• Reklama

Meizu M2

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Re: Meizu M2

Postprzez amitolotto » 20 lis 2015, o 13:07

Mam Meizu od wczoraj.

Dzisiaj zainstalowałem Titanium Backup.( zablokowałem apki z jpg)
Gdy próbuje odpalić w ustawieniach "Blokowanie Aplikacji" aby dodać do nich TB, po wpisaniu Hasła wracam ponownie do pulpitu. :cry:
amitolotto
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 13:48
Telefon:: Szajsung
ROM: 0.5

Reklama

Re: Meizu M2

Postprzez lexio » 20 lis 2015, o 15:54

Mam pytanko . Dziś odebrałem fona i mam może dziwne pytanie ale nie znam sie na meizu (ich oprogramowaniu ) mam model M578 z oprogramowaniem 4.5.3.2A z PL . Telefon był zapakowany w foli fabrycznej i jest w nim nakładka PL . Ale pytanie : gdzie są ustawienia fabryczne ?? i Czy po nich nadal będzie nakładka PL ?? Bo rozumie z tego co wyczytałem ,że to jest to nakładka tylko PL
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: Meizu M2

Postprzez clorox » 20 lis 2015, o 16:03

Nie będzie PL jak przywrócisz ustawienia fabryczne bo firmware A nie ma polskiego. Sprzedawca sam coś dograł.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Meizu M2

Postprzez lexio » 20 lis 2015, o 16:12

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No raczej producent bo był zafoliowany ale może sie mylę . Rozumiem ale nawet tego znaleźć nie mogę . Dobra to nic nie kombinuje bo telefon jest do sprzedania dzwonić dzwoni :-)
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: Meizu M2

Postprzez clorox » 20 lis 2015, o 16:55

Urządzenie do foliowania kosztuje ok 30$ i zapewne jest na wyposażeniu wielu sprzedawców z Aliexpress ;-) Ale możesz też wierzyć, że to od producenta...
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Meizu M2

Postprzez robin743 » 20 lis 2015, o 20:51

Chciałbym zapytać o szkła H9 przyklejane na telefon. Kupiłem takowe w Polsce i pierwsza przymiarka pokazała że częściowo nachodzi ono na czujnik podczerwieni. Pozostałe otwory pasują do szkła. Czy przy takiej sytuacji przedni aparat może mieć problem z autofokusem czy nie wpłynie to na funkcjonowanie aparatu ?
robin743
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 22:14
Pochwały: 1
Telefon:: LETV LeRee Le 3

Re: Meizu M2

Postprzez fake4r » 20 lis 2015, o 20:55

Szkiełka to trochę loteria, zależy jak się trafi. Te firmowe powinny być zawsze pewniejsze od no name ów.
Szkło na aparacie nie powinno wpływać na jego działanie, tylko nie wiem dokładnie o co pytasz bo najpierw mowa jest że nie pasuje do czujnika podczerwieni a potem się pytasz czy to nie będzie miało wpływu na aparat?
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 20 lis 2015, o 21:11

robin743 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Może chodzi Ci o to, że czujnik podczerwieni ma coś wspólnego z aparatem przednim i autofocusem? Ale nie ma, a ogólnie szkło nie powinno wpłynąć, jest zbyt cienkie.

Ja też chce kupić szkło hartowane, na allegro są dwie wersje, jedna chyba 0.3x mm i 0.2x mm i nie wiem którą wybrać i która jest pewną folią.

To LINK czy to LINK

A i czy ktoś wie jak to szkło się przykleja? na klej normalnie? czy tak jak większość folii jakoś przylega? czy jak się nie uda za 1 razem przykleić to da się odkleić?
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Re: Meizu M2

Postprzez robin743 » 20 lis 2015, o 21:26

sebuli napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Może chodzi Ci o to, że czujnik podczerwieni ma coś wspólnego z aparatem przednim i autofocusem? Ale nie ma, a ogólnie szkło nie powinno wpłynąć, jest zbyt cienkie.

Ja też chce kupić szkło hartowane, na allegro są dwie wersje, jedna chyba 0.3x mm i 0.2x mm i nie wiem którą wybrać i która jest pewną folią.

To LINK czy to LINK

A i czy ktoś wie jak to szkło się przykleja? na klej normalnie? czy tak jak większość folii jakoś przylega? czy jak się nie uda za 1 razem przykleić to da się odkleić?


Moje ma grubość 0,33 mm i kupowałem tu LINK. Szkło przykleja się bez kleju. Tutaj krótki filmik jak zakładać szkło LINK. Już chciałem reklamować u sprzedawcy ale skoro to nie będzie problem to w weekend przykleję.
robin743
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 22:14
Pochwały: 1
Telefon:: LETV LeRee Le 3

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 20 lis 2015, o 21:42

Dzięki, chyba skusze się na tańsze szkło od mobile-acc za 26 zł przesyłką. Grubość szkła ta sama. A powiedz mi czy od Megary dostałeś też więcej tych "naklejek" żeby łatwiej szkło przykleić do ekranu? Bo na filmiku koleś tego używa, ale pytanie czy w zestawie dają ze 3 sztuki tych naklejek.
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Re: Meizu M2

Postprzez fake4r » 20 lis 2015, o 21:47

Napisz do zenon12345 bo on kupował z allegro jakieś szkiełko do m2 i nie pasowało. Tylko nie mam już tego linka.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Meizu M2

Postprzez robin743 » 20 lis 2015, o 22:06

sebuli napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W komplecie są cztery naklejki wielkości 1 cm x 5 cm. Można przyklejać szkło bez naklejek pozbywając się kurzu przy pomocy sprężonego powietrza. Oprócz naklejek dołączona jest chusteczka nasączona alkoholem oraz ściereczka z irchy. Kiedy kupowałem szkło, jakieś dwa tygodnie temu, tych które podałeś w linkach nie było jeszcze w sprzedaży. Dziś pewnie bym wziął tańsze.
robin743
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 22:14
Pochwały: 1
Telefon:: LETV LeRee Le 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron