Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:30

kupilem doogee x5 za 31$

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:31

Mi podało cenę 34$ z groszami. No ale nie sprzeciwiałem się i tak ;]

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:32

CIekawe od czego to zależy, mi się cena wyświetla 54,99 po wpisaniu moge kupić za 34,99 ... myślicie że wysyłka z europy, bez vatu jest rzeczywiście?

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:39

Nawet z vatem to 35$ taka kwota się nie łapie.

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:42

Ciekawe czy wstrzymaja sie te 72$ bo wydałem wszystko z walutowego i nie dam raady paypalem zapłacić za to...

I ta wysyłka mnie nurtuje, czy to jak z estonii od goldiego, czy realnie fizycznie, z FIN

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:43

Możesz zamówić i wyskakuje info żeby opłacić w ciągu 47h, więc zdążysz.

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:56

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie też się zastanawiam nad kupnem... bo V970 już stary, BT nieobsługuje MiBanda, Android stary... tylko te 1GB dla 5.1 to może być trochę mało, no ale trudno, 135zł nie majątek :D

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 16:56

W tych pieniądzach to nie ma co wybrzydzać. Jakby aparat miał jeszcze trochę lepszy to byłby już całkiem niezły.

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 17:03

Mam możliwość wziąsc teraz DOOGEE X5 za 35 $...... tylko no nie jestem pewien czy aby napewno dojdzie bo zadobrze to wygląda. Co powiecie? czy może jednak wgl nie warto ?

Re: JD.COM

11 lis 2015, o 17:18

Nie da rady go kupić bo wysyłka tylko do Rosji

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz