy na innych chińskich stronach płatność w RMB

Przeszukałem forum, ale w gąszczu nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
Chodzi o zakup w dużym uproszczeniu np: "dóbr wirtualnych".
Mam kilka stron po których się poruszam, i chciał bym kupować na nich np. dostęp VIP.
Jedną stronę płacę przez przyjaciela (francuz), gdyż właściciel strony akceptuje w wyjątkach płatność w USD.
A do innych stron nie chce się mieszać, bo to wg. niego będzie problem.

Płatności niby przyjmowane są przez Alipay, Wechat, oraz telefony komórkowe, ...
Czytaj więcej : Zakupy na innych chińskich stronach płatność w RMB | Wyświetlone : 1593 | Odpowiedzi : 0


Jakie konto bankowe do zakupów z chin

Hej,
Chcę rozpocząć działalność związaną ze sprowadzaniem elektroniki z Chin i moje pytanie, jakie konto warto założyć, żeby prowizje za płatność były jak najmniejsze
Czytaj więcej : Jakie konto bankowe do zakupów z chin | Wyświetlone : 1904 | Odpowiedzi : 1


Zakupy W Aliexpress 2 dolary dla każdego!

Cześć!

Aktualnie trwa promocja na Aliexpress, w której każdy dostaje za darmo 2 dolary na dowolne zakupy oraz na niektóre działy są rabaty nawet do 50$! Promocja kończy się niebawem także jeżeli planujecie zakupy nie zwlekajcie !
Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tej promocji to zapraszam
Czytaj więcej : Zakupy W Aliexpress 2 dolary dla każdego! | Wyświetlone : 2939 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528