• Reklama

LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez marx » 28 lut 2018, o 09:52

LeEco od kilku lat jest w trendzie spadkowym, po nieudanej próbie wejścia do USA i wielomiliardowej inwestycji w autonomiczne samochody elektryczne . Od poczatku kryzysu finansowego LeEco wydało jedynie Le Pro 3 AI, które zadebiutowało w drugim kwartale zeszłego roku. Popyt wśród fanów marki był ogromny, w ciągu zaledwie 24 godzin sprzedano 4,8 miliona telefonów. Smartfony LeEconadal sprzedają się jak ciepłe bułeczki , ponieważ oferują najlepszy stosunek ceny do jakości. Wygląda na to, że LeEco planuje wydać nowy model LeEco Le X , który będzie miał pełnoekranowy wyświetlacz 18: 9.

Obrazek
Obrazek

czytaj dalej
LeEco Le X z podwójnymi kamerami i pełnoekranowym wyświetlaczem
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez avatarek » 28 lut 2018, o 19:30

Ceny super ale chyba wychodzi na to, że za niskie skoro działalności m się nei bilansuje. No chyba, że to nie smartfonów przynosił straty tylko te ichnie zabawy ala tesla.

Wygląda na to, że już wiem pomału na co będę zmieniać za półtora roku, dopiero co kupionego x722 xd
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez jeedek » 28 lut 2018, o 20:08

Cieszyłbym się jak by wrócili do gry, dla mnie to druga najciekawsza marka po Xiaomi. Pierwsze co niech zaktualizują system bo stock na 6.0 to żal ;)

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez avatarek » 28 lut 2018, o 23:51

Patrze na statystyki to Oppo i Vivo są najlepiej sprzedającymi się brandami. Ostatnie lata notują gigantyczne wzrosty po kilkadziesiąt % rocznie. One powinny byćciekawe choć nei widze nic ciekawego w ich ofercie na kimovil.com. Ceny wysokie.


Obrazek

Ta statystyka leeco jest dziwna. Oni weszli na rynek w 2015 z pierwszymi telefonami i sprzedali 5 mln. w 2016 20 mln ale to chyba nei wliczając firmy coolpad, którą przejeli. No cóż zobaczymy, bo ceny mieli ciekawe.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez marx » 1 mar 2018, o 07:41

A te wszystkie kłopoty przez marzenia o autonomicznym Aucie, stracili na tym wiele miliardów dolarów,
Wielka szkoda, bo telefony robili zacne, w ich telefonach debiutowały najnowsze procesory snapdragona, to oni wprowadzili na rynek kilka innowacji jak dźwięk przez port USB C itp
Ich najnowszy system dla telefonów pozwala na sterowanie telefonem za pomocą komend głosowych bez wybudzania wyświetlacza. Szkodą że to udogodnienie jedynie na rynek Chiński.
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez existe » 1 mar 2018, o 09:26

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


nie jestem tego pewny, ale to chyba opcja w UI 5.9, ktora jest instalowana min w leeco s3 pro AI x650
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez avatarek » 1 mar 2018, o 19:34

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Umiesz oobjaśnić ich staty sprzedaży? czemu w tej tabeli jest tendencja spadkowa z2016 na 2014z 45 na 30 na 20 mln skoro leeco ruszyło z fonami w 2015 dopiero od 5 mln a potem 20 mln w 2016. Nie zgadza mi się tu coś. No chyba, że coolpad, którego potem przejeli miał takie wielkie spadki? Ewentualnie to co sprzedawano nie było smartfonami w takiej ilości? dziwne.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez macko6 » 2 mar 2018, o 12:33

Było by świetnie! Mam LE X829 od ponad roku i mnie nie zawodzi (tylko liczyłbym na lepszy aparat). Gdyby miał topowe parametry i konkurencyjną cenę (a o to się raczej nie martwię) to bardzo prawdopodobne, że zmienię Le na Le :D Czekam i liczę na LEECO.
macko6
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2018, o 12:24
Telefon:: LG

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez RussianYeti » 5 mar 2018, o 19:30

Brakuje mi tej firmy. Z czarnych ramek najwyraźniej zrezygnowali, pytanie co z soc i baterią. Taki sd660 byłby optymalny. Niestety na jacka nie ma raczej co liczyć.
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez avatarek » 18 mar 2018, o 01:42

https://www.youtube.com/watch?v=tTJFUoXMvC0

w skrócie

5,7 cala
snap 835
6-64
dual camera 21mpx + 8mpx
front 12mpx + 5mpx facial unlock
bateria 4500mah
Mozna z tego wywnioskować, że rozmiar będzie na poziomie 150mmx72mm

cena ok 380 usd
oby zrobili wersje okrojoną z NFC etc 30% tańszą. Po niecałym roku stanieje pewnie do 250 więc okrojona by była <200 i był by dla mnie nowy telefonik za 1,5roku jak le pro 3 x722 się zużyje. ;D

Premiera ma byc w sieprniu
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: LeEco Le X z pełnoekranowym wyświetlaczem

Postprzez omi » 18 mar 2018, o 02:02

Jeśli pojawi się to kupię go całeś najbliższej rodzinie, Leeco za grosze to już standard. Oby tylko pojawił się. Przegapiłem X720 to nie będzie żalu. Swoją drogą to nie bardzo wierzę.
Matce nic więcej nie potrzeba niż 6GB ramu.
Xiaomi już nie chcę, bo standardowo szału nie ma, a zanim dojdzie to u Januszy w podobnej cenie niż z Chin. Best cena też niech sobie opycha. Szczególnie, że lepsze modele to bez Band 20.
Odsprzedawać po kosztach nie che mi się, a dopłacać tym bardziej.
Stąd interesuje mnie coś mniej znanego lub topowego od Samsunga, LG itp., może nawet iphone. Z dobrej dystrybucji oczywiście i na dłużej.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama