• Reklama

Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii

Postprzez tomellada » 19 lip 2017, o 19:18

Witam.
Mam następujący problem... Wymieniłem baterie w Meizu M2 Note na nową.Niestety po tym zabiegu telefon dostał dziwnej przypadłości...Ładuje rom,ale po 3-5 sekundach od pojawienia sie pulpitu ,wyskakuje informacja,że bateria jest przegrzana i telefon się wyłącza. No dobra ,myślę bateria do kitu...wkładam starą,a tu ten sam problem... Zmieniałem juz romy na wszystkie jakie sa dostepne. Na wszystkich to samo. Moż ktoś z kolegów miał podobny problem? Byłbym wdzięczny za każdą sugestię...
tomellada
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 09:25
Pochwały: 2
Telefon:: Note2
ROM: CM11

Reklama

Re: Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii

Postprzez resmiki » 16 lip 2018, o 14:01

Bateria ma w sobie czujnik temperatury. Jeden ze styków baterii jest od tego czujnika. Albo coś jest źle z samym czujnikiem, albo ze stykiem. Sprawdź napięcie poniedzy stykami baterii. Pomiedzy dwoma z nich z trzecim powinno być prawie takie samo napięcie. Skoro masz ten sam problem to jak sądzę przyczyna lezy w złączu baterii. Obejrzyj go dokładnie w powiększeniu. Moze jest odgięty styk, albo peknieta scieżka/lut.


Oooops ! Odkopałem starocia, ale moze komuś sie przyda.
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii

Postprzez tomellada » 12 wrz 2018, o 17:34

He ... Minął rok więc temat nie aktualny. Telefon poszedł do kosza. Szkoda, że wcześniej nie napisałeś,może bym coś kombinował z tymi stykami,ale niestety nie dałem rady .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
tomellada
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 09:25
Pochwały: 2
Telefon:: Note2
ROM: CM11


Powrót do MEIZU



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron