• Reklama

LeRee Le3

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: LeRee Le3

Postprzez avatar.avatar » 1 mar 2018, o 20:59

Może dlatego że kupując leree z alieexpress masz dużą szansę na zapłacenie VAT-u
avatar.avatar
 
Posty: 125
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 21:03
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: LeRee Le3

Postprzez lukastob » 1 mar 2018, o 22:32

W banggood jest teraz niby promocja za 120$ tyle ze to preorder a przewidywana data wysyłki dopiero 12 marca ale mozna wziac pdm.
lukastob
 
Posty: 109
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 06:57
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: LeRee Le3

Postprzez Flyagaric » 1 mar 2018, o 22:45

lukastob napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na Coola 1 już są nieoficjalne. Stock być może, ale jak już, to chiński. LeRee, to jest tylko brand. To nie przypadek, że ten fon jest identyczny z Cool 1. To forum jest kopalnią wiedzy o nich, ale trzeba najpierw poczytać.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: LeRee Le3

Postprzez strong6 » 10 mar 2018, o 01:27

Może ktoś wypowiedzieć się odnośnie jakości audio przez słuchawki?
strong6
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 19:02
Telefon:: Meizu m2 note
ROM: 4.5.2a

Re: LeRee Le3

Postprzez MichalKusiak » 22 mar 2018, o 11:07

Cześć

W pomocy technicznej zawierałem takie zapytanie.
leree3-cool1-dziwny-dodatkowy-dzwiek-w-trakcie-rozmowy-tel-t36708.html

Czy ktoś spotkał się w swoim LeRee z takim delikatnym "czymś"? :)
MichalKusiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2018, o 22:25
Telefon:: LeRee Le3 (Cool1)

Re: LeRee Le3

Postprzez emefe » 28 mar 2018, o 14:56

Czy jest jakiś tel taki trochę lepszy od Leree w cenie około 600pln?
Ma mieć dobrą baterię, dobre foto, w miarę szybki, minimum 3/32GB ROM/RAM i cały zakres polskeigo LTE.
To daje niby Nubia M2 ale ona ma chyba gorszy aparat. Podobają mi się tez Ulephone Power 3S i Vernee X, ale to są za duże cegły.
emefe
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 mar 2018, o 14:51
Lokalizacja: PL
Telefon:: LG G4 dual
ROM: fabryka

Re: LeRee Le3

Postprzez rodan77 » 28 mar 2018, o 19:43

Zobacz Meizu M6 Note w wersji Global. Wersja 3/32GB powinna się zmieścić w 600 zł.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: LeRee Le3

Postprzez mixtur » 19 cze 2018, o 07:42

Mam pytanie do użytkowników Leree - czy Wam też się grzeje w okolicy aparatów? Wystarczy że przeglądam neta i już jest ciepły. A jak włączę jakaś grę - nieprzyjemnie gorący...
mixtur
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 07:40
Telefon:: huawei

Re: LeRee Le3

Postprzez kakam55 » 19 cze 2018, o 21:44

Wymiana sim na nową może pomóc. Tak było w cool1 u mnie po wyjęciu karty sim i graniu w gry nie było problemu z nagrzewaniem telefonu.
Problemu nie ma po zmianie sim.
umidigi a5pro ; Iphone X, 7, 5s
Avatar użytkownika
kakam55
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 20:27
Pochwały: 2
Telefon:: 7 plus;Cool1;x722

Re: LeRee Le3

Postprzez mixtur » 20 cze 2018, o 13:36

kakam55 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba to nie to... Bez karty czy z karta tak samo. Może ten typ tak ma? Nadzieja w tym że żonie raczej nie będzie przeszkadzać bo i tak tylko na necie siedzi...
mixtur
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 07:40
Telefon:: huawei

Re: LeRee Le3

Postprzez WiKiH » 28 cze 2018, o 21:09

z racji tego, że jakoś te EUI wydaje mi się ubogie i jeszcze się go "uczę" to mam kilka pytań:
1) Czy telefon obsługuje wideo rozmowy? Nie widzę, aby przy kontaktach była gdzieś ikona "wideo" (w ustawieniach sieci jest opcja włączenia VoLTE),
2) Tutaj już pytanie bardziej o modyfikację: czy próbował ktoś na stockowym EUI (Leree) używać Gcam (jakąkolwiek wersję)? Jeśli tak to jakie w tym celu są potrzebne modyfikacje (wgranie TWRP i modyfikacja build.prop czy coś jeszcze)? Czy można to wykonać używając magiska (jeśli tak, to będę wdzieczny za instrukcję)? Przeczytałem trochę ruskie 4pda i tutaj wątek z cool1 jednak czy to twrp które jest tam podawane również pasuje pod oryginalny leree? (pobrałem kilka paczek recovery i każde są inne - niby to jest takie proste, a widać na forum, że niektórzy uceglili swoje telefony). Nie ukrywam, że gcam daje dość dużo jednak nie chciałbym się przesiadać na niestabilne romy (7.x) tylko w celu instalacji gcama.
3) Z tego co widzę, to te konto MyleEco w Polsce w ogóle nie działa więc czy jest możliwość wyrzucenia wszystkich apek z tym związanych (leCloud itp.)? Gdzieś znalazłem fix na drenaż wifi - gdzie po prostu w pliku hosts wszystkie przekierowania na serwery leEco idą na 127.0.0.1, jednak aplikacj i usługi nadal działają w tle.
4) znalazłem w telefonie usługę com.baidu.location która jak mniemam odpowiada za lokalizację (po zatrzymaniu usługi nie działa lokalizacja) - czy ktoś zmieniał to tak, by wykorzystać com.android.location.
5) Czy jest jakaś możliwość wybudzania telefonu klikiem/dwuklikiem w ekran? Nie chcę mi się wierzyć, że ten telefon tego nie obsługuje, a nie znalazłem tego nigdzie w opcjach - przyzwyczajenie, do tego, że jak tel leży na stole to nie trzeba szukać przycisku po boku tylko kliknąć w ekran i się "wybudzi".
6) Jeszcze odnośnie tego TWRP - jaki jest sprawdzony i działający z LeRee? Mógłby ktoś podrzucić link? (wiem, że większość odeśle do wątku coo1, jednak chciałbym potwierdzenie, czy faktycznie te recovery z cool1 działa bezproblemowo na leRee - gdzieś poruszał się temat, że ktoś po wgraniu twrp miał zaszyfrowane partycje itp).

Sorry za takie długie wypociny, jednak liczę, że ktoś chociaż przeczyta i spróbuje odpowiedzieć :)
WiKiH
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 21:08
Telefon:: Lumia

Re: LeRee Le3

Postprzez nielot » 4 lip 2018, o 03:08

Moi drodzy czy ktoś robił backup swojego LeREE le3 i może udostępnić? Ucegliłem swojego, przywróciłem do żywych ale za zazdne cuda nie chce wyszukiwać sieci. mam imei-e ale niestety nie mogę włączyć radia. Czy ktoś z was ewentualnie może zrobić backup za pomocą twrp i przesłać mi go za pomocą mega.nz?
Proszę o zaznaczenie wszystkiego do backupu.
https://www.youtube.com/watch?v=VwX291bnYIQ
nielot
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 20:25
Telefon:: Leree le3
ROM: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron