• Reklama

Meizu M2

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 14 lip 2016, o 17:16

Hehe, to są rzeczy, które ona ode mnie słyszy na bieżąco :)
Ale jednak poprosiła i przykleiła się do mojego poprzedniego fona, który planowałem doprowadzić do porządku. Wolę, żeby się od niego odkolegowała. Na chwilę ok, bo żona też nią lata (na jej Windowsfonie pokemonów brak :D).
Ogarnę to chyba, bo napisała mi, że tym razem ma tylko 'failed to download' - to już co innego, niż intel ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 14 lip 2016, o 19:54

Komunikat failed to download nie powinien sie nigdzie w aplikacji pokemon go pojawić. Wersje apk z apkmirror sa sprawdzone i to ich uzywaj w razie co. Wszelkie inne mogą być potencjalnymi wirusami.

Swoja droga, chyba bym spróbował czyms przeskanowac fona.
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 14 lip 2016, o 22:20

Nie wiem co jej tam się działo, ponoć w przeglądarce miała ten komunikat. Przyszedłem do domu, odpaliłem, ściągnąłem i zainstalowałem bez problemu, a teraz będę chyba musiał dzwonić po gówniarę, bo już półtorej godziny lata z telefonem po okolicy...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 15 lip 2016, o 10:53

Półtorej godziny to jeszcze nic :D byle blisko nocy sie nie szwedala. I niech uwaza w godzinach wieczornych oraz nocnych na lury w pokestopach, jeszcze ja jacys pedofile czy gwalciciele zwerbuja.

Lur w pokestopie to modul który zwiększa częstotliwość pojawiania sie pokemonow wokol pokestopa. Jest taka fioletowa aura, okrag wokol pokestopa. Poleci Ci do takiego wieczorem i moze byc niemilo...
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 15 lip 2016, o 13:15

sebuli napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Spox, u nas jest jasno do 22.30, a wtedy ona już musi być w domu. Jak się zapomina, to szybki telefon i wie gdzie jej miejsce. Na razie podniecona, zobaczymy jak szybko jej przejdzie.

BTW. Znalazła jednego pokemona w domu, w łazience ... WTF? Boję się tam wchodzić teraz :lol:
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Meizu M2

Postprzez Esper » 15 lip 2016, o 13:43

dopóki go nie łapiesz, gdy żona bierze prysznic(kamera) jest ok :] Powinieneś się cieszyć, wygląda na to, że masz pokerespa w domu :)
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 15 lip 2016, o 14:04

Esper napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pełna zgoda - za wielkie ryzyko :)

Esper napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja? Gówniara niech się cieszy. Póki co, to mnie to ni ziębi, ni grzeje, ale samego fenomemu nie rozumiem - chyba starzenie ... :)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Meizu M2

Postprzez Esper » 15 lip 2016, o 14:34

to powiem Ci, ze ta gra jest moze 1/4 tego czym byc powinna, wyobraz sobie coby sie stalo gdyby wydali na prawde przyzwoity produkt? Prawie brak wymagan co do telefonu, a ludzie wbrew pozorom lubia tez proste gry, moze nawet nie tyle tez co bardzo lubia :) Akurat ta gra to chyba nawet wyjdzie na dobre - ilez to juz demotow bylo o psach zameczonych spacerami, ameryce ktora uporala sie z nadwaga, koncu problemow z nadcisnieniem :)

A moj m2 nadal niby w naprawie i pokow nie mam :)
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 15 lip 2016, o 15:33

Z tej perspektywy na to nie spojrzałem. Rzucasz nowe światło i ten argument do mnie przemawia.
Byle jak cielęta teraz nie włazili pod auta.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Meizu M2

Postprzez Esper » 19 lip 2016, o 09:49

małe info, 16.06 wysłałem pocztą polską m2 na reklację do chin - geekbuying. Co prawda nie za bardzo przykładali się do informowania co się dzieje z telefonem, ale na @ z pytaniami o status odpisywali. Dziś zaś odpislai o nr przesyłki(bo o odesłaniu zapomnieli napisać)
Nadejście przesyłki 2016-07-18 21:12 WER Warszawa

Nie wiem co naprawili, o ile coś naprawili, ale ciekawe bo wysyłka z Holandii RS558503552NL . Jeśli telefon faktycznie naprawili/wymienili to okazuje się, że wysyłka z PL, naprawa, i powrót trwa praktycznie tyle co samo zamówienie :)
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Meizu M2

Postprzez Flyagaric » 19 lip 2016, o 12:18

Nie chwal dnia, przed ...
Czekamy na relację.

BTW. Moja córa dostała swoje pokemony i przestała wspominać o zakupie Mi4c, na którego była napalona. Coś mi się zdaje, że to był jedyny powód. M2, to zwyczajnie fajny fon jest.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Meizu M2

Postprzez Esper » 21 lip 2016, o 14:07

Dotarł, otworzyłem, uruchomiłem - to mój telefon (imei się zgadza), plam brak. Informacji co zrobiono brak, ale biorąc pod uwagę, że ekran był przykryty folią i nie miał ani jednej plamy, przypuszczam, że go wymienili.
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron