• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 02:40

Nowości Nowości dla AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Mapa strony AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić » Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Kupony Rabatowe - Aliexpress i pozostała chińskie sklepy

Witam! Mam pytanie odnośnie kuponów! Na aktualnej promocji sevens seas zdobyłem narazie dwa kupony za 3 i za 7 dolarów i tutaj moje pytanie czy jak będę kupował to zsumują się czy są one na dwie osobne aukcje??
I jeszcze jedno pytanie bo podobno przy zainstalowaniu aplikacji na telefon jest dodatkowy kupon na 10 dolców, ściagnąłem apkę ale jak wejdę w moje kupony to nic nie mam, że jest kupon na 10 $ i tutaj ...
Czytaj więcej : Kupony Rabatowe - Aliexpress i pozostała chińskie sklepy | Wyświetlone : 205989 | Odpowiedzi : 1405


Zegarki z Chin - wątek ogólny

Hej,
jako, że zegarki stanowią bardzo dużą część oferty aliexpress, postujmy tutaj informacje o zegarkach kupionych, polubionych, openingach itd.

Tutaj opening Taga Calibre z Aliexpress
https://www.youtube.com/watch?v=H6Ko0FgrsZU

Koszt zakupu na ali - 30 usd (coś podejrzanie tanio ;p)

Ja zamówiłem wczoraj z Ebaya Timexa Weeekdnera za 45 USD razem z wysyłką. Dzisiaj został wysłany.

Obrazek

A wy znaleźliście coś ostatnio ciekawego? ;)

Popularne marki wyszukiwane na aliexpress:
Armani AR Watch ...
Czytaj więcej : Zegarki z Chin - wątek ogólny | Wyświetlone : 754924 | Odpowiedzi : 4871


lornetka

Witam,

Kupował ktoś lornetkę i moze podzielić się jakimis wrażeniami, ewentualnie linkiem do aukcji? Chce ja wykorzystywac głównie do oglądania ptaków. z tego co przeglądalem ali to wybór jest ogromny i co niektorzy opisują 'excellent' inni opisuja jako 'toy' a jak wiadomo zabawki nie chcialbym kupic. Bede wdzieczny za wszystkie opinie. Dodam jeszcze ze chciałbym kupic taka lornetke do max $50 a fajniej akby udało się zejsc niżej
Czytaj więcej : lornetka | Wyświetlone : 4557 | Odpowiedzi : 9


AKTUALNE PROMOCJE TELEFONÓW

Chyba nie ma takiego tematu więc założyłem.
Zamieszczajcie tutaj tylko i wyłącznie oferty z aliexpress bądź sklepów internetowych wraz z linkiem do telefonu.
Będziemy mogli na bieżąco śledzić ciekawe i aktualne promocje.
Proszę nie dyskutować w tym temacie i nie robić offtopu.


Ja zacznę

Faea F1 89,99$ na pandawill
http://www.pandawill.com/faea-f1-hy508- ... 76625.html

Uwaga! W tym wątku podajemy wyłącznie informacje o ciekawych promocjach. Wszelkie dyskusje będą usuwane.
Proszę pamiętać o ...
Czytaj więcej : AKTUALNE PROMOCJE TELEFONÓW | Wyświetlone : 2598562 | Odpowiedzi : 3990


Aliexpress najlepsze znaleziska, real foto, opinie,

W tym temacie nie prowadzimy dyskusji na temat naszych znalezisk, robimy to w osobnych tematach. W temacie proszę umieszczać tylko i wyłącznie link do aukcji (jako cytat lub kod) gdzie kupiliśmy przedmiot który jest u nas trudno dostępny lub znacznie droższy. Ponadto umieszczamy real foto i krótki opis. Można też podawać w jakiej cenie podobna rzecz jest dostępna w Polsce.
Czytaj więcej : Aliexpress najlepsze znaleziska, real foto, opinie, | Wyświetlone : 238065 | Odpowiedzi : 202


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron