• Reklama

LeTV prezentuje gogle VR

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

LeTV prezentuje gogle VR

Postprzez sudione » 9 wrz 2015, o 16:17

1000 cali za 1200zł wszędzie gdzie tylko chcesz?! LeTV uznało, że jest już to możliwe!:)
Obrazek
Firma LeTV znana naszym forumowiczom ze świetnych smartfonów zapowiedziała gogle VR o nazwie "Super Helmet". Same gogle przypominają produkt SAMSUNG'a jednak produkt koreańskiej firmy potrzebuje do działania smartfonu. Tuataj zastosowano wyświetlacz od SHARP'a o rozdzielczości 2560x1440, który obsługuje także 3D. Potrafi odtwarzać materiały wideo 1080p w 60 klatkach na sekundę. Z boku okularów mamy przycisk do przełączania obrazu 2D/3D, wejście słuchawkowe oraz USB-C do ładowania i transmisji danych, a całość waży 450g. Sam efekt zakładając gogle na głowę to uzyskanie 1000 cali z odległości 15 metrów! To robi piorunujące wrażenie! Nie mogę się doczekać, aż założę kiedyś to cudo na głowę.;)
Obrazek
Ciekawe jak będzie wyglądała przyszłość telewizorów? Czy takie gogle będą potrafiły wyprzeć z domu telewizory, czy jednak zwijane ekrany OLED to przyszłość domowej rozrywki, a może te dwa produkty będą się uzupełniały? Jakie jest zdanie na ten temat?:)

Źródło: GizChina.com
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Reklama

Re: LeTV prezentuje gogle VR

Postprzez leoxxx » 9 wrz 2015, o 17:25

Obecnie to tylko ciekawostka a raczej wersja BETA. Powinni takie coś rozdawać za darmo. Dopóki nie opracują kolorowego EINKa z 60fps to takie urządzenia nie mają racji bytu na szeroką skalę. Chociaż, czy podświetlany eink to dobre rozwiązanie?

Chociaż, jak będzie jakiś flash na alii to w cenie 230$ będzie to ciekawa zabawka.
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: LeTV prezentuje gogle VR

Postprzez sonic » 10 wrz 2015, o 10:39

ja nie mogę się doczekać wysypu takich hełmów. Od dziecka marzyłem o czymś takim, w tej chwili mam tylko boxa na telefon a i tak sprawia niezłą frajdę :)
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Odp: LeTV prezentuje gogle VR

Postprzez sudione » 10 wrz 2015, o 11:23

sonic napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ja mam to samo! Jak pierwszy raz oglądałem film "Kosiarz umysłu" mój mózg się "zapalił".;) Dodatkowo powstał Virtual Boy od NINTENDO i to było jak na tamte czasy szaleństwo. Teraz po ponad 20 latach zaczyna się ponownie i to mnie cieszy.:D
Napisz jeszcze sonic jak się w tym boxie ogląda filmy, będę wdzięczny?:)
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Re: LeTV prezentuje gogle VR

Postprzez sonic » 10 wrz 2015, o 12:51

filmów jeszcze nie oglądałem ale testowałem wszystkie gry, których niestety nie ma wiele i frajda jest niesamowita, nawet mojej żonie, która ani nie lubi gier ani nowinek technicznych się podobało, o zgrozo, strzelanie do zombie :D Naprawde polecam, mam taki plastikowy za 20$ teraz chyba za 14$ można kupić a frajdy masa :)
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron