• Reklama

[dual Sim] N9 nie włącza się

Forum o telefonach na dwie karty SIM

Postprzez shieciero » 6 wrz 2012, o 07:54

bartekros napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Proszę cię nie strasz kolegi staraj się doradzać jak zrobić tanio i jak ta usterkę naprawić :) a nie jak sam do siebie telefon zdobyć :)
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Reklama

Postprzez bartekros » 6 wrz 2012, o 08:18

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:DD no co :D najlepiej niech kupi drugiego takiego z {CENZURA} <---za przeproszeniem dotykiem,ekranem czy czymś innym i z dwóch zrobić jeden...tak ciężko?? :D
Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 08:20 przez bartekros, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bartekros
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 07:15
Lokalizacja: wawa

Postprzez shieciero » 6 wrz 2012, o 08:21

bartekros napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:DD no co :D najlepiej niech kupi drugiego takiego z {CENZURA} <---za przeproszeniem dotykiem,ekranem czy czymś innym i z dwóch zrobić jeden...tak ciężko?? :D


no i o taka odpowiedź chodziło :P
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez bartekros » 6 wrz 2012, o 08:31

Znalazłem coś takiego...[hide] http://wroclaw.gumtree.pl/c-Sprzedam-te ... Z410609490[/hide]
Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 10:44 przez bartekros, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bartekros
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 07:15
Lokalizacja: wawa

Postprzez shieciero » 6 wrz 2012, o 12:06

proszę cie to nowe on chce części ! weź co nie ma sensu naprawiać N9 bateri widzę o ile to bateria bo być może soft ;/
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez bartekros » 6 wrz 2012, o 12:16

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wiem o tym :!: :!: :!: napisałem tylko,że coś takiego znalazłem...
nie ma części do tej NOKLI i tyle...

[ Dodano: 2012-09-06, 12:18 ]
najwyżej niech "kolega" wyrwie wbudowaną baterię i inna włoży i będzie git bo innego rozwiązania nie widzę...
Avatar użytkownika
bartekros
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 07:15
Lokalizacja: wawa

Postprzez shieciero » 6 wrz 2012, o 12:19

bartekros napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wiem o tym :!: :!: :!: napisałem tylko,że coś takiego znalazłem...
nie ma części do tej NOKLI i tyle...

[ Dodano: 2012-09-06, 12:18 ]
najwyżej niech "kolega" wyrwie wbudowaną baterię i inna włoży i będzie git bo innego rozwiązania nie widzę...


No ja też ;/ ale rooty jest troche
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Postprzez Fallriv » 6 wrz 2012, o 21:31

Jak mam wyrwać baterie, jak tego telefonu nawet się otworzyć nie da :D
Fallriv
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bartekros » 6 wrz 2012, o 21:38

Fallriv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

co się nie da?? wszystko się da ... Polak potrafi wszystko... :D bierzesz nóż i rozcinasz :] nie no żartuję...musi dać się rozebrać :D
Avatar użytkownika
bartekros
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 07:15
Lokalizacja: wawa

Postprzez Fallriv » 13 wrz 2012, o 22:53

Paranoja w ogóle, że robią takie telefony, których się nie da w tradycyjny sposób "rozłożyć", tylko trzeba kombinować ;/
Fallriv
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez weromino » 30 paź 2012, o 10:23

Witam, jak w temacie jestem posiadaczem chińskiego telefonui9-4G 4GS Air Phone No 4 / MHAP4, Dual SIM, WLAN . Wersja z GPS, WIFI. Problem tkwi w tym, iż podczas konfigurowania profilu MMS na orange, wykasowałem wszystkie wczesniejsze profile, chińskie profile, które były powgrywane. I gdy doszedłem do ostatniego, dałem "delete",telefon nagle się wyłączył. I teraz, gdy próbuje go włączyć pojawia się tylko pierwszy ekran z „nie krecacym sie koleczko-sloneczkiem” i nic, nie bootuje dalej... Na ładowarkę i kabelek usb reaguje (można wejść w katalogi), ale to wszystko, system nie chce wstać dalej. Nazwa systemu to bodajże MTK6235 HIGH processing system. Lecz wydaje mi się, że pierwszy człon tej nazwy jest najważniejszy. Pytanie, czy ktoś ma jakiś pomysł jak odratować telefon, w jaki sposób "sflashować" softa, wgrać na nowo bądź wykonać jakiś "hard reset"? odsyłanie telefonu z powrotem do Hong Kongu mija się z celem.... Szkoda, bo tel kupiłem na próbe w celu sprawdzenia jak sprawują się te chińskie zabawki i naprawde go polubiłem.... O dziwo wszystko chodziło sprawnie, szybko, płynnie, bateria trzymała do 5 dni użytkowania! No i ten wygląd... Pozdro i licze na jakąś pomoc z waszej strony!
Mino
weromino
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 09:48
Lokalizacja: Koluszki

Postprzez waszzbawiciel » 3 sty 2013, o 13:10

bartekros napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

co się nie da?? wszystko się da ... Polak potrafi wszystko... :D bierzesz nóż i rozcinasz :] nie no żartuję...musi dać się rozebrać :D



Panowie bez paranoi N9 rozbiera się raz dwa trzy, zrywamy przód czarną folię która jest na taśmie dwustronnej, następnie widzimy cały korpus z lcd i po bokach 4 śrubki odkręcamy je i od prawej strony gdzie są właczniki w obudowie aluminiowej widać takie dwa rowki włóż śrubokręt płaski mały i podważ a tel otworzy ci się jak futerał i oczom nie uwierzysz montaż baterii jak w każdym innym telefonie. Problem może być z dopasowaniem takiej baterii, od innych nokii ciut większe, no chyba że masz model N9 sys 7 to będzie pasować np od C5 dual sim, ale dla kogoś co wie co to jest lutownica to w 3 minuty może przerobić na styk Noki na blaszki i każda bat. wsadzi.

Pozdro robię i5 , E71 N9, i9300, części zamienne do chińczyków ect Android wszystko co Chińskie to moje życie, nie kupuje markowych tel bo nie ma sensu , mam i9300 android 4.11 4,7 wierny konkurent s3 .
waszzbawiciel
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 19:41
Lokalizacja: lbn
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dual SIM



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron