• Reklama

Koszulki piłkarskie

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez MarekOTT » 9 lis 2016, o 08:23

Zamawiał ktoś ostatnio jakieś koszulki. Chciałbym zamówić, ma ktoś jakiś sklep do polecenia ? .. Byłbym wdzięczny, może być na PRIV. Pozdrawiam
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez marcoos1 » 9 lis 2016, o 11:44

Zamówiłem, ale niedawno i przesyłka w transporcie. Dlatego nic nie wiem o jakości i nie mogę jeszcze nic polecić
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez MarekOTT » 10 lis 2016, o 09:35

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A możesz dać namiar na ten co zamawiałeś . Już ja dobrze wiem, że w ciemno nie zamówiłeś, tylko wcześniej sprawdziłeś sprzedawce ;)
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez marcoos1 » 10 lis 2016, o 13:36

Zamówiłem na ali. Koleś miał świeży sklep (istniejący od weekendu a kupowałem w poniedziałek). Nazywał sie "qiu sports2016 Store". Dużo towarów, więc pomyślałem, że to jego kolejny sklep po zamknięciu. W weekend pojawiło się wtedy kilku sprzedawców, bo chyba wtedy mniej pilnują (wolne mają). Ciężko o sprawdzanie sprzedawców jak im sklepy usuwają. Dlatego po asortymencie i dacie powstania. Dodatkowo miał już zamówienia zrobione w weekend. Wcześniej polowałem na sklepy, jednak sklepu usuwano, zanim ktoś odpisał lub nie odpisywali wcale. Jeden odpisał i sklep mu potem usunęli, więc trzeba wierzyć w opisy i kupować szybko (ale mądrze). Zawsze jest opcja sporu jak coś będzie nie tak jak w opisie.
Sklep oczywiście usunięty chyba we wtorek.
Złożyłem nawet wniosek o anulowanie zamówienia (skoro sklep usunięty, jako powód podałem, że już nie chcę towaru czyli to co najbardziej lubią sprzedawcy), ale tuż przed końcem czasu na wysłanie dostałem info, że prośba odrzucona, paczka wysłana i podany numer do śledzenia (polecony chińską pocztą). Tracking pokazuje, że paczka sobie leci. Ochrona kupującego powoduje, że czekam cierpliwie. I tak nic więcej nie mogę już zrobić. Na polskim serwisie bym nie ufał tak bardzo w ochronę.

Ale ponieważ koszulka ma być prezentem na gwiazdkę to nie czekając na anulowanie kupiłem drugą koszulkę na DH.
Kupiłem od tego kolesia
http://www.dhgate.com/wholesale/product ... d1a06.html
Pisałem z nim czy koszulka ma logo haftowane czy naklejane i ma mieć haftowane. Paczka też wysłana poczta HK (też rejestrowana). Konkretnie tej koszulki też już nie ma, ale sklep istnieje.
Najwyżej będzie miał chrześniak 2 koszulki.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez MarekOTT » 10 lis 2016, o 14:45

Dziękuję za odpowiedz. Postanowiłem też zamowić na portalu do którego link podałeś. Niestety Twój sprzedawca nie miał koszulki której szukałem, więc zamówiłem u innego. Także przypilnowałem by loga były haftowane.

>{}M
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez claudio86 » 6 lut 2017, o 20:35

I jak tam jakość produktów? Sam zamierzam kupić stroje dla 4 latków Interu i Arsenalu.
claudio86
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2016, o 10:20
Telefon:: G3

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez marcoos1 » 6 lut 2017, o 22:28

Dostałem obie. Jakość bardzo podobna (były jakieś małe różnice, ale nie pamietam która była lepsza. Młody zadowolony z obu
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez claudio86 » 6 cze 2017, o 17:23

Coś poznikali nam Panowie z koszulkami piłkarskimi
claudio86
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2016, o 10:20
Telefon:: G3

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez menciu » 8 cze 2017, o 16:05

claudio86 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


sprzedawcy koszulek i dresów piłkarskich przenoszą się na dhgate
menciu
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 15:21
Telefon:: szajsung

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez kowi88 » 9 cze 2017, o 05:33

Od siebie mogę polecić stronę kitme.net oraz ma też grupę na fb gdzie macie recenzje itd. https://www.facebook.com/groups/howtobuyfromchina/ ;) Sam obecnie oczekuję na paczkę.
kowi88
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 12:56
Telefon:: Nexus 4

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez Rangiz » 17 lip 2017, o 21:15

Dostałeś już tą paczkę? Można u nich płacić paypalem lub przez aliexpress?
Strona niezabezpieczona więc podawanie numerów kart itd. na pewno odpada, tak samo niebezpieczna jak buty u sary.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Koszulki piłkarskie

Postprzez marcoos1 » 17 lip 2017, o 23:46

na dhgate z okazji nowego sezonu piłkarskiego jest wiele nowych koszulek. Warto zajrzeć (sam coś wybrałem i czekam aż przyjdzie by ocenić jakość/rozmiar i ewentualnie coś dokupić)
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron