• Reklama

LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Maniu82 » 28 lis 2017, o 22:27

u mnie to samo, dla mnie dziwne, zawsze po drodze wer komorniki, dziś bezpośrednio po wer warszawa UP. Jeszcze lepsze że listonoszka przyniosła przed pojawieniem się statusu o przekazaniu do doręczenia ;) Kupiony 9.11
Maniu82
 
Posty: 126
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 12:27
Pochwały: 1
Telefon:: COOL1

Reklama

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Flyagaric » 28 lis 2017, o 23:05

Dość szybko - też dostałem już masę przesyłek, które zamówiłem tuż przed 11.11 (nawet z 10-tego pierdoły), ale jeszcze żadnej z tego dnia.
Jeśli chcecie wgrywać LeRee, to pamiętajcie, żeby nie robić updejtu przez OTA!!
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Maniu82 » 28 lis 2017, o 23:25

dzięki, ale jak czekałem na telefon, przeczytałem wszystko w wątkach ;) LeRee już wgrany z godzinę temu ;)
Maniu82
 
Posty: 126
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 12:27
Pochwały: 1
Telefon:: COOL1

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez wariat133 » 28 lis 2017, o 23:49

Kupiłem na Black friday z GB Cool1 c103 srebrny za 480zl przez PayPal . Wysyłka priority line. Jak na razie jest w trakcie przetwarzania zamówienia. Jak kupowałem to był w magazynie. Czekam niecierpliwie bo to mój pierwszy taki większy zakup z GB. Wskoczyła wysyłka przez DPD w statusie. Była promocja przy zakupie za 150$ był kupon na 30$, więc grzech nie skorzystać. :mrgreen:
wariat133
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lis 2017, o 23:38
Telefon:: Ivargo
ROM: 6.0

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Flyagaric » 29 lis 2017, o 01:10

Maniu82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


I to jest odpowiednie podejście :) Ja też już miałem wsio obcykane jak jeszcze na niego czekałem :D

wariat133 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


GB, to nie jest najlepszy sklep, potrafią nieźle przeciągać, ale przy PayPalu nie musisz się stresować. Promocje były też na Banggood i na Joybuy pojawiły się kupony, więc można było trafić lepiej. Jednak nie aż tyle lepiej, żebyś musiał sobie w brodę pluć ;)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez wariat133 » 29 lis 2017, o 02:24

Skusiło mnie te priority line. Bo reszta ofert to chyba VAT lub cena wysoka. Już raz płaciłem dla żonki za mi4c więc chuham na zimne. A Romy już mam obcykane co i jak. :-)Raz jak zamawiałem leagoo przez pocztę cholenderską. Przeszła przez sito. Btw. Jestem pracownikiem Poczty polskiej w. Zach-pom. Przy sporządzaniu wykazów listów R (polecone) nie trafia się dużo oclonych sam dziś trzymałem w ręku tableta wysłanego China post bez VAT. Nawet celnik nie stawiał wagi wej i wyj. Wiele razy widziałem telefony bez VAT. Średnio raz na tydzień przychodzi list z vat z chin. A idzie tego u nas 2 setki dziennie na rejony. Teraz Chiny podpisały umowę z p.p więc cisną nas na terminowość majfrendy, powinno się polepszyć z czasami dostawy.
wariat133
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lis 2017, o 23:38
Telefon:: Ivargo
ROM: 6.0

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Azael » 29 lis 2017, o 08:59

Piszecie takie pierdóły co kto kiedyś zamówił czym itd a potem robi się temat śmietnik z 1000 stronami gdzie połowę to jakieś bezsensowne wypowiedzi i nic nie można znaleźć
Kogo w tym temacie obchodzi jak ci przyszło Jakieś leago i jaka poczyta. Na temat wysyłek jest inny temat.
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Tommi » 29 lis 2017, o 09:30

wariat133 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Może dla niektórych to czepialstwo z mojej strony, ale mnie oczy bolą jak widzę coś takiego :) Może warto używać słownika i sprawdzać przed wysłaniem posta wszystkie podkreślone słowa czy nie ma błędów. Nie wierzę, że te dwa słowa nie były podkreślone z automatu...



Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Flyagaric » 29 lis 2017, o 11:01

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kolego, chyba pomyliłeś tematy, bo to jest temat o kupowaniu właśnie i ma ledwie 5 stron. To właśnie jest temat do ogólnych uwag na temat kupowania tego modelu. Uwaga o Leagoo faktycznie była nie na temat, ale rzucona mimochodem, więc nie bądź świętszy od papieża.
Idź zobacz co się dzieje w głównym wątku Coola 1 ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez tszask » 2 gru 2017, o 21:44

4/64 zamówiony 8.11 z JD- 145$, 11.11 był za 140$. Szedł 3 tygodnie - poczta belgijska, WER Warszawa bez VAT. Miał być złoty, jest srebrny. Zaplombowany, bez przejściówki EU.
tszask
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 08:19
Telefon:: THL T6 PRO, Cool1

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez Flyagaric » 3 gru 2017, o 00:01

Ma faktycznie biały przód ???
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: LeEco/Coolpad Cool1 - gdzie kupić najtaniej

Postprzez klimu » 3 gru 2017, o 00:51

tszask napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Srebrny 4/64? Nigdzie tej wersji nie bylo i nie ma. Moze dostales wersji 4/32. Wrzuc foto stickera z pudelka.
klimu
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 00:05
Pochwały: 4
Telefon:: LeEco Cool 1
ROM: Leree

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama