• Reklama

JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez alienv » 20 mar 2014, o 15:23

@ra-vau Twoje kalkulacje nie sa do końca prawidłowe bo do tego towaru powinien zostać doliczony podatek VAT - co powoduje że ostateczna cena kształtuje się na poziomie 1200zł. I trzeba to brać pod uwagę bo jednak większość przesyłek trafia do UC. W przypadku gdyby ktoś w polszy chciał mi sprzedać to samo za 1349 to jest to już ciekawa oferta.
Problem polega na tym że F1 ciekawą ofertą NIE jest.
alienv
AKTYWNY
 
Posty: 462
Dołączył(a): 29 sie 2012, o 09:40
Lokalizacja: z domu
Pochwały: 7
Telefon:: iOcean X7S
ROM: 4.2.2 0520

Reklama

Re: Odp: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy mar

Postprzez dytruff » 20 mar 2014, o 16:05

alienv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zaraz padnie: Jak to !? Przecież Chińczyk napisze gift i poda wartość $22! Czytałem na forum, że wystarczy... Nie ma co.

Wysłane z mojego ZTE V975 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
dytruff
AKTYWNY
 
Posty: 762
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 23:43
Lokalizacja: śląskie
Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez JIAYU_Polska » 20 mar 2014, o 17:11

Drodzy, proponujemy, żeby w wątku skupić się na samym sprzęcie... myślę, że w pozostałych kwestiach ciężko będzie osiągnąć porozumienie ;)
Avatar użytkownika
JIAYU_Polska
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu ;)
ROM: Stock

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez ra-vau » 21 mar 2014, o 05:03

Nikt nie padnie. ;] dyplomatycznie odpowiem, ze wiem jak dziala mechanizm, a zarazem juz cos do mnie dolatywalo... tzw "ryzykfizyk", wiec prosze nie mowic, ze sie nie da... i wlasnych statystyk nie podam bo po co sie chwalic :P


Koniec spamu, kazdy robi jak lubi|\→→woli... wolny kraj. :d
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez amigo » 21 mar 2014, o 12:53

Ludzie co z wami się dzieje typowe "polaczki" najechać na kogoś bo zarobi na czymś. Nie kupić od niego bo zarobi na mnie "Polaczek cwaniaczek". Chyba to logiczne, że jak ktoś sprowadza coś i tym handluje to nie będzie tego robił po kosztach. Jest to jego zysk za pracę i czas poświęcony na to. Jak twierdzisz, że przepłacasz za taki tel kupiony od zaraz w PL to nie masz racji. Jak chcesz kupić taniej nie od zaraz z twoim ryzykiem to kupujesz w Chinach proste.
amigo
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:18
Telefon:: 2700
ROM: 1024

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez xpictianoc » 21 mar 2014, o 14:38

pewnie chińczycy oferują dystrubutrom darmową OEM czyli takie telefony pewnie lądują w PL już z polskimi instrukcjami, logiem itd. Jeżeli jakiś produkt kosztuje w Chinach x to nie znaczy że cena na eksport to także x lecz niemal zawsze jest to x - chiński war. Zatem wliczajac przesylkę, polski wat cena dla dystrybutora nie jest w sumie ostatecznie dużo większa lub wcale nie jest wieksza niż detaliczna w Chinach. Jednak 2 letnia gwarancja musi kosztować swoje. Ja odsyłałem telefony do Chin na gwarancję i bez problemu wracały choć te 5-6 tygodnie trzeba czekać. A chcący kupić na firmę spokojnie można sobie invoice odliczyć, trzeba dołączyć jedynie kwitek z cła i wsio, także jak ktoś chce na firme brać dla siebie to nie ma co się szarpać bo można zamówić w chinach legalnie.
xpictianoc
 
Posty: 121
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 04:52
Lokalizacja: warszawa

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez klutz100 » 24 mar 2014, o 22:22

Problem polega na tym,że znów ktoś chce z nas wyciągnąć pieniądze. Jesli cena za F1 w Polsce ma wynieść 379 zł to jest to skandal. Prosze sobie wejść na włoską strone jiayu (kraj o wiele bogatszy, a za Jiayu F1 życzą sobie 74 euro!!!!) Jakby ktos sie pytał to we Włoszech tez jest 2 letnia gwarancja. Jak to sie ma do polskiej ceny??????????? Czy zawsze w Polsce musi byc drożej niż na zachodzie. Mam wrażenie , że nasz kraj to jakas republika bananowa, która można łupić i oszukiwać na potęgę
klutz100
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 22:12
Telefon:: lg gt540

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez xpictianoc » 25 mar 2014, o 16:58

widzial ktoś na ali wersję jiau g2f w wersji 3g na europę?
xpictianoc
 
Posty: 121
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 04:52
Lokalizacja: warszawa

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez JIAYU_Polska » 26 mar 2014, o 01:16

klutz100 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Witamy. Z pewnością uwzględnimy ten i inne komentarze na temat ceny. Nie było jeszcze oficjalnego launchu w Polsce, więc trzymamy rękę na pulsie.
Wszystko oczywiście zależy od zainteresowania, ale szczerze powiedziawszy obecne przewyższe nasze najśmielsze oczekiwania, więc... będzie dobrze ;)
Avatar użytkownika
JIAYU_Polska
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu ;)
ROM: Stock

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez JIAYU_Polska » 26 mar 2014, o 01:22

xpictianoc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Produkt nie trafił jeszcze do dystrybucji...
Avatar użytkownika
JIAYU_Polska
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu ;)
ROM: Stock

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez lukkki » 26 mar 2014, o 02:05

OffTop: Jak to mnie wnerwia, jak jedna osoba wypowiada się w liczbie mnogiej: "witamy" "dziękujemy" :) Ilu tam was na tym komputerze pisze?
lukkki
VIP
 
Posty: 832
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:18
Lokalizacja: EU
Pochwały: 13

Re: JiaYu G2F i JiaYu F1 w wersji WCDMA w od połowy marca.

Postprzez JIAYU_Polska » 26 mar 2014, o 17:24

@lukkki :) Piszemy w imieniu organizacji. Nie zawsze jest to jedna i ta sama osoba...
Avatar użytkownika
JIAYU_Polska
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu ;)
ROM: Stock

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama