• Reklama

Kurs "Dolara"

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez mrergie » 11 mar 2015, o 13:24

TomdeX napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale póki co się sprawdza, analitycy już przy pierwszych poważnych wzrostach mówili o tym, że zrówna się z euro i póki co idzie w tym kierunku, a na dzień dzisiejszy nie widać na horyzoncie nic, co by spowodowało obniżkę dolara.

Pomijając pewne wyjątkowo szczególne sytuacje, praktycznie nie ma możliwości dokładnego przewidzenia zachowania rynku walutowego.

Mogą mówić że kurs będzie wzrastać i mają 50% szans na to, że tak właśnie będzie. Wartość może rosnąć, ale nikt nie wie jak bardzo urośnie i kiedy sytuacja zacznie być stabilna lub wręcz kurs zacznie opadać.
Mogą mówić że kurs będzie się obniżać i mają 50% szans na to, że tak właśnie będzie. Wartość może się obniżać, ale nikt nie wie jak bardzo się oniży i kiedy sytuacja zacznie być stabilna lub wręcz kurs zacznie się podwyższać.

Jeśli jednak ktoś posiada wiedzę i umiejętności potrafiące przewidzieć zachowania na Forexie, to nie będzie analitykiem w jakiejś gazecie tylko będzie odpowiednio wysoko postawioną osobą na odpowiedniej pozycji i mającej pod własnym zarządem miliony i miliardy jednostek jakiejś waluty.

Naprawdę, to właśnie tak wygląda. To, co sobie ktoś powie radiu czy wywiadzie dla gazety to nie ma żadnego znaczenia. My możemy najwyżej komentować sytuację i kalkulować na ile dalsze zakupy w $ mają sens. A obecnie mają go coraz mniej, przecież już na forum ludzie zaczynają kombinować z przestawieniem płatności na €.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Reklama

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez KiMCIO » 13 mar 2015, o 12:44

Co by nie mówić, analitycy nadal się nie mylą kurs ponad 3,93 :-(
Telefony Aliexpress - http://ali.pub/e5dqi
Avatar użytkownika
KiMCIO
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 lut 2015, o 21:39
Lokalizacja: Myślibórz
Telefon:: LG L Bello

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez shayk » 13 mar 2015, o 13:06

Trochę chińczykom eksport spadnie, bo kupowanie po takim dolarze jest mniej opłacalne..
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez tomeklodz » 13 mar 2015, o 13:37

M bank wczoraj 4.02
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez fake4r » 13 mar 2015, o 13:42

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To wtedy powinni obniżyć trochę ceny ;)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez night95 » 13 mar 2015, o 14:14

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To wtedy powinni obniżyć trochę ceny ;)


I tak też robią z tym ze nie odrazu, a stopniowo bo bardziej im się to opłaca :)
night95
VIP
 
Posty: 839
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:09
Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez anduril » 13 mar 2015, o 15:15

KiMCIO napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Trafność można mierzyć dopiero jeśli podasz poziomy: otwarcia pozycji, realizacji zysków i cięcia strat.
Inaczej to tylko gawędziarstwo typu "widzę w najbliższym czasie nieszczęście... strzeż się brunetów!". Też się sprawdzi.
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez marcino2000 » 14 mar 2015, o 23:02

Czy obniżą ceny? Tam się raczej na kryzys zapowiada.
http://www.tvn24.pl/czesc-ekspertow-wie ... 100,s.html
jaki macie patent na drogiego dolca? Ja puki co zawieszam czasowo zakupy w chinach. A tak na marginesie to wydaje mi się że drogi dolar to też poniekąd robota Putina. Zamiast ciągnąć na siłę rubla w góre, gra w tę samą stronę co Obama, na wzrost dolara, uwali sporo importu/eksportu na świecie.
Pomoc w zakupach za granicą PW
marcino2000
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 19:39
Lokalizacja: Kraków, Nowy Wiśnicz
Telefon:: Elephone p3000s
ROM: factory

Re: Odp: Kurs "Dolara"

Postprzez B00mer » 14 mar 2015, o 23:08

marcino2000 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"póki co" i w "Chinach"
B00mer
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 lut 2015, o 12:18

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez marx » 19 mar 2015, o 21:32

Ja zmieniłem kantor na jeszcze tańszy, obecnie korzystam z https://liderwalut.pl/?a_aid=kantor , kokosów na tym nie zyskamy, ale jak ktoś dużo kupuje to warto zmienić.
Warto też obserwować trend, i przy spadku kupić trochę więcej.
Wczoraj było chwilowe osłabienie dolara, Co ciekawe w Lider cena była niemal taka jak w walutomacie, z tym ze walutomat doliczy jeszcze blisko grosz za dolara przy wypłacie.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez anduril » 20 mar 2015, o 09:53

Ciekawy patent z kartami do kantoru.
https://liderwalut.pl/karty-walutowe

Ale ja nie lubię minimalnych wartości transakcji, bo często ściubię po kilkanaście dolców, więc mi to niespecjalnie odpowiada.
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Kurs "Dolara"

Postprzez blue_voyager » 20 mar 2015, o 10:02

Jak dla mnie zupełnie bez sensu. Opłata za wydanie karty, opłata za zasilenie i rozładowanie karty.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron