Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez EloxD » 10 lis 2018, o 19:04

zauważyłem, także nie wiem czy kupić kurcze niby cena niższa, ale pracowałem w ubezpieczeniach i troche czytam o nich. Widze ze wszystko odrzuty albo niekorzystnie dla klienta ehhh. porażka jakaś i nie wiem czy czekać czy jednak kupić
EloxD
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:19
Telefon:: Xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez smietana » 10 lis 2018, o 19:40

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kupowalem w srode na ali i nic nie jest obowiazkkwe, nic mi nie doliczylo kasy
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez EloxD » 10 lis 2018, o 20:14

zobaczj eszcze raz bo to automatycznie dolicza, teraz sie zorientowałem ze zaamiast 359.99 do zaplaty mam 375 czy tam ileś, nie jest to fajne bo widxze ze to nie działa
EloxD
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:19
Telefon:: Xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez smietana » 10 lis 2018, o 20:53

EloxD napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie może automatycznie doliczać i nie dolicza, weź sobie inny sklep i inną ofertę i zobacz. Np. Weź Xiaomi Polska Store i wybierz Redmi Note 5 3/32 mial byc za 169 czy jakoś tak i jest za tyle i bez problemu kupie. Popostu nie ma tej ceny co podaja sklep Meizu na obrazku ( to tylko obrazek, reklama i jak widać tylko tyle), bo bez wybierania wariantu nawet masz cene 376 cos tam... Nie potrafisz rozróżnić obrazka reklamowego od tego za ile jest naprawde tel? Nie wiem może jeszcze nie czas na ta promocje lub skończyly się w tej cenie promocyjniej, lub musisz spełnić jakieś warunki, pozbierać kupony od ali i od sprzedawcy i pewnie cena zejdzie do tej Tak to jest z promocjami na 11.11 większość to reklamy i nic więcej i nie mają nic wspólnego z ceną w promocji. Bo i tak jesy drożej niż normalnie. Było tak i jest. U goldiego i u innych podobnie jest.

Obrazek


A zobacz teraz tu, wczesniej ten telefon byk za 197$ i na obrazku jest reklamowane ze bedzie za tyle co obecnie jest i za tyle moge go kupic, gdzie masz tu doliczone automatycznie Alianza?
Jak moga automatycznie doliczyc skoro bie wybralem nic w meizu?

ObrazekObrazekObrazek
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez INTseed » 10 lis 2018, o 21:16

W tym sklepie jest obowiązkowe. Macie wcześniej napisane. Dolicza automatycznie chyba 20$. Jak to ubezpieczenie działa to warto. Jednak powinno to być dobrowolne.

Autor postu otrzymał pochwałę
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez EloxD » 10 lis 2018, o 22:07

Co ty gadasz, weź sobie wysyłke do innego kraju i od razu sie robi cena 360, Szkoda ze jest to obowiązkowe bo poprostu jest to niepotrzebne. mniejsza o to i tak chyba kupie tlyko musze znaleźć dobrego cash backa, aco nie zmienia faktu, że bardzo mnie to denerwuje ze promocja na telefon 360$ a ja musze kupić wysyłke 26 $ oraz ubezpieczenie za 20 $ głupota... razem to daje prawie 50 $ kosztów ktore można było by uniknąć kupując w innym sklepie gdzie wysyłka bez vatowa kosztuje w granicach 3-5 $. Tylko ze na banggodzie i innnych gearach ten telefon nie wiadomo czemu stoi koło 500$
EloxD
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:19
Telefon:: Xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez INTseed » 10 lis 2018, o 22:49

MeizuOfficialStore napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Tak, można wyłączyć przyciski ekranowe i używać przycisku fizycznego, dotknięcie go powoduje cofnięcie, a naciśnięcie przenosi do głównego ekranu. Ta funkcja nazywa się Mback.
Główny aparat w w Meizu 15 Plus i Meizu 16th jest ten sam - IMX380. Drugi aparat może być inny. Podwójne głośniki powinny grać lepiej niż głośnik w MX5, ale nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować.
Poradnik zakupowy(są w nim informacje na temat kuponów na 11/11) -> https://bit.ly/2D6mUB6


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


https://bit.ly/2PG6Uwo
W przypadku dostawy do Polski dochodzi opłata za roczne ubezpieczenie Allianz. Cena w przypadku dostawy do Polski będzie wynosić 428.45$. Promocja rozpocznie się za 5 dni. Już teraz można dodać produkt do koszyka, a opłacić go w dniu 11/11.


To nie ja gadam tylko przedstawiciel sklepu tak napisał. Mnie 15 plus 6/64GB wynosi 400$ a 6/128GB coś 450$ i się zastanawiam czy kupić.
Jak coś to jutro masz na planetplus 7 lub 8% zwrotu w zależności kiedy kupisz.
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez INTseed » 11 lis 2018, o 03:38

Czy sklep Meizu Online Shop to też wy jesteście?
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez EloxD » 11 lis 2018, o 13:16

kurcze musialem to przemyśleć, chce dzisiaj kupić a tu czarnej wersji nie ma, handlowałęm kiedyś telefonami a z tym meizu mam największe problemy w kupnie ever
EloxD
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:19
Telefon:: Xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez smietana » 11 lis 2018, o 13:56

EloxD napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Poczekaj jak minie 11.11 i poczekaj na prawdziwą promocję.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez INTseed » 11 lis 2018, o 15:09

EloxD napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ponoć na szarej mniej palców widać ;)
Zobacz ten drugi sklep meizu online store.
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Meizu Official Store - wsparcie dla klientów z Polski.

Postprzez EloxD » 11 lis 2018, o 15:27

jeszcze one plus był na gearbescie za 399, wszedł mi kupon a jak do płatnosci juz przechodziłem cene normalną mi pokazywało .. ehhh chgyba nigdy mnie tak nic nie triggerowało jak to 11.11 :D
EloxD
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:19
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron