• Reklama

Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez Wdhiz » 7 gru 2016, o 23:39

Freemium - pewnie się na to zdecydujemy.
UPIERDLIWOSCMODE:ON
Z tym, że przeczytałem umowę i punkt 4 mówi, że Freemium to dodatkowy pakiet usług a taryfa na którą zawieram umowę to "#chcę wszystko". Próbowałem coś znaleźć o tej taryfie ale (z aktualnych info) znalazłem tylko taryfę "#wszystko". Pewnie to to samo. Ale chciałbym mieć pewność, że po skończeniu dwóch 6-miesięcznych tur na Freemium nie przeniesie mnie automatycznie na jakąś taryfę za 200 zł.
UPIERDLIWOSCMODE:OFF
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Reklama

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez KarlosW » 8 gru 2016, o 00:11

Mam freemium. Na nic mi nie przeskoczylo.. :)

By THL W200
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez ra-vau » 8 gru 2016, o 01:00

jw. już pisałem, że jestem od samego początku w tej taryfie (jeden z telefonów), nic nie przeskoczyło, ciagle za darmo. Ba... znam ludzi z umowami w mixie którzy płacą 19,90 co miesiąc bo umowa na 36 doładowan ...i mają niewiele więcej niż tu za darmo. 8-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez Flyagaric » 8 gru 2016, o 01:45

Nie mieszkam w PL, ale wziąłem ojcu Freemium i też ma od początku - to samo.
Nie ufał temu (jak kolega u góry) i podpisał umowę z Orange, bo chciał też neta w pakiecie, a Freemium siedzi teraz jako domowy/zapasowy i cały czas za darmo :)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez fake4r » 8 gru 2016, o 09:44

Wdhiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

#chce wszystko to taka ogólna taryfa i możesz w niej kupować różne pakiety. Tak w zasadzie to nawet chyba nie musiałbym włączać freemium żeby babcia miała aktywną kartę i mogła odbierać telefony. Ale nie martw potem nic nie "przeskoczy" na drogą taryfę i nie będzie żadnych niespodziewanych czy ukrytych opłat.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez zielony14 » 8 gru 2016, o 10:46

Również mam freemium, mogę komuś odstąpić kartę za darmo, mam tego jeszcze z 40 sztuk (wziąłem w razie gdyby numer był potrzebny do tworzenia konta, jak na JD rok temu) ale niestety nic takiego nie było a teraz w dodatku musiałbym to wszystko rejestrować.
Sam posiadam na telefonie freemium, polecam, należy tylko w ierwszy7m miesiącu doładować za minimum 5 zł, by przedłużyć ważność konta o rok.
Rejestracja numeru przez kuriera trwa może z minutę, sprawdza czy dane się zgadzają i wręcza Ci pismo o przeniesienju numeru.\

Teraz przechodzę do A2 mobile, na czarny piątek mieli dobrą ofertę, za darmo starter warty 8 zł , z 8 zł na koncie i dodatkowo w ramach czarnego piątku na miesiąc pakiet "SUTY"warty 25zł za darmo:

Internet :10GB
SMSy w sieci :BEZ LIMITU
SMSy poza siecią :BEZ LIMITU
Minuty na komórkowe w sieci :BEZ LIMITU
Minuty na komórkowe poza siecią :BEZ LIMITU
Minuty na stacjonarne :100 MINUT
WiFi CALLING :TAK


czekam właśnie na kuriera w sprawie przeniesienia numeru ^^


A co do spamu od virgin mobile, nie dostałem żadnej wiadmości prócz tych o odnowieniu pakietu.
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez avatarek » 19 sty 2017, o 21:04

Hejka.
Czy jest jakaś korzystniejsza oferta niż virgin fremium by mieć po taniości telefon?
30sms 30 min i 300 mb co miesiąc a do tego dokupuje pakiet 60 min za 5 zl i za 5 zł miesięcznie mam 90 min i internet, akurat do awaryjnego sprawdzania jakichś pierdółekm pogody, komunikacji, mapek google czy poczty/whatsupa.
Za 11 zł wychodzi 120min-60sms-600mb
Za 10 wychodzi 150 min 30 sms 300 mb
Czy u jakiego operatora na karte dostane lepszą albo porównywalną oferte?
Pytam o orange/ play/ plus/ tmobile

Co myślicie o Lycas Mobile?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez Flyagaric » 19 sty 2017, o 22:06

Nie czaję, chcesz mieć taniej niż za darmo? Od razu rozwieję wątpliwości - nie da się!

Jak chcesz taniej niż 150/30/300 za 11PLN, to sformułuj pytanie jakoś normalnie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez fake4r » 19 sty 2017, o 22:39

@avatarek freemium można sobie fajnie skonfigurować, tylko zależy na czym Ci zależy. Teraz np. jest internet 1GB za 2zł. Więc za 2zł masz 30min/30sms/1,3GB. Oferta jest bdb i są to śmieszne pieniądze. Po za tym virgin nie śpi, co chwilę dają jakąś fajną ofertę. Myślę że teraz w lutym jak już się skończy ten termin na rejestrację numerów to znowu coś dadzą nowego.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez Flyagaric » 19 sty 2017, o 22:45

Chciałbym, żeby tu gdzie mieszkam (IRL) były choć w połowie tak atrakcyjne oferty jak są w PL.

https://www.virginmedia.ie/mobile/sim-only/
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez avatarek » 21 sty 2017, o 17:36

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wiem. Widzę, że można fajnie skonfigurować co sam wspomniałem ale zastanawiem się czy jest coś porównywalnego u normalnego ( nie virtualnego) operatora.

Zastanawia mnie jeszcze jak z zasięgiem u takiego operatora bo ponoć priorytet takich uzytkowników na roamingu fizycznych operatorów jest niski i ponoć bywa, że zrywa połączenia albo są zakłócenia. Prawda to?

Z Virtuali widziałem jeszcze Lycasmobile ale nie wiem co o tym myśleć. Ktoś coś?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Jaka taryfa rok ważności/najniższy koszt?

Postprzez fake4r » 21 sty 2017, o 17:46

Nie miałem nigdy problemów z zasięgiem na virgin, mój ojciec również nic takiego mi nie zgłaszał, więc tym bym się nie martwił.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Poprzednia strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama