• Reklama

jiayu g2f problem z baterią

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

jiayu g2f problem z baterią

Postprzez olek7881 » 23 lut 2015, o 13:25

witam. od kilku dni jestem posiadaczem jiayu g2f. niestety mam powazny problem z bateria która trzyma ok połowy dnia. dzisiaj w nocy tel naładowałe z 0 do 100%, rano wstaje a tam 86% podczas czuwania 50% i 50 % telefon nieaktywny ]tak dzisiaj rano bylo w ustaewienia, bateria]


co moge zrobic aby bateria dzialala prawidlowo? na goclever q500 miałem 2000mah i podczas tego uzytkownika ktore teraz mam 3g+internet przez ok polowy dnia telefon mial ok 45% mniej baterii ze stu. wczoraj po 2h ze 100 po takim czyms u siebie mialem 51%...


prosze o pomoc
olek7881
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 17:57
Telefon:: Jiayu G2F

Reklama

Re: jiayu g2f problem z baterią

Postprzez marcino2000 » 23 lut 2015, o 21:14

Wyłącz transmisję jak z niej nie korzystasz, gps'a, zainstaluj greenife i za hibernuj zbędne aplikacje. Przyciemnij podświetlenie. Włącz 2g... zainstaluj jakiś program monitorujący aktywność aplikacji. Baterię ładuj na początku do 100% po kilku takich ładowaniach jest szansa, że nieco zwiększy się jej pojemność. Daj znać czy coś pomogło.
Pomoc w zakupach za granicą PW
marcino2000
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 19:39
Lokalizacja: Kraków, Nowy Wiśnicz
Telefon:: Elephone p3000s
ROM: factory

Re: jiayu g2f problem z baterią

Postprzez foni-r » 23 lut 2015, o 21:31

Z Google Play pobierz program sterujący pracą baterii.
W moim jest proces ładowania do 100%-ęt i przez około 15 minut dobijanie .
Po za tym są tam różne inne funkcje.
Na przykład jeśli masz Roota możesz ustawić żeby procesor przy braku aktywności zjechał z poborem energii do minimum.
Lub wyłącza aplikacje pracujące w tle.
WiFi ,lokalizacja zjadają sporo energii.


Ewentualnie masz zwaloną batarejkę :-(
foni-r
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 02:19
Telefon:: HUMMER H5

Re: jiayu g2f problem z baterią

Postprzez olek7881 » 24 lut 2015, o 15:35

Wifi, lokalizacja, wszystkie synchronizacje, jasnosc minimum,3g off etc a bateria leciała w dół. W CPU spy deep sleep w ogole nie pokazywalo by dzialal ten tryb. co lepsze teraz zauwazylem,ze aplikacje ktore mam zainstalowane automatycznie po restarcie sa wlaczone :!: wylaczanie z autostartu przez x programow nie pomaga. mialem programy do baterii, podczas dzisiejszej nocy mialem battery saver jak widac przez noc wcielo 14% a nic nie bylo wlaczone, teoretycznie[tel po restarcie].Wakelock Detector informowal tylko o sklepie play, tak jak teraz.

wróciłem do stockowej wersji z tragicznym tlumaczeniem, nie dzialajacymi emotkami w sms i kilkoma syfami. po kilku krokach bateria dziala troche lepiej jak na razie. startup manager pomaga wylaczajac programy z autostartu, deep sleep dziala. greenify tez hibernuje.
olek7881
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 17:57
Telefon:: Jiayu G2F

Re: jiayu g2f problem z baterią

Postprzez szymi » 24 lut 2015, o 19:48

ja bym się nie sugerował procentami, lepiej pokaż ile godzin ci trzyma, ile godzin na włączonym ekranie
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: jiayu g2f problem z baterią

Postprzez secretsanta » 25 lut 2015, o 08:42

olek7881 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wspomniałeś o zmianie softa, a niedopasowany soft to może być źródło problemów z baterią
secretsanta
NewsMan
 
Posty: 423
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 15:22
Pochwały: 22
Telefon:: dual sim


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron