• Reklama

MIUI 9 Lista telefonów które dostaną aktualizacje

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

MIUI 9 Lista telefonów które dostaną aktualizacje

Postprzez marx » 17 sty 2018, o 08:40

Dzisiaj chiński producent telefonów potwierdził na Weibo, że 40 urządzeń Xiaomi kwalifikuje się do aktualizacji MIUI 9.
Obrazek
Czytaj dalej
MIUI 9 trafi do tych telefonów
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: MIUI 9 Lista telefonów które dostaną aktualizacje

Postprzez skazi » 18 sty 2018, o 07:33

Marx nawet Ty rozprzestrzeniasz tą nieprawdę, że Miui 9 jest na nougacie?
Po ponad pół roku od wydania pierwszych wersji beta, wypadałoby wiedzieć jak jest w rzeczywistości...
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: MIUI 9 Lista telefonów które dostaną aktualizacje

Postprzez smietana » 18 sty 2018, o 09:15

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
A gdzie masz napisane, że będzie to na andku 7.0? Nie będzie. To tyczy się tylko aktualizacji do Miui9 a nie andka do 7.0 dla urządzeń. MI2 na Andku 5.0.
Aktualizacja jest tylko do wersji Miui 9 Stable, developer nie będzie.
Akurat to info i ten baner pochodzą z oficialnego kanału weChat Xiaomi oraz miui.com czyli chińskiej wersji oficjalnego forum. Polecam aplikacje weChat i bedziesz miał najnowsze wiadomości i bez dodaków od gzchina i innyh portali, bo wiadomo to takie pudelki i sprzedaja bujdy a nasi to łykają pseudo dziennikarze, kopiuj wklej, dodadza 2 zdania od siebie i już.
Premiera 17.1

Nie mniej jednak dla mnie posunięcie tragiczne i nikomu nie potrzebne. Na co komu nowe Miui 9 na starociach z 2012 na takim Mi2, kto ten telefon kupi czy używa teraz? No może ktoś używa z sentymentu. Ale przecież na takie starocie spokojnie starczna ten andek na którym są i Miui na którym są. Ludzis znowu sobie nawymyślają, że skoro Miui9 to i nowy andkek i pełne wsparcie czy SplitScreen itp. A tak naprawne nic z tego nie dostaną, nawet zabezpieczeń od Google.
Xiaomi naprodukowało telefonów od groma, softu tez coraz wiecej, błąd na błędzie. Tym bardziej, że jakiś czas temu zawiesili wsparcie dla kilku modeli w wersjach dev a teraz nagle aktualizacją wszysykie? Bezsens. Albo np Redmi 4 prada - jeden rom developer Global Miui i więcej nie wyszedł żaden Global na ten telefon, tak samo Mi Mix 1 Miui 8 Global develoer ostatni z maja 2017 ale Miui 9 Stable jest.
Np taki Mi5C od roku nie załatane błędy, Oreo zbugowane jak ser szwajcarski. Nowe urzadzenia powinnj bardziej wspierać niż kombinować ze starociami.

Masz link to oficjalnego info

http://mp.weixin.qq.com/s/tFiwCIrU3W1Qomf08RYprg

ObrazekObrazekObrazekObrazek
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: MIUI 9 Lista telefonów które dostaną aktualizacje

Postprzez skazi » 18 sty 2018, o 10:28

Człowieku mi tego nie tłumacz bo ja to wszystko wiem, Marx po prostu już zmienił treść swojego wpisu. Było wyraźnie napisane "miui 9 oparte jest na androidzie nougat".
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron