• Reklama

Jak uruchomic bluetooth na windows 7?

Rozmowy na wszystkie tematy

Jak uruchomic bluetooth na windows 7?

Postprzez bumbum » 8 lis 2017, o 10:08

Mam w laptopie bluetooth. na dolnym pasku jest ikonka, w menedżerze urządzen widnieją urządzenia bluetooth, sterowniki poprawne. Obok lapka stoi głosnik bluetooth i smartphon, obydwa włączone mają bluetooth, smartphon dodatkowo opcję aby był widzialny. Niestety laptop nie widzi zadnych urządzen bluetooth. Pomyslał bym ze mam uszkodzony moduł w laptopie, ale mam drugi laptop z windows 7 i tam to samo. Idę dolaptopa córki też z windows 7 i tutaj dokładnie to samo. Czy windows 7 nie obsługiwał modułów bluetooth czy jak bo innego wytłumaczenia nie mam.?
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Re: Jak uruchomic bluetooth na windows 7?

Postprzez slavo22 » 8 lis 2017, o 12:04

A klawisz FN i któryś funkcyjny? Ja tak odpalam BT, potem jest ikonka przy zegarku.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Jak uruchomic bluetooth na windows 7?

Postprzez bumbum » 8 lis 2017, o 16:00

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
U mnie ikonka jest, nawet klikam aby wyszukał je nic nie znajduje. Na trzech laptopach to samo. Bluetooth jest wyłączony ale nie działa

Wysłane z mojego C106-9 przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Jak uruchomic bluetooth na windows 7?

Postprzez slavo22 » 8 lis 2017, o 18:03

Wiesz, sprawdzę dzisiaj z ciekawości. Tylko mam w domu dwa lapki na win 10, 7 mam na netbooku a nie jestem pewny czy mam BT w nim.
Aczkolwiek jest jeszcze wujek Google, tak na szybko pierwszy link z brzegu
http://forum.pclab.pl/topic/610753-Włączanie-Bluetooth-w-Windows-7/

Jednak dzieciaki są niezłe. Właśnie córa przeczytała co naskrobałem i podpowiedziała że ona na win 10 wpisuje w polu wyszukaj po naciśnięciu przycisku start "BLUETOOTH" i już. Jednak proste rzeczy są najtrudniejsze. Niestety ja na 7 tego nie sprawdzę, nie posiadam jednak BT na netbooku.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama