• Reklama

Jaki telefon po LG G2?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jaki telefon po LG G2?

Postprzez mario23 » 4 mar 2020, o 13:03

Co sądzicie o Mi 8 https://insidemobile.pl/xiaomi-mi-8/? Trochę droższy jest, ale czy wart zakupu?
mario23
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 13:00
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Jaki telefon po LG G2?

Postprzez Flyagaric » 4 mar 2020, o 13:18

mario23 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Bardzo dobry fon. Wczoraj znów (już 3 ci raz) były w promo na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora. Wersja 54GB po 900PLN, a 128GB po 1000PLN.
Wciąż świetny fon za tą cenę.
Mnóstwo mocy, AMOLED, bardzo dobry aparat z OiS. Brakuje ładowania indukcyjnego i portu 3.5mm dla słuchawek. Kupiłem żonie już przy poprzedniej promo i bardzo go lubi.

Bardzo do niego podobnym fonem jest Xiaomi Mix2s. Ma te same bebechy, ten sam aparat, ale inną formę, nie ma AMOLEDa, ale ma ładowanie indukcyjne. Podpowiedź - na bazarku jeden kolega sprzedaje nówkę 128GB za 900PLN, ze świetną gwarancją amazona.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Jaki telefon po LG G2?

Postprzez basswitek » 8 mar 2020, o 13:05

Tylko że cała reszta dużo gorsza - aparat bardzo słaby, 2x wolniejszy od mi8, mniej RAM.
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Jaki telefon po LG G2?

Postprzez Flyagaric » 9 mar 2020, o 16:26

Jeśli priorytetem jest bateria, a nie aparat, to są Mi9t i Mi9 Lite. Aparaty wyraźnie gorsze, ale baterie lepsza.
A50 jest za drogi, jak na to co oferuje.
Ten spam ofert Pleja się właśnie kończy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron