• Reklama

Neo N003

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Postprzez BigBoyPL » 9 lip 2013, o 11:19

I co oczywiście dalej nic nie wiadomo. W ten dzień kiedy miała być premiera byłem na ich stronie i siedziałem z 2 godziny i nic. Podobno dopiero o 2 w nocy naszego czasu pojawił się na stronie presale, sprzedali kilkadziesiąt sztuk i wszystko ucichło. Na aliexpress, taobao i innych albo ciągle jest przedsprzedaż albo jest w takiej cenie że nikt nie zamawia. Na 22 zamówienia jedna odpowiedź u 1 sprzedawcy, na 15 zamówień 2 pozytywne odpowiedzi i jedna negatywna u kolejnego.
Czy nie jest czasem tak że Chińczycy wymyślili sobie ten telefon albo zrobili kilka prototypowych sztuk tylko po to żeby zgarnąć kasę od naiwnych ludzi ?
Co się dzieje w przypadku kiedy zamówimy telefon i po 2 miesiącach oczekiwania dalej go nie dostaniemy a sprzedawca będzie się tłumaczył że nie ma telefonu u producenta ?
BigBoyPL
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 11:01
Lokalizacja: Śląsk

Reklama

Postprzez maciasso » 9 lip 2013, o 15:18

z tego co piszą na GizChina - nie jest to żaden przekręt. Mieli problem z wyświetlaczami w pierwszej partii urządzeń i przesunęli sprzedaż na 25.07, dodając MTK6589T .
Także miejmy nadzieję że na początku sierpnia ruszą już wysyłki tego telefonu (sam czekam już ponad miesiąc :) )
Macias
maciasso
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 15:16
Lokalizacja: Gdynia
Telefon:: Vernee Apollo Lite
ROM: 6.0

Postprzez BigBoyPL » 9 lip 2013, o 17:59

Ostatnio szukając czegoś innego natknąłem się na Umi X2. Może być tak że oba te telefony mają prawie wszystkie wspólne części ponieważ oba mają 5" FullHD wyświetlacz, do tego 13MPix aparat i ten chip audio yamahy ;]
Do tego pojawia się coraz więcej telefonów z 5" i 13MPix.
BigBoyPL
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 11:01
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron