• Reklama

LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Pomoc techniczna LeEco

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez hard » 11 gru 2017, o 20:15

o widzisz :-D obeszlo sie bez wgrywania , nie ma sprawy :P
hard
AKTYWNY
 
Posty: 250
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 14:43
Pochwały: 3
Telefon:: leeco le 2 x520

Reklama

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez Sayiid777 » 25 cze 2019, o 10:23

Witam, czy można odświeżyć temat, ponieważ ja mam prawdopodobnie ten sam problem z telefonem.
Sayiid777
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2019, o 10:22
Telefon:: Leco Le Max 2

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez Sayiid777 » 26 cze 2019, o 11:35

Witam ponownie.
Postępując zgodnie z podana instrukcją ściągnąłem program 15 seconds ADB Installer v1.4.3 ze strony ( https://forum.xda-developers.com/showth ... ?t=2588979 ) następnie zainstalowałem na komputerze z systemem Windows XP. Po wejściu do folderu zainstalowanego programu uruchomiłem za pomocą shift i prawy przycisk myszy ,,otwórz okno polecenia tutaj''. Uruchomiło mi się okno poleceń fastboot. Zaraz po tym podłączyłem telefon do komputera włączając go za pomocą przycisku zasilania i vol minus jednocześnie. Na telefonie uruchomiło sie Fastboot mode z napisame Press and hold the Power key to exit and reboot normally. W oknie w rubryce C:\adb> wpisałem fastboot oem unlock następnie klikając enter. Obecnie w oknie wyświetla się < waiting for device/oczekiwanie na urządzenie >. Coś jest nie tak ponieważ nic dalej się nie dzieje pomimo dłuższego oczekiwania.
Bardzo proszę o kontakt i pomoc.
Sayiid777
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2019, o 10:22
Telefon:: Leco Le Max 2

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez Sayiid777 » 26 cze 2019, o 11:38

Telefon jest podłaczony do komputera za pomocą kabla usb. Za każdym razem kiedy go restartuje za pomocą przycisku zasilania oraz vol - słychać dźwięk znajdowania telefonu. W zakładce mój komputer niestety nie jest on widoczny. Jedynie w panelu sterowania w zakładce urządzenia i drukarki jako nieokreślony Model Android.
Sayiid777
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2019, o 10:22
Telefon:: Leco Le Max 2

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez Sayiid777 » 26 cze 2019, o 12:13

Witam po zmianie komputera na komputer z systemem windows 10 komendy w adb w powershell działają (otrzymuje potwierdzenie wykonania okey ). W zakładce panel sterowania urządzenia i drukarki telefon jest widziany jako Qualcomm HS-USB Diagnostics 900 E ( COM3). Niestety po ponownym uruchominiu za pomocą przycisku zasialania i VOL + na telefonie pojawia się obraz LeEco Share the Eco world RECOVERY ale niestety po chwili się to wyłącza i ponownie świeci się niebieska dioda. Co dalej w tym przypadku ?
Sayiid777
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2019, o 10:22
Telefon:: Leco Le Max 2

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez ddr » 26 cze 2019, o 19:42

Sprawdź czy jest dla niego soft na qpst, jak nie to boot jakiegoś custom recovery i flash romu.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: LeEco LeMax 2 nie włącza się (optymalizowanie aplikacji)

Postprzez Sayiid777 » 26 cze 2019, o 19:47

Cześć dzięki za podpowiedź. Niestety nie jestem tak dobrze obeznany w tych zagadnieniach, także za bardzo nie rozumiem gdzie mam sprawdzić.
Sayiid777
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2019, o 10:22
Telefon:: Leco Le Max 2

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron