• Reklama

Który tv box wybrać?

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez rryba » 2 lut 2018, o 20:08

Zastanawiam sie nad tv boxem od xiaomi, tym nowym co wychodzi. Mam do was pytanie , czy da rade on zastąpić choć w małyms stopni TV ? jest mozliwosc odpalenia czasem zwykłego kanału TV czy jestesmy ograniczeni do apek takich jak netflix / spotify ? Jak to wygląda, ponieważ nigdy nie uzywalem takiego sprzętu.
neo n003 -> iocean x7s
rryba
AKTYWNY
 
Posty: 214
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 14:22
Pochwały: 6
Telefon:: Neo n003

Reklama

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Caminero » 2 lut 2018, o 20:17

Da rade, tv, spofity odpalisz wp pilot, kodi etc.

Ja polecam mx10 4/32 bez problemu filmy 4k hdr youtube hd
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez rryba » 3 lut 2018, o 14:21

Wyczytałem ze właśnie dzisiaj jest premiera tv mi box 4, ale ludzie skarżą się ze nie posiada Android TV , czy jest to apka która streamuje kanały tv ? ponieważ nie moge nic na ten temat znalezc, jedynie telewizory z andoridem (co za general nazwa :) ). Czy wykluczało by dla was to mi boxa ? no i czy poprzednie wersje mi boxa np 4k posiadają android tv ?
neo n003 -> iocean x7s
rryba
AKTYWNY
 
Posty: 214
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 14:22
Pochwały: 6
Telefon:: Neo n003

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez admiral86 » 5 lut 2018, o 14:14

Z tańszych mogę polecić MX9 PRO

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
admiral86
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 23:05
Telefon:: ZTE Axon 7

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Warson » 9 lut 2018, o 02:56

Witam, jaki sprzęt byście polecali Pod Filmy w 4k + czytanie napisów z dysku zewnętrznego, ewentualnie dogrywanie aplikacji Takich jak Kodi i Delta Media Player, Netflix itp.
z góry dziękuję za odpowiedź.
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Caminero » 9 lut 2018, o 05:35

Delta nie udzie na tv boxie aplikacja nie kotatybilna, działa na tablecie smartfonie windzie na tv boxie nie działa. Ja polecam mx 10 w cenie do 50$, cos lepszego zidoo h6pro w cenie do 100$. Czytanie napisów jaki lektor/apka?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez muszyna2 » 9 lut 2018, o 13:24

Takie pytanko czy któryś z boxów nada się do w miarę sprawnego przeglądania netu? Tak żeby na jakiś czas zastąpić laptopa. Polecicie coś czy to raczej zły pomysł?
muszyna2
AKTYWNY
 
Posty: 292
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 11:23
Pochwały: 3

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez zawel » 9 lut 2018, o 14:49

W sumie to na każdym boksie z Androidem odpalisz przeglądarkę ale strasznie to niewygodne szczerze mówiąc: wpisywanie czegokolwiek jest kijowe nawet jeżeli masz klawiaturę w airmousie a siedzisz zwykle dość daleko i nie widać szczegółów, ciężko kliknąć, itp. Już lepiej jakiś tani tablet.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez sonic » 9 lut 2018, o 15:55

Drodzy współforumowicze,
czy wiele zyskam zamieniając swojego m8s 2/16 na mi Boxa ?
czy miBox ma jakieś preinstalowane Kodi z konfiguracją czy i tak będę musiał się bawić w poustawianie wszystkiego ?
fajnym gadżetem jest głosowy pilot, ale mam takiego do telewizora i tak naprawdę jego funkcjonalność jest mocno uboga.
Czy w miBoxie działa tak jak na dumnych sloganach, że powiesz "pokaż najnowsze filmy akcji" i box szuka streamów online, czy tylko przeszukuje bibliotekę na dysku, o ile ma poprawnie poustawiane tagi ?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez zawel » 9 lut 2018, o 16:14

Jak masz już ustawionego pod siebie tego m8s to dużo nie zyskasz. Tam jest Kodi jako jedna z opcji ale trochę poustawiać na pewno trzeba będzie. Ten pilot to raczej zamiast klawiatury ale całego systemu bym nie podejrzewał o jakąś nadmierną inteligencję, w sumie użyłem tego mikrofonu chyba tylko raz :D. Myślę że więcej możesz zyskać kombinując np. z libreelecem na tym m8s, po prostu będzie to fajniej działać.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez zimon » 9 lut 2018, o 16:48

@sonic a tego m8s jak masz do neta podłączonego? kablem czy wifi?
jak wifi to jak z zasięgami (odległość od routera) i prędkościami?
Nie ścina nic / buforuje na IPTV?
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez sonic » 9 lut 2018, o 16:54

@zawel mówisz że warto zainstalować libreEleca ? wzasadzie kożystam tylko z kodi na boxie.

@zimon na wifi rwało mi strasznie, nawet jak kupiłem reapetera, teraz mam po kablu do reapetera podpięte :)
iptv do tej pory nie udało/nie chciało mi się konfigurować, i tak prakuje mi czasu na oglądanie tych wszystkich filmów, które czekają na obejrzenie :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama