• Reklama

Mały problem z zakupem drona w Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Mały problem z zakupem drona w Banggood

Postprzez skawin » 25 cze 2020, o 13:48

Witam. Tydzień temu przyszedł do mnie zamówiony dron wraz z trzema bateriami. Płatność kartą poprzez paypal-a. Rozpakowany, wszystko okej, polatałem chwile wszystko gra. Zmiana baterii - jedna nie działa. Napisałem maila na cservice, opisałem problem i drugiego maila posłałem również z 5 minutowym filmikiem z kamerki jak ładuje ową baterię z pokazaniem że nie działa.Wszystko mieli pokazane.
Banggood napisał ok, sorry wiadomo przepraszają i takie coś "how about we resend you a1533013 at the same address as original order, acceptable for you?
Rozumiem że pewnie nie chodziło mu o całe zamówienie lecz o samą baterię, napisałem że spoko wysyłaj.
Ale od 3 dni taka jałowa wymiana maili, napisali że szukają rozwiązania, drugi mail czy może mam jakieś urządzenie do sprawdzenia (napisałem, iż nie mam jak sprawdzić) a potem czy mogę gdzieś zanieść do siebie do serwisu.
Odpisałem im wiadomość co z sprawie baterii to dziś znowu odpisali "Dear Marcin, how about we resend you a1533013 at the same address as original order, acceptable for you? Best regards, Jeremy Lee".

Żeby tego było mało, polatałem jeszcze między tymi wymianami wiadomości z Banggoodem dronem "(bo dwie z trzech baterii są sprawne) i dron był bardzo mało stabilny mimo gps-u. Na co również nagrałem filmik ,tzn udało mi się nagrać ale niestety dron wylądował w wysokiej trawie i spalił się silniczek. Silniczki pozamawiałem więc czekam na części.

Podpowiedzcie mi proszę, pisać już do paypala już żeby sprawę troszeczkę pokierować na właściwe tory czy może wstrzymać się i jak przyjdzie silnik do drona, zamontuję go i wtedy sprawdzę jeszcze raz drona, jeśli będzie problem z lataniem, niestabilnością wtedy przez paypal o zwrot kosztów - z udokumentowanym filmikiem nagranym?
skawin
AKTYWNY
 
Posty: 225
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 07:28
Pochwały: 1

Reklama

Re: Mały problem z zakupem drona w Banggood

Postprzez skawin » 4 sie 2020, o 09:56

Dobra,trochę czasu już minęło od momentu napisania posta i muszę powiedzieć że cała sytuacja została zakończona pomyślnie. Ja jestem zadowolony i myślę Banggood również.
skawin
AKTYWNY
 
Posty: 225
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 07:28
Pochwały: 1

Re: Mały problem z zakupem drona w Banggood

Postprzez Herezja » 5 sie 2020, o 06:44

Mało ludzi już odwiedza to forum tym samym ciężko o odpowiedź. Ja ze swojej strony nie znałem odpowiedzi na Twoje pytania.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10


Powrót do Banggood.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron